Koziorożec, 26 grudnia ☆ Panowie

Koziorożec, 26 grudnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: samopoczucie w górnym regionie stanów niskich, będzie ci potrzene wiele opanowania, żeby działać w miarę sensownie.

zdrowie: uprzedzam, że twoja sprawność jest mocno marna, staraj się trzymać na dystans od zbędnej roboty.

miłość: nakieruj uwagę na swoje uczucia do ukochanej osoby, bo chyba nadchodzi lichy czas w relacjach z partnerem.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Koziorożec, który przyszedł na świat dnia 26 grudnia, to człowiek tradycjonalistyczny, najbardziej ochoczo funkcjonuje w każdym wypadku tak samo jak wcześniej, jego wspólnicy muszą myśleć identycznie jak on, a więc często gubi się w teraźniejszym, otoczeniu. To osoba pedantyczna, jakąkolwiek sprawę potrafi badać na wskroś i nie widzi całokształtu zza drobiazgów, dlatego niestety nie jest narwańcem w trakcie wynajdywania rozwiązań. Bywa osobnikiem konwencjonalnym, pragnie dysponować kompletną repliką na dowolną dającą się pomyśleć kwestię, nieszablonowość to dla niego nieomalże nazwa błędnej postawy, toteż jest to doskonały aktywista. Jest to jednostka zdyscyplinowana, konsekwentnie podąża do celu, działa w sposób roztropny i zaplanowany, jednak częstokroć nie umie wykazywać się kreatywnością w narzucających konieczność tego sytuacjach. Często bywa dominujący, nie znosi krytykowania swoich decyzji i zwracanie się do jego rozsądku częstokroć nie sprawdza się, więc często natyka się na cichy opór względem swoich aktywności. Jest to osoba lojalna, jest rzetelnym i słownym podkomendnym, jest niezmiernie lubiany przez kolegów, lecz jego spontaniczna praworządność potrafi owocować paroksyzmami niechęci. To osobnik aktywny, rewelacyjnie daje sobie radę ze stresującą mordęgą, otwiera równocześnie różnorodne zadania i drażni go lenistwo. Jest to jednostka wytrwała, częstokroć jest świetnym wychowawcą, umie cierpliwie oczekiwać na właściwą chwilę i radzi sobie w zawodzie wziętego mentora.
Jest to osoba grzeczna, można mu zlecić wykonywanie ryzykownych zleceń, które wydają się nierealnymi a nawet wariackimi i mierzących się z nimi ludzi na ogół w krótkim czasie skłaniają do poddania się. To osoba sumienna, przenigdy nie przeciąga spraw do załatwienia, postępuje wedle drobiazgowo dopracowanego scenariusza, zatem mimo złudnej flegmatyczności przeważnie urzeczywistnia swoje projekty. Charakteryzuje się wyrafinowaniem, swoje mieszkanie zagospodarowuje z iście magnacką fantazją i w każdym swoim działaniu pracuje nad tym, by zdobywać wirtuozerię, a zatem często uważa się za znawcę odpowiedniego smaku. Cechuje się kompromisowością, potrafi kolegować się z ludźmi o wielce różniących się poglądach i sprawnie zmienia istniejące przekonania w zderzeniu ze świeżymi doznaniami, a więc nie toleruje u współtowarzyszy tylko niedoboru wyrozumiałości. Znamionuje się ostrożnością, stroni od nierozważnych aktywności, z uwagą przegląda posiadane zbiory danych i antycypacje oraz nie polega na koncepcjach utworzonych byle jak. Charakteryzuje się siłą, z reguły żyje gwałtownie i żwawo, umie wymóc wykonanie zarządzonych nakazów i nie rezygnuje z wdrażania dalekosiężnych inicjatyw dla tymczasowej i pozornej wygody. To jednostka flegmatyczna, nie osądza jedynie powierzchownie, bowiem wartość ma dla niego głównie praktyczna funkcjonalność i wszelki produkt musi posiadać dla niego jakąś funkcję. Cechuje się śmiałością, potrafi wykonać zadania niewykonalne dla innych ludzi, ponieważ bardzo dobrze radzi sobie ze stresem i jakiekolwiek problemy zwykle nie przerażają go.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ koziorożec, 26 grudnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.