Byk, 04 maja ☆ Panowie

Byk, 04 maja ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz przejawiać zadowalający nastrój, chwytaj życie za rogi, takich momentów nie ma za wiele.

zdrowie: jesteś w dosyć słabej formie, miej dla siebie wyrozumiałość i nie bierz się za czasochłonne przedsięwzięcia.

miłość: najprawdopodobniej czeka Cię kiepski moment na zawieranie nowych związków, najbezpieczniej zostać w mieszkaniu i oddawać się czytaniu.

żywioł ziemia
jakość stała
natura żeńska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Astrologiczny pan byk urodzony dnia 4 maja jest to osoba dobroduszna, nie jest pazerny i bezwzględny, nie korzysta z przemocy w relacjach z innymi ludźmi ani nie usiłuje uzależniać od siebie inne osoby. To jednostka otwarta, jego otwartość dostarcza mu popularności, pragnie formułować myśli prosto z mostu, aczkolwiek w dodatku nie umie być subtelny. To osobnik konserwatywny, uważa zmiany za sposób niszczenia dobrych rzeczy, jest przeświadczony o niezmiennej słuszności już wykształconych stanowisk, więc częstokroć czuje się zagubiony we współczesnym, życiu. Jest to człowiek zorganizowany, ukazuje dyscyplinę i konsekwencję, postępuje w sposób wyważony i sprawdzony, jednak kiepsko znosi błyskawicznie przeistaczające się okoliczności. Jest to jednostka oficjalna, jest podobny do lokomotywy bez hamulców, nieszablonowość to dla niego nieomalże inne określenie złego zachowania, a zatem najwspanialsze rezultaty uzyskuje w ścisłych zagadnieniach wyzutych z krzykliwych ozdób. Jest to człowiek wierny, partnerzy są dla niego niezmiernie ważni, wierność w związku małżeńskim jest dla niego sprawą niepodważalną, jednakże jego wrodzona praworządność potrafi owocować erupcjami awersji. Bywa egoistyczny, stosunki dwustronne znaczą dla niego zdobywanie zarobków i osoby wokoło mają troszczyć się o jego humor. Często bywa dominujący, nie lubi oceniania własnych poleceń i nie martwi się osądem swojego sposobu bycia, toteż jest niepopularny w swoim środowisku. To osobnik cierpliwy, częstokroć cieszy go wędkarstwo, umie uważnie wyczekiwać na stosowny moment i umie bacznie zagłębiać się w cudze historie.
Jest to jednostka ostrożna, stara się nie odpowiadać bez zastanowienia, skrupulatnie układa najsubtelniejsze ruchy oraz nie ufa koncepcjom utworzonym niestarannie. Jest to osoba silna, świetnie pojmuje swoje potrzeby, nie doznaje niechęci przed demolowaniem istniejącego porządku i nie rezygnuje z realizacji dalekowzrocznych planów dla przelotnego i zwodniczego komfortu. To jednostka rzetelna, to ucieleśniony wzorzec pioniera, zachowuje jednolite, ale wydajne tempo działalności, dlatego winno się doszkalać się od niego efektywności oraz ergonomiczności. Jest to osoba opanowana, z namysłem przeprowadza ulubione ceremoniały, zatem lubuje się w ospałych, uspokajających czynnościach i zazwyczaj wykonuje pracę odpowiedzialnie, lecz we własnym rytmie. To człowiek powolny, nie wartościuje jedynie powierzchownie, bowiem najistotniejszy jest dla niego faktyczny pożytek i próbuje funkcjonować według obranych grafików. To osobnik flegmatyczny, szachista to przy nim naturalne uosobienie bystrości, potrafi wykroczyć poza każdy dopuszczalny termin, jakby dysponował na zrealizowanie jakichkolwiek zadań kompletną wiecznością. Uwielbia zachowywać się oschle, bywa opuszczany przy zwoływaniu na imprezy, umie bez sensu zniechęcać w stosunku do siebie, ponieważ uczuciowość nie jest jego olśniewającą cnotą. Jest to jednostka odważna, potrafi zrealizować sprawy nierealne dla pozostałych ludzi, gdyż dobrze wytrzymuje napięcie i wykazuje pokaźne opanowanie.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ byk, 04 maja
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.