Byk, 02 maja ☆ Panowie

Byk, 02 maja ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: poranek niewybijający się niczym nietypowym, postaraj się tchnąć w niego energię, nie gódź się żeby zrządzenia gwiazd zniszczyły twoje plany.

zdrowie: ostrzegam, że dzisiejszego dnia twoja sprawność jest ogromnie niezadowalająca, to jest niedobry dzień do dużej aktywności fizycznej.

miłość: powtórnie szablonowy ranek w związku, spróbuj zaintrygować w tej kwestii swojego parntera.

żywioł ziemia
jakość stała
natura żeńska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Astrologiczny pan byk, który urodził się dnia 2 maja, bywa osobnikiem egoistycznym, więzi międzyludzkie oznaczają dla niego uzyskiwanie dochodów, wszelkie przedsięwzięcia winny kręcić się wokoło jego persony i do swoich kolegów ma nastawienie całkowicie interesowne. Jest to człowiek szczery, przyjaciele są dla niego bardzo ważni, uczciwość w rodzinie jest dla niego sprawą bezdyskusyjną, aczkolwiek chwilami w swoim oddaniu posuwa się aż do przesady. To osoba zachowawcza, uznaje reformy za technikę psucia sprawdzonych rzeczy, na każdą ciekawostkę spoziera bez entuzjazmu i podejrzliwie, więc częstokroć czuje się zagubiony we współczesnym, życiu. To jednostka otwarta, jest rozchwytywany w towarzystwie, nie ukrywa własnych uczuć, jednak często złości takim zachowaniem wspólników. Cechuje się wytrwałością, spełnia się w charakterze uznanego mentora, umie uzyskać biegłość w zagadnieniach wymagających długofalowej praktyki i potrafi być wielkodusznym i wrażliwym kompanem. Częstokroć bywa oficjalny, uwielbia skomplikowaną towarzyską etykietę, często jest pełny ogłady, ale także trochę schematyczny w funkcjonowaniu, dlatego nie jest wziętą duszą towarzystwa. Jest to osobnik łagodny, nie jest chciwy i okrutny, nie usiłuje podporządkowywać sobie innych ludzi ani nie korzysta z przemocy w stosunkach z innymi osobami. To jednostka apodyktyczna, pragnie okiełznać całą planetę i częstokroć nie posiada wiedzy o zbiorowym postrzeganiu swojej postaci, a więc umie prowokować rewolty pośród swoich pracowników. To człowiek zdyscyplinowany, mozoli się bez nieefektywnych zrywów, potrafi się prawidłowo mobilizować, jednak często nie daje rady wykazywać się kreatywnością w narzucających konieczność tego sytuacjach.
To osobnik spokojny, powoli sprawuje umiłowane ceremoniały, a zatem niezmiernie nie znosi być pilnowany i męczy go współpraca z osobami pochopnymi. Znamionuje się śmiałością, umie zrealizować zadania niewykonalne dla pozostałych ludzi, albowiem wspaniale radzi sobie w trudnych warunkach i ukazuje wielkie panowanie nad sobą. Charakteryzuje się zdecydowaniem, z reguły żyje szybko i żwawo, gorliwie wprowadza w życie ogromne modernizacje i rewolucje oraz nie pozwala się skonfundować. Znamionuje się przezornością, to dalekowzroczny i śmiały zarządca, uważnie ogląda posiadane prognozy i dane statystyczne oraz pędzi ku dostatkowi wolno, jednakże metodycznie. To jednostka powolna, ciężko go oszołomić ślicznymi słowami, bowiem w szczególności lubi funkcjonalność i w osobistych decyzjach w każdym wypadku opiera się na zimnych obliczeniach. Bywa człowiekiem oschłym, częstokroć denerwuje swoją obcesowością, zwykle zajmują go jedynie nagie efekty i fakty, gdyż uczuciowość nie jest jego imponującym przymiotem. To osoba flegmatyczna, leniwiec to przy nim naturalne wcielenie bystrości, potrafi przekroczyć wszelki możliwy termin, jakby kompletnie nie troszczył się o ukończenie swoich działań. To osobnik sumienny, obowiązek jest dla niego sprawą niepodważalną, jego pomysły nie zawierają błędów, zatem warto doszkalać się od niego sprawności oraz ergonomiczności.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ byk, 02 maja
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.