Koziorożec, 23 grudnia ☆ Panowie

Koziorożec, 23 grudnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: poranek jakich wiele, postaraj się w jakiś sposób tchnąć w niego zapał, nie zezwól żeby napady melancholii zepsuły twoje zamierzenia.

zdrowie: jesteś w dość niezadowalającej kondycji, dbaj o siebie oraz nie zabieraj za czasochłonne zadania.

miłość: twój wdzięk rozkwita, weź sobie sprawy których potrzebujesz.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Zodiakalny mężczyzna koziorożec urodzony w dniu 23 grudnia znamionuje się systematycznością, metodycznie zmierza do mety, umie się właściwie mobilizować, jednak potrafi być nadto oficjalny w zaskakujących okolicznościach. Bywa pedantyczny, pragnie okiełznać najsubtelniejsze detale analizowanej sprawy i nie umie popatrzeć na sytuacje w szerszym kontekście, dlatego niestety multiplikację wątpliwości częstokroć uważa za ważniejszą od poszukiwania rozwiązań. Często bywa apodyktyczny, nie cierpi podważania własnych nakazów i cudzy opór nie ma dla niego wagi, a zatem jest nielubiany w swoim otoczeniu. To osobnik konwencjonalny, lubi złożony towarzyski ceremoniał, częstokroć jest pełny ogłady, ale także nieco rutynowy w funkcjonowaniu, toteż jest to kapitalny animator. Jest to osoba zachowawcza, z największą satysfakcją pracuje zawsze analogicznie jak dawniej, w swoich pociechach najchętniej dostrzegałby własne duplikaty, a więc często wszczyna zapalczywe utarczki z własnymi dziećmi. Jest to jednostka energiczna, tyra jak koparka, dobrze wytrzymuje stresującą mordęgę i nie unika pracy. To człowiek cierpliwy, częstokroć jest wspaniałym opiekunem, w dawnych wiekach potrafiłby być zakonnikiem piszącym starodawnych książkach i umie urzeczywistnić zadania niezmiernie odpychające dla normalnych osób. Jest to człowiek szczery, potrafi być autentycznym towarzyszem lojalnym w trudnościach, do związków małżeńskich podchodzi niezwykle poważnie, jednakże chwilami w swojej lojalności posuwa się aż do bufonerii.
Jest to osobnik zdecydowany, w ucieleśnianiu własnych zamierzeń umie być bardzo konsekwentny, niekiedy wręcz grubiański, chętnie wdraża ogromne udoskonalenia i przełomy oraz nie pozwala się zbić z tropu. To osoba grzeczna, daje radę wykryć efektywne rozstrzygnięcia kłopotów, które wiążą się z koniecznością użycia błyskotliwych i po wielokroć dość karkołomnych argumentów i siłujących się z nimi ludzi zwykle prędko prowadzą do wycofania się. Charakteryzuje się powolnością, nie zaprząta go popisywanie się, ponieważ liczy się dla niego zwłaszcza faktyczna przydatność i usiłuje funkcjonować wedle ustalonych harmonogramów. Cechuje się tolerancyjnością, nie stroni od rzeczy oryginalnych i rozbieżnych od przedtem opanowanych i nie bawi go nakłanianie kolegów do swoich poglądów, zatem nie znosi u kompanów wyłącznie niedostatku szacunku dla innych. Jest to jednostka rzetelna, przenigdy nie opóźnia spraw do wykonania, działa według skrupulatnie wykonanego planu, więc w długoterminowym ujęciu przeważnie wyprzedza porywczych wodzirejów. To osobnik przewidujący, podejmuje próby, by nie reagować innstynktownie, dokładnie układa najdrobniejsze ruchy oraz mknie ku bogactwu mozolnie, lecz konsekwentnie. Znamionuje się śmiałością, niezwykle rzadko lęka się nieznanych przeszkód, bo wyśmienicie daje sobie radę z niepokojem i jakiekolwiek przeciwności zazwyczaj nie trwożą go. To osoba wysublimowana, poświęca się wykwintnym zabawom i w każdej swojej aktywności stara się zdobywać doskonałość, a zatem często czuje się jurorem właściwej estetyki.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ koziorożec, 23 grudnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.