Byk, 07 maja ☆ Panowie

Byk, 07 maja ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz przejawiać wyborne podejście do życia, idź ku zwycięstwu.

zdrowie: będziesz się dzisiejszego dnia czuć dosyć przeciętnie, zajmij się jakąś przeciętnie wymagającą pracą.

miłość: skieruj uwagę na swoje uczucia do najbliższej osoby, bowiem jest duża szansa, iż wystąpią w tej dziedzinie jakieś zawirowania.

żywioł ziemia
jakość stała
natura żeńska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Byk urodzony w dniu 7 maja cechuje się wiernością, umie być autentycznym kompanem przydatnym w zmartwieniach, próbuje działać właściwie do swoich poglądów, jednakże częstokroć w tym przyrodzonym koleżeństwie potrafi nie dopilnować osobistych interesów. To jednostka otwarta, często jest niezwykle rozchwytywany, ubóstwia formułować myśli bezpośrednio, aczkolwiek jednocześnie nie umie być subtelny. To człowiek poczciwy, nie usiłuje ukazywać wspólnikom dostępnej sobie pozycji ani nie uważa wściekłości za dobrą inspirację. To osobnik tradycjonalistyczny, pragnie mieć wyrazisty punkt widzenia wobec wszelkich spraw, w swoich pociechach z największą satysfakcją postrzegałby własne duplikaty, dlatego częstokroć wchodzi w zaciekłe utarczki z własnymi dziećmi. Bywa osobą oficjalną, przypomina tramwaj bez hamulców, improwizacja to dla niego nieomal inne określenie błędnej postawy, więc najwspanialsze efekty uzyskuje w technologicznych zagadnieniach wypranych z efekciarskich błyskotek. Znamionuje się metodycznością, potrafi dociągnąć swoje zamierzenia do pomyślnego zamknięcia, postępuje w sposób rozważny i przemyślany, jednak kiepsko radzi sobie z błyskawicznie przeistaczającymi się sytuacjami. Charakteryzuje się wytrwałością, na studiach często zdobywa wybitne oceny, umie wnikliwie wysłuchiwać ludzkich zwierzeń i upór dopomaga mu zauważyć związki niewidoczne dla normalnych ludzi. Jest to jednostka dominująca, jest prawdziwym uosobieniem kaprala i nie zamartwia się ocenianiem swojego sposobu bycia, a więc źle spełnia się podczas grupowych czynności. Lubi zachowywać się egoistycznie, osoby wokół muszą zajmować się jego stanem psychicznym i do celów potrafi zmierzać nawet przez cudzą niedolę.
To osobnik dalekowzroczny, to ostrożny i odważny planista, drobiazgowo planuje najdrobniejsze ruchy oraz pędzi ku bogactwu powoli, lecz systematycznie. Jest to człowiek śmiały, niezmiernie rzadko obawia się nieprzewidzianych trudności, bowiem stara się z reguły nie martwić się z góry i uwielbia żyć na wysokich obrotach. To osoba powolna, nie osądza tylko po wyglądzie, albowiem dba jedynie o naprawdę pożyteczne rzeczy i każdy produkt musi posiadać dla niego jakieś zastosowanie. Jest to osobnik silny, zwykle pracuje szybko i energicznie, nie odczuwa obiekcji przed niszczeniem dotychczasowego ładu oraz nie wyrzeka się ucieleśniania długookresowych koncepcji dla tymczasowego i iluzorycznego udogodnienia. Jest to jednostka flegmatyczna, zakończenie czegokolwiek na czas to dla niego niemożliwa operacja, do własnych zadań podchodzi tak, jakby wcale nie troszczył się o finisz swoich działań. Lubi zachowywać się oschle, częstokroć wkurza swoją gruboskórnością, umie bezsensownie zrażać w stosunku do siebie, bo uczuciowość nie jest jego olśniewającym przymiotem. Cechuje się słownością, swoje prace traktuje serio, funkcjonuje wedle dokładnie wykonanego projektu, toteż pomimo zwodniczej flegmatyczności na ogół wciela w życie swoje pomysły. To osoba spokojna, leniwie odprawia ukochane ceremoniały, a zatem potrafi docenić kunsztowny artyzm i umie zapanować nad sobą w niespokojnych okolicznościach.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ byk, 07 maja
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.