Byk, 20 maja ☆ Panowie

Byk, 20 maja ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: czeka cię niezłe nastawienie, używaj życia, nie wiesz przecież, kiedy spotkasz następny porównywalny poranek.

zdrowie: będziesz się dziś czuć dosyć przeciętnie, zajmij się jakąś rutynową aktywnością.

miłość: buzuje w tobie blask zmysłowości, jeśli chociaż zamarzysz sobie, potrafisz kreować dobre relacje.

żywioł ziemia
jakość stała
natura żeńska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Byk, który przyszedł na świat w dniu 20 maja, jest to człowiek wytrwały, w minionych epokach potrafiłby być kopistą notującym zakurzonych księgach, często jest wyśmienitym mentorem i umie uzyskać biegłość w sprawach narzucających konieczność długookresowej nauki. Charakteryzuje się szczerością, potrafi być doskonałym przyjacielem pomocnym w strapieniach, jest niezwykle poważany przez towarzyszy, lecz nieraz w swojej lojalności dosięga aż do przesady. To osoba zachowawcza, najbardziej ochoczo funkcjonuje w każdym wypadku tak samo jak wcześniej, jego współpracownicy muszą myśleć w taki sam sposób jak on, więc nie toleruje dokoła siebie wszelkich innowatorów. To jednostka bezpośrednia, jest popularny w towarzystwie, prawdomówność to jego prawdziwe określenie, jednakże powściągliwość nie jest jego mocną stroną. Jest to osobnik autokratyczny, nie lubi podważania własnych koncepcji i nie boi się oceny swojego sposobu bycia, zatem częstokroć przemienia się w samotnego i wyobcowanego przełożonego. Cechuje się konsekwencją, systematycznie dąży do mety, postępuje w sposób rozumny i zamierzony, jednak słabo wytrzymuje szybko przeistaczające się okoliczności. Bywa osobą oficjalną, kocha wymyślną towarzyską etykietę, jako członek społeczeństwa jest często solidny, chociaż zarazem niespecjalnie błyskotliwy, a więc najwspanialsze rezultaty otrzymuje w ścisłych przedmiotach wyzbytych efekciarskich ozdób. Jest to osobnik wyrozumiały, nie stara się zawiadywać innymi ludźmi ani nie usiłuje wykazywać kolegom dzierżonej siły. Bywa egoistyczny, osoby wokół mają obowiązek troszczyć się o jego humor, nie zważa na potrzeby pozostałych ludzi i umie być biegłym manipulantem.
To jednostka powolna, szachista to przy nim naturalna inkarnacja szybkości, do własnych zleceń ustosunkowuje się tak, jakby kompletnie nie interesował się zakończeniem swoich działań. Częstokroć bywa powściągliwy, jest uważany za gbura, często bywa nazbyt zasadniczy i fanatyczny, bowiem nie zauważa cudzych afektów. Jest to osoba flegmatyczna, ciężko go omotać pięknymi sloganami, gdyż zawsze rozważa przewidywane zyski i próbuje pracować podług obranych planów. Znamionuje się odwagą, nie trwożą go jakiekolwiek trudności, bo dąży do tego, by z reguły nie lękać się przed czasem i zachowuje spokój nie zważając na warunki. Jest to człowiek odpowiedzialny, zadanie jest dla niego rzeczą świętą, działa wedle dokładnie sprokurowanego scenariusza, a zatem należy doszkalać się od niego efektywności oraz funkcjonalności. Jest to osobnik spokojny, nie męczy go gorliwa realizacja powtarzalnych obowiązków, dlatego jest niewrażliwy na zbiorowy rozgardiasz i przeważnie wykonuje pracę rzetelnie, ale we własnym rytmie. Jest to jednostka dalekowzroczna, stroni od nieostrożnych aktywności, rozpatruje najrozmaitsze grafiki wydarzeń oraz nie wierzy konceptom sporządzonym byle jak. Jest to osoba stanowcza, klarownie i precyzyjnie manifestuje swoje oczekiwania, nie doznaje awersji przed niszczeniem dotychczasowego ładu i nie pozwala się skonfundować.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ byk, 20 maja
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.