Koziorożec, 27 grudnia ☆ Panowie

Koziorożec, 27 grudnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: wartość samopoczucia poniżej średniej, będzie ci niezbędne wiele hartu ducha, żeby pomimi tego działać względnie rozsądnie.

zdrowie: bywało lepiej, weź się do jakieś niespecjalnie wymagającej aktywności.

miłość: twój urok jest na wysokim poziomie, zdobądź to, czego oczekujesz.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Zodiakalny pan koziorożec, który urodził się w dniu 27 grudnia, bywa autokratyczny, czuje się osobą fachową w dowolnej sprawie i nie martwi się ocenianiem swojego zachowania, a zatem marnie radzi sobie w trakcie zespołowych działań. Jest to osobnik aktywny, posiada niezmierzone rezerwy energii i aktywizuje współpracowników swoim nieposkromionym wigorem. Bywa jednostką drobiazgową, postrzega budowlę jako ogromny zespół detali i często nie potrafi spostrzec znaczenia problemu, dlatego niestety umie ugrząźć na cały miesiąc w robocie. Jest to człowiek lojalny, kumple są dla niego bardzo cenni, jest niezmiernie ceniony przez współtowarzyszy, aczkolwiek jego przyrodzona prawość potrafi być powodem erupcji antypatii. To osobnik wytrwały, sprawdza się w zawodzie uznanego mentora, upór w zmierzaniu do mety częstokroć dopomaga mu osiągnąć sukces i umie być wielkodusznym i wrażliwym kompanem. Jest to jednostka konserwatywna, uznaje innowacje za sposób unicestwiania porządnych rzeczy, w swoich dzieciach z największą przyjemnością widziałby własne odbicia, a więc często uparcie trwa przy dawno już zdezaktualizowanych rozwiązaniach i strategiach. Bywa osobnikiem formalnym, pragnie mieć opracowaną odpowiedź na każde potencjalne pytanie, częstokroć jest niezwykle taktowny, ale także trochę sztampowy w funkcjonowaniu, toteż nie jest lubianą duszą towarzystwa. Jest to człowiek metodyczny, potrafi mądrze zawiadywać swoimi siłami, działa w sposób wyważony i zamierzony, jednak kiepsko znosi dynamicznie zmieniające się okoliczności.
Cechuje się tolerancyjnością, umie kolegować się z jednostkami o nadzwyczaj odmiennych przekonaniach i problemowo aktualizuje istniejące poglądy w zderzeniu z najnowszymi obserwacjami, zatem bywa organizatorem prospołecznym ubiegającym się o równouprawnienie ludzi wykluczonych. Jest to osobnik śmiały, nie zatrważają go żadne trudności, ponieważ bardzo dobrze spełnia się w niepewnych warunkach i uwielbia żyć na wysokich obrotach. Jest to osoba wysublimowana, swoją siedzibę wyposaża z doprawdy cesarskim rozmachem i w dowolnej swojej aktywności pracuje nad tym, by uzyskiwać mistrzostwo, więc często jest oceniany jako rodzimy dyktator mody. Charakteryzuje się rzetelnością, to ucieleśniony wzór tytana pracy, funkcjonuje według drobiazgowo przygotowanego grafiku, a zatem pomimo zwodniczej opieszałości zazwyczaj realizuje swoje koncepcje. To jednostka subtelna, nie boi się podejmować się rozsądzania zatargów, które potrzebują wielkiej porcji kurtuazyjnego wyczucia i walczących z nimi ludzi zwykle błyskawicznie prowadzą do kapitulacji. Znamionuje się stanowczością, wspaniale zna swoje pragnienia, chętnie walczy z innymi oraz nie wyrzeka się realizowania dalekosiężnych planów dla dorywczej i fałszywej ulgi. Lubi zachowywać się powolnie, trudno go zwieść ślicznymi zdaniami, albowiem najbardziej ceni użyteczność i usiłuje postępować podług wyznaczonych projektów. To osoba przezorna, to dalekowzroczny i posiadający duże aspiracje strateg, dokładnie organizuje najmniejsze akcje oraz śpieszy ku dostatkowi z wolna, lecz konsekwentnie.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ koziorożec, 27 grudnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.