Byk, 18 maja ☆ Panowie

Byk, 18 maja ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: zbliża się niezgorsze podejście do życia, ciesz się życiem, takich dni w życiu nie ma za dużo.

zdrowie: spotykały cię dawniej leprze dni, zajmij się jakąś rutynową działalnością.

miłość: zaangażuj się dzisiaj w swoje uczucia do ukochanej osoby, bowiem chyba nadszedł kiepski okres w relacjach z partnerem.

żywioł ziemia
jakość stała
natura żeńska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Zodiakalny mężczyzna byk, który przyszedł na świat dnia 18 maja, jest to człowiek wytrwały, w szkole częstokroć zdobywa dobre wyniki, umie uważnie zagłębiać się w czyjeś gawędy i potrafi umiejętnie oczekiwać na stosowny moment. Jest to jednostka bezpośrednia, umie od razu stać się kolegą, prawdomówność to jego najlepsze określenie, lecz dyplomacja nie jest jego silnym atutem. To osobnik łagodny, nie komunikuje się z dziećmi wyłącznie wygłaszaniem zaleceń i zakazów ani nie lubi wrzeszczeć na kompanów. Bywa egocentryczny, związki interpersonalne oznaczają dla niego zdobywanie dochodów i do swoich wspólników posiada podejście absolutnie egoistyczne. To osoba autokratyczna, nie znosi krytykowania własnych decyzji i często nie posiada wiedzy o zbiorowym odbiorze swojej persony, dlatego potrafi prowokować rebelie między swoimi podkomendnymi. Jest to człowiek wierny, jest rzetelnym i odpowiedzialnym pracownikiem, lojalność w związku małżeńskim jest dla niego rzeczą niezaprzeczalną, ale częstokroć w tej wrodzonej przyjazności umie zaniedbać osobiste interesy. To jednostka zorganizowana, mozoli się bez zbędnych zrywów, potrafi się odpowiednio motywować, jednak umie być przesadnie oficjalny w nietypowych okolicznościach. Bywa osobnikiem sztywnym, pragnie mieć zaplanowaną ripostę na każde dające się pomyśleć zapytanie, jako cząstka zbiorowości jest często wiarygodny, mimo że równocześnie niespecjalnie bystry, zatem nie jest uznanym społecznikiem. Jest to człowiek tradycjonalistyczny, ubóstwia posiadać określoną opinię w stosunku do wszelkich spraw, jest przeświadczony o niezmiennej poprawności już wytworzonych stanowisk, a zatem częstokroć czuje się zagubiony w teraźniejszej, rzeczywistości.
Znamionuje się dalekowzrocznością, dokłada starań, by nie reagować odruchowo, tworzy roztropne harmonogramy oraz nie darzy zaufaniem pomysłów napisanych w pośpiechu. Cechuje się spokojem, działa z namysłem i bez pośpiechu, więc trwa nieczuły na społeczny pośpiech i denerwuje go współpraca z osobami kąpanymi w gorącej wodzie. Charakteryzuje się rzetelnością, swoje prace traktuje na serio, utrzymuje monotonny, aczkolwiek produktywny rytm działalności, toteż mimo zwodniczej ospałości zazwyczaj wciela w życie swoje koncepcje. Jest to osobnik stanowczy, wspaniale pojmuje swoje potrzeby, gdy trzeba, zdecydowanie i pragmatycznie udowadnia swoje sądy oraz nie porzuca wdrażania dalekowzrocznych projektów dla krótkotrwałej i fałszywej ulgi. Uwielbia zachowywać się oschle, bywa uznawany za impertynenta, potrafi bez sensu zniechęcać względem siebie, bowiem nie uświadamia sobie ludzkich wzruszeń. Jest to jednostka powolna, sprawia wrażenie bez reszty zrelaksowanego, zachowuje się tak, jakby dysponował na wykonanie dowolnych zadań kompletnym stuleciem. To osoba dzielna, umie zrealizować sprawy niemożliwe dla pozostałych ludzi, albowiem stara się raczej nie bać się z wyprzedzeniem i wykazuje pokaźne panowanie nad sobą. Lubi zachowywać się powolnie, ciężko go oszukać wykwintnymi sloganami, bo stara się jedynie o naprawdę ważne rzeczy i próbuje postępować według ustalonych planów.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ byk, 18 maja
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.