Byk, 03 maja ☆ Panowie

Byk, 03 maja ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzień w życiu jakich wiele, spróbuj go jakimś sposobem ubarwić, nie zezwól by napady melancholii unicestwiły twoje projekty.

zdrowie: jesteś w dosyć kiepskiej kondycji, uważaj na siebie i nie zabieraj za rozległe operacje.

miłość: twój wdzięk rozkwita, walcz o sprawy których oczekujesz.

żywioł ziemia
jakość stała
natura żeńska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Zodiakalny pan byk, który przyszedł na świat dnia 3 maja, jest to osoba wierna, partnerzy są dla niego niezmiernie ważni, jest bardzo poważany przez współtowarzyszy, lecz często w tym wrodzonym koleżeństwie umie nie dopilnować własnych interesów. Jest to osobnik metodyczny, wykazuje konsekwencję i zdyscyplinowanie, pracuje w sposób rozumny i zamierzony, jednak częstokroć nie potrafi tworzyć improwizowanych rozwiązań w wymagających tego okolicznościach. Bywa apodyktyczny, chce opanować całą kulę ziemską i nie lęka się osądu swojego stylu życia, a więc jest nielubiany w swoim otoczeniu. Jest to jednostka wyrozumiała, nie daje się szybko zdenerwować ani nie usiłuje okazywać ludziom posiadanej siły. To osoba cierpliwa, umie nabyć biegłość w dziedzinach narzucających konieczność długiej nauki, potrafi być pobłażliwym i otwartym przyjacielem i w dawnych wiekach umiałby być mnichem kaligrafującym starodawnych woluminach. To jednostka tradycjonalistyczna, uważa reformy za technikę zepsucia porządnych mechanizmów, jego koledzy mają obowiązek myśleć tak samo jak on, a zatem często czuje się zagubiony we współczesnej, rzeczywistości. Bywa osobą samolubną, ludzie naokoło muszą troszczyć się o jego dobrostan, bez entuzjazmu ofiarowuje coś innym osobom i charakteryzuje go deficyt emocjonalności. Jest to człowiek szczery, bez problemu zawiązuje przyjacielskie stosunki, szczerość to jego najtrafniejsza nazwa, aczkolwiek wspaniałomyślność nie jest jego wybijającą się stroną. Częstokroć bywa sztywny, lubi skomplikowany towarzyski ceremoniał, jest dosyć oficjalny pomimo tego że zawsze też niezwykle uprzejmy, dlatego najlepsze wyniki osiąga w matematycznych dziedzinach wiedzy wypranych z kuglarskich ozdób.
Jest to osobnik powolny, wykonanie czegokolwiek o czasie to dla niego niemożliwa operacja, ślimaczy się z każdym zagadnieniem tak strasznie, jakby świetnie spędzał czas przy takim trwonieniu żywota. Uwielbia zachowywać się oschle, często drażni swoją bezpośredniością, częstokroć jest zbyt srogi i zajadły, bo nie pojmuje ludzkich emocji. To człowiek zdecydowany, bardzo dobrze zdaje sobie sprawę ze swoich potrzeb, ochoczo toczy walki z innymi oraz nie pozwala się zbić z pantałyku. Jest to jednostka opanowana, wykonuje pracę powoli i z rozwagą, zatem cały dzień za dniem z największą przyjemnością trwoni na odosobnionych rozmyślaniach i zazwyczaj mozoli się sumiennie, ale we własnym tempie. Jest to osoba rzetelna, swoje powinności traktuje na serio, jego pomysły nie zawierają defektów, więc warto uczyć się od niego funkcjonalności oraz sprawności. Lubi zachowywać się powolnie, nie interesuje się pozorami, ponieważ decydująca jest dla niego rzeczywista przydatność i w osobistych ocenach w każdym wypadku rządzi się beznamiętnymi obliczeniami. Cechuje się męstwem, potrafi wykonać zadania niewykonalne dla pozostałych ludzi, albowiem wspaniale spełnia się w złożonych warunkach i objawia opanowanie bez względu na okoliczności. Jest to jednostka ostrożna, próbuje nie reagować intuicyjnie, skrupulatnie układa najsubtelniejsze akcje oraz nie polega na projektach stworzonych niestarannie.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ byk, 03 maja
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.