Byk, 06 maja ☆ Panowie

Byk, 06 maja ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: kolejny przeciętny dzień, spróbuj go jakimś sposobem rozruszać, nie zezwól aby wyroki losu zepsuły twoje projekty.

zdrowie: to czas dosyć satysfakcjonującej formy, udaj się w świat zabiegać o kolejne dni.

miłość: włóż dużo serca w swoje relacje, bowiem jest duża szansa, iż nadchodzi lichy moment w miłości.

żywioł ziemia
jakość stała
natura żeńska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Zodiakalny mężczyzna byk, który urodził się dnia 6 maja, jest to jednostka zachowawcza, uwielbia posiadać określoną opinię w stosunku do wszelkich spraw, w swoich pociechach z największą satysfakcją widziałby własne kopie, toteż często z uporem trwa przy od dawna anachronicznych technikach i rozwiązaniach. Częstokroć bywa autokratyczny, uznaje się za człowieka kompetentnego w każdej dziedzinie i zwracanie się do jego rozumu często nie daje rezultatu, a zatem częstokroć natyka się na bierny sprzeciw względem swoich aktywności. Jest to osobnik łagodny, nie stara się o wygraną w dyskusji nie patrząc na koszty, nie wykorzystuje przemocy w relacjach z innymi osobami ani nie próbuje wykazywać współpracownikom dzierżonej siły. Bywa człowiekiem formalnym, jego styl życia jest często rutynowy, spontaniczność to dla niego nieomal nazwa złej postawy, zatem nie jest wziętym aktywistą. Bywa osobą egocentryczną, pozostali ludzie mają obowiązek rozplątywać jego kłopoty i do swoich towarzyszy posiada nastawienie totalnie wyrachowane. To osobnik wierny, potrafi być prawdziwym kolegą przydatnym w trudnościach, oddanie w małżeństwie jest dla niego rzeczą niepodważalną, jednakże jego wrodzona prawość umie skutkować erupcjami niechęci. Jest to jednostka zorganizowana, pracuje bez niepotrzebnych sprintów, problemy nie potrafią szybko go odstręczyć, jednak częstokroć nie daje rady improwizować w wymagających tego sytuacjach. Jest to osoba szczera, jest uznawany w ekipie, szczerość to jego najtrafniejszy przydomek, ale na nieszczęście, nieraz przemawia zbytnio bezpośrednio. Jest to człowiek cierpliwy, umie wnikliwie przysłuchiwać się czyimś opowieściom, potrafi przyswoić sobie mistrzostwo w zagadnieniach narzucających konieczność długotrwałej praktyki i w dawnych epokach umiałby być mnichem kaligrafującym starodawnych księgach.
Jest to osobnik chłodny, jest unikany przy zwoływaniu na balangi, często bywa przesadnie zasadniczy i zajadły, bowiem wrażliwość nie jest jego dobrą cechą. To jednostka spokojna, jest podobny do średniowiecznego pustelnika, więc lubuje się w niespiesznych, wyciszających zajęciach i irytuje go współdziałanie z osobami kąpanymi w gorącej wodzie. To osobnik rozważny, usiłuje nie odpowiadać intuicyjnie, z uwagą przepatruje posiadane zapisy i ekstrapolacje oraz nie darzy zaufaniem koncepcji utworzonych niestarannie. To osoba odpowiedzialna, swoje powinności postrzega poważnie, działa według dokładnie dopracowanego planu, a więc warto doszkalać się od niego efektywności i racjonalizmu. Jest to człowiek silny, zmierza do celu bez bezsensownych wahań, ochoczo rywalizuje z innymi oraz nie obawia się inicjowania utarczek. To osoba flegmatyczna, nie można go zwykle nazwać przewidywalnym, zachowuje się tak, jakby upływ czasu wcale nie miał związku z jego istotą. Znamionuje się flegmatycznością, nie interesuje go kozaczenie, bo w każdym wypadku rozpatruje zakładane zyski i wszelki przedmiot musi posiadać dla niego jakąś funkcję. Jest to jednostka dzielna, bardzo rzadko boi się nieznanych wyzwań, albowiem potrafi pokonać własny przestrach i przejawia powściągliwość nie zważając na okoliczności.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ byk, 06 maja
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.