Byk, 19 maja ☆ Panowie

Byk, 19 maja ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twoje podejście do życia wzlatuje ku niebu, wyrusz ku sukcesowi.

zdrowie: z przykrością wypada powiedzieć, iż twoja wydajność jest istotnie marna, próbuj wystrzegać się nieuzadadnionej aktywności.

miłość: zapewne czeka Cię konflikt w związku, najrozsądniej będzie zostać w mieszkaniu i oddawać się medytacjom.

żywioł ziemia
jakość stała
natura żeńska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Byk urodzony w dniu 19 maja bywa formalny, pragnie dysponować opracowaną ripostą na dowolną dającą się pomyśleć wątpliwość, jako członek zbiorowości jest często solidny, choć przy tym niezbyt błyskotliwy, toteż jest to najlepszy aktywista. Bywa egocentryczny, osoby wokół mają obowiązek interesować się jego nastrojem, do celów potrafi przeć choćby przez cudzą niedolę i nie zwraca uwagi na potrzeby innych ludzi. Charakteryzuje się cierpliwością, umie urzeczywistnić zadania niezwykle nieciekawe dla normalnych osób, radzi sobie w zawodzie lubianego opiekuna i umie cierpliwie wysłuchiwać ludzkich historii. Jest to osobnik zachowawczy, czuje niechęć do niespodziewanych ekstrawagancji i reform, w swoich dzieciach z największą przyjemnością postrzegałby własne odbicia, a więc częstokroć gubi się w teraźniejszym, życiu. Bywa władczy, nienawidzi podważania swoich nakazów i ocenia jako niebezpieczeństwo ludzi niepotwierdzających jego stanowiska, a zatem często spotyka się z niejawnym buntem w stosunku do swoich aktywności. To jednostka prostolinijna, jest popularny w grupie, uwielbia wypowiadać się prosto z mostu, lecz częstokroć złości swoim podejściem wspólników. To osobnik szczery, partnerzy są dla niego niezmiernie ważni, jest bardzo chwalony przez kumpli, aczkolwiek często w tej immanentnej grzeczności potrafi nie zatroszczyć się o osobiste interesy. To człowiek poczciwy, nie troszczy się o rozgłos, nie wykorzystuje przemocy w kontaktach z innymi osobami ani nie jest pazerny i pamiętliwy. Cechuje się systematycznością, umie dociągnąć swoje przedsięwzięcia do zyskownego finiszu, potrafi się prawidłowo mobilizować, jednak umie być zbytnio sztywny w nieprzewidzianych okolicznościach.
Znamionuje się dalekowzrocznością, to ostrożny i wytrawny planista, bacznie przegląda istniejące predykcje i dane statystyczne oraz nie wierzy projektom utworzonym w pośpiechu. Jest to jednostka rzetelna, swoje powinności odbiera poważnie, postępuje według skrupulatnie sprokurowanego planu, dlatego pomimo iluzorycznej powolności na ogół wciela w życie swoje pomysły. To osobnik powściągliwy, częstokroć denerwuje swoją bezpośredniością, potrafi bezsensownie zrażać względem siebie, albowiem nie zauważa cudzych emocji. To osoba nieustraszona, umie wykonać sprawy nierealne dla pozostałych ludzi, bowiem dobrze znosi napięcie i jakiekolwiek trudności zazwyczaj nie trwożą go. Jest to człowiek powolny, szachista to przy nim rzeczywiste uosobienie bystrości, potrafi przekroczyć każdy możliwy plan czasowy, jakby zupełnie nie zabiegał o finał swoich prac. Charakteryzuje się zrównoważeniem, nie nudzi go sumienna realizacja nudnych zleceń, zatem umie odpowiednio uhonorować osobliwy artyzm i potrafi zachować samokontrolę w niespokojnych sytuacjach. Lubi zachowywać się stanowczo, wyśmienicie rozumie swoje pragnienia, umie wyegzekwować załatwienie zarządzonych poleceń oraz nie obawia się rozpoczynania sporów. To osobnik flegmatyczny, nie przepuszcza sił na kompletnie bezsensowne kwestie, bo w największym stopniu ceni funkcjonalność i próbuje funkcjonować wedle wyznaczonych harmonogramów.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ byk, 19 maja
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.