Byk, 05 maja ☆ Panowie

Byk, 05 maja ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: stan samopoczucia poniżej średniej, będzie ci potrzene wiele opanowania, aby funcjonować względnie do rzeczy.

zdrowie: zdarzało się lepiej, weź się do jakieś rutynowej działalności.

miłość: prawie na pewno nadchodzi zły czas na zawieranie nieznanych związków, najrozsądniej wydaje się spędzić czas w mieszkaniu i oddawać się oglądaniu seriali.

żywioł ziemia
jakość stała
natura żeńska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Pan byk, który urodził się dnia 5 maja, lubi zachowywać się konsekwentnie, potrafi rozsądnie wykorzystywać swoje rezerwy, umie się należycie mobilizować, jednak potrafi być nazbyt oficjalny w nieznanych sytuacjach. Bywa formalny, pragnie dysponować przemyślaną ripostą na dowolną możliwą wątpliwość, jako członek społeczności jest częstokroć solidny, pomimo tego że jednocześnie niespecjalnie lotny, a więc nie jest uznanym aktywistą. Często bywa dominujący, chce zawładnąć całym światem i zwracanie się do jego rozumu częstokroć nie daje rezultatu, więc jest nielubiany w swoim środowisku. Jest to osobnik wyrozumiały, nie jest zazdrosny i bezwzględny ani nie pozwala się łatwo zdenerwować. Jest to jednostka cierpliwa, często jest wspaniałym przewodnikiem, upór dopomaga mu wychwycić związki niezauważalne dla pozostałych ludzi i częstokroć ekscytuje go łowienie ryb. Jest to osoba prostolinijna, jest lubiany w otoczeniu, niezwykle ceni uczciwość, ale często irytuje tym kolegów. To jednostka zachowawcza, uwielbia mieć określony punkt widzenia wobec wszelkich rzeczy, w swoich pociechach z największą satysfakcją postrzegałby własne duplikaty, a zatem częstokroć toczy zaciekłe utarczki z własnymi dziećmi. Bywa egocentryczny, umie beznamiętnie posługiwać się innymi ludźmi, jedynie jego prywatne problemy są znaczące i relacje wzajemne oznaczają dla niego otrzymywanie zarobków. To osobnik lojalny, jest porządnym i rzetelnym podwładnym, do związków małżeńskich odnosi się niezmiernie serio, aczkolwiek czasem w swojej wierności dosięga aż do bufonady.
Jest to osoba wstrzemięźliwa, często drażni swoją arogancją, z reguły interesują go tylko nagie wyniki i fakty, bo emocjonalność nie jest jego mocnym atrybutem. Znamionuje się odpowiedzialnością, ani trochę nie odkłada spraw do zrealizowania, utrzymuje jednolite, lecz skuteczne tempo pracy, toteż pomimo pozornej powolności na ogół urzeczywistnia swoje koncepcje. Jest to jednostka zdecydowana, jasno i precyzyjnie manifestuje swoje potrzeby, ochoczo prowadzi zmagania z innymi oraz nie wyrzeka się wdrażania dalekosiężnych przedsięwzięć dla dorywczej i iluzorycznej wygody. To osobnik powolny, leniwiec to przy nim naturalna inkarnacja bystrości, grzebie się z każdą możliwą rzeczą tak bardzo, jakby wspaniale bawił się przy takim marnowaniu żywota. To jednostka dzielna, nie trwożą go nijekie przeciwności, ponieważ potrafi pokonać własny lęk i jakiekolwiek trudności przeważnie nie zatrważają go. Cechuje się flegmatycznością, nie oszacowuje wyłącznie powierzchownie, gdyż zawsze analizuje spodziewane korzyści i w osobistych decyzjach w każdym wypadku kieruje się zimnymi rachunkami. To człowiek rozważny, to przezorny i wytrawny zarządca, rozważa najrozmaitsze grafiki posunięć oraz śpieszy ku bogactwu z namysłem, jednakże metodycznie. Jest to osobnik spokojny, wykonuje pracę powoli i rozważnie, zatem całe życie z największą przyjemnością spędza na intymnych refleksjach i zazwyczaj mozoli się sumiennie, ale w swoim rytmie.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ byk, 05 maja
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.