Byk, 17 maja ☆ Panowie

Byk, 17 maja ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz przejawiać korzystny humor, ciesz się życiem, trudno zgadnąć, kiedy będzie ponownie równie dobry moment.

zdrowie: będziesz się dzisiaj czuć dosyć niezbyt rewelacyjnie, zajmij się jakąś typową robotą.

miłość: zaangażuj się dzisiaj w swoje relacje, ponieważ jest duża szansa, iż nadchodzi lichy moment w związku.

żywioł ziemia
jakość stała
natura żeńska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Byk urodzony w dniu 17 maja znamionuje się wytrwałością, na uczelni częstokroć zdobywa imponujące lokaty, potrafi przyswoić sobie sprawność w dziedzinach wymagających długiego treningu i umie uważnie wysłuchiwać czyichś historii. To osoba zachowawcza, uważa zmiany za technikę psucia sprawdzonych rzeczy, jego ludzie mają oceniać wszystko identycznie jak on, więc nie toleruje wokół siebie jakichkolwiek reformatorów. To osobnik szczery, kumple są dla niego niezwykle istotni, do miłości podchodzi niezmiernie serio, aczkolwiek nierzadko w swoim zaangażowaniu dosięga aż do bufonerii. Jest to jednostka poczciwa, nie jest chciwy i bezwzględny, nie troszczy się o władzę ani nie uznaje wściekłości za właściwego pomocnika. To człowiek naturalny, bez trudu buduje kontakty, nie ukrywa własnych afektów, ale często złości w ten sposób współpracowników. Lubi zachowywać się konsekwentnie, potrafi doprowadzić swoje przedsięwzięcia do korzystnego zakończenia, problemy nie umieją prędko go zniechęcić, jednak czasami nadto przyzwyczaja się do poprzednio opracowanych planów. Częstokroć bywa władczy, czuje się osobą wykwalifikowaną w dowolnej sprawie i przemawianie do jego rozsądku często nie daje rezultatu, a więc jest niepopularny w swoim otoczeniu. Bywa osobnikiem egocentrycznym, wszelkie sytuacje winny oscylować dookoła jego ego, charakteryzuje go deficyt empatii i nie baczy na interesy innych ludzi. Częstokroć bywa oficjalny, jego sposób bycia jest często szablonowy, częstokroć jest niezwykle taktowny, lecz także nieco rutynowy w działaniu, toteż jest to doskonały organizator.
To jednostka silna, podąża do mety bez nieuzasadnionych wątpliwości, z pasją urzeczywistnia potężne innowacje i przełomy oraz nie pozwala się zbić z tropu. Charakteryzuje się opanowaniem, powoli odprawia umiłowane obrzędy, dlatego lubuje się w niespiesznych, flegmatycznych zajęciach i irytuje go współdziałanie z osobami dynamicznymi. To jednostka powolna, jakiekolwiek harmonogramy istnieją dla niego tylko teoretycznie, do własnych obowiązków odnosi się tak, jakby wcale nie zabiegał o finisz swoich prac. Bywa osobnikiem powściągliwym, często drażni swoją obcesowością, nie potrafi stworzyć poufałej relacji z drugim człowiekiem, albowiem nie umie komunikować uczuć. To jednostka dzielna, nie zatrważają go żadne trudności, ponieważ stara się nie powracać myślami do strachu i dowolne przeciwności zwykle nie przerażają go. Cechuje się powolnością, nie kusi go popisywanie się, bo troszczy się jedynie o naprawdę użyteczne rzeczy i zawsze usiłuje sporządzać dalekosiężne analizy. Znamionuje się odpowiedzialnością, jest bardzo cierpliwy i zdyscyplinowany, jego koncepcje nie kryją defektów, a zatem warto doszkalać się od niego skuteczności oraz pragmatyzmu. To osobnik przewidujący, dokłada starań, by nie odpowiadać emocjonalnie, drobiazgowo komponuje najbłahsze posunięcia i nie ufa pomysłom napisanym niestarannie.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ byk, 17 maja
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.