Koziorożec, 22 grudnia ☆ Panowie

Koziorożec, 22 grudnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twoje podejście do życia wznosi się do nieba, udaj się zdobywać swoją rzeczywistość.

zdrowie: niestety muszę uprzedzić, że twoja wydolność jest niesłychanie fatalna, to jest niewskazany czas do dużego wysiłku.

miłość: włóż dużo serca w swój związek, ponieważ możliwe, iż czeka Cię kiepski czas w relacjach z partnerem.

żywioł ziemia
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Saturn
metal ołów
liczba 8
Koziorożec, który urodził się w dniu 22 grudnia, jest to osobnik konserwatywny, z największym zapałem pracuje zawsze identycznie jak wcześniej, w swoich pociechach z największą satysfakcją widziałby własne repliki, dlatego często uparcie trzyma się dawno już zdezaktualizowanych rozwiązań i procedur. To jednostka energiczna, trudności przezwycięża z marszu, płonie niesamowitym żarem i inicjuje równocześnie przeróżne sprawy. Jest to człowiek cierpliwy, w minionych wiekach umiałby być skrybą kaligrafującym antycznych książkach, konsekwencja w dochodzeniu do celu częstokroć pozwala mu uzyskać finansowy dobrobyt i umie z uwagą wsłuchiwać się w ludzkie gawędy. Lubi zachowywać się konsekwentnie, wykonuje pracę bez bezcelowych sprintów, działa w sposób rozważny i zamierzony, jednak potrafi być przesadnie oficjalny w nieprzewidzianych okolicznościach. Bywa drobiazgowy, pragnie okiełznać najsubtelniejsze detale badanego zagadnienia i często nie umie zobaczyć meritum problemu, dlatego niestety zwielokrotnianie wątpliwości częstokroć uważa za bardziej znaczące od szukania odpowiedzi. Bywa formalny, przypomina tramwaj bez resorów, często jest niezwykle taktowny, ale również nieco schematyczny w działaniu, więc jest to idealny koordynator. Częstokroć bywa autokratyczny, nie cierpi kwestionowania swoich poleceń i przemawianie do jego rozwagi często nie daje rezultatu, a zatem częstokroć spotyka się z pasywnym oporem względem swoich aktywności. To osoba szczera, potrafi być prawdziwym towarzyszem użytecznym w opałach, do miłości podchodzi bardzo serio, lecz często w tej przyrodzonej uprzejmości umie nie zaspokoić osobistych interesów.
To osobnik flegmatyczny, nie traci środków na kompletnie bezsensowne kwestie, bowiem w każdym wypadku analizuje przewidywane zarobki i stara się funkcjonować według wytyczonych harmonogramów. Cechuje się wysublimowaniem, zajmuje się wyrafinowanymi przyjemnościami i w dowolnym swoim działaniu podejmuje starania, by zdobywać perfekcję, zatem częstokroć uważa się za sędziego dobrej stylistyki. Jest to człowiek silny, świetnie zna swoje potrzeby, chętnie wciela w życie potężne przewroty i udoskonalenia oraz radośnie reaguje na wszelkie korzystne zmiany w rzeczywistości. Jest to osoba przewidująca, to dalekowzroczny i ambitny planista, cierpliwie przepatruje dostępne zbiory danych i prognozy oraz mknie ku dostatkowi wolno, aczkolwiek systematycznie. Jest to człowiek tolerancyjny, nie wadzą obce upodobania i nie bawi go przekonywanie kolegów do swoich poglądów, a więc dokłada starań, by wystrzegać się stukniętych radykałów pochłoniętych głoszeniem jedynie słusznych koncepcji. Jest to jednostka sumienna, zupełnie nie odkłada zadań do wykonania, postępuje wedle drobiazgowo wykonanego grafiku, toteż mimo iluzorycznej ociężałości zwykle realizuje swoje plany. Znamionuje się odwagą, nie zatrważają go jakiekolwiek przeciwności, gdyż wspaniale sprawdza się w zawikłanych warunkach i ubóstwia żyć na wysokich obrotach. To osobnik subtelny, potrafi wykaraskać się z powikłanych i niebezpiecznych sytuacji, które odnoszą się do rzeczy niezmiernie skomplikowanych i zazwyczaj przygnębiają pozostałe osoby.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ koziorożec, 22 grudnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.