Byk, 15 maja ☆ Panowie

Byk, 15 maja ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz przejawiać wyborne nastawienie, idź do szarży.

zdrowie: przestrzegam, iż twoja witalność jest zupełnie licha, to niedobry czas do dużej aktywności fizycznej.

miłość: goreje w tobie ogień namiętności, jeżeli chociaż zarzyczysz sobie, jesteś w stanie kreować satysfakcjonujące relacje.

żywioł ziemia
jakość stała
natura żeńska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Astrologiczny pan byk urodzony w dniu 15 maja jest to jednostka dobroduszna, nie usiłuje ukazywać współpracownikom posiadanej pozycji ani nie pozwala się prędko zirytować. To osobnik cierpliwy, w dawnych epokach potrafiłby być mnichem notującym drogocennych księgach, umie bacznie przysłuchiwać się cudzym zwierzeniom i potrafi uważnie wyczekiwać na właściwą chwilę. Bywa człowiekiem sztywnym, jego styl życia jest częstokroć schematyczny, zdaje się być na dobre zacięty w niezmiennym sposobie działania, więc nie jest lubianym aktywistą. Cechuje się konsekwencją, systematycznie zmierza do finału, funkcjonuje w sposób roztropny i sprawdzony, jednak często nie wystarcza mu błyskotliwości nieodzownej w naglących wypadkach. Lubi zachowywać się egoistycznie, do swoich kumpli ma podejście totalnie wyrachowane i inne osoby muszą rozwiązywać jego problemy. To osobnik naturalny, umie szybko nawiązać znajomość, prawdomówność to jego najtrafniejsze imię, jednakże niestety, momentami wypowiada się zbytnio bezpośrednio. Bywa władczy, zachowuje się niczym chuligan i zwracanie się do jego rozsądku częstokroć nie przynosi efektów, dlatego kiepsko radzi sobie podczas kolektywnych czynności. Jest to jednostka zachowawcza, uznaje zmiany za metodę destrukcji dobrych rzeczy, jest przeświadczony o nieodmiennej słuszności uprzednio nabytych stanowisk, a zatem często czuje się zagubiony we współczesnym, życiu. Znamionuje się lojalnością, jest niezwykle serdeczny dla własnego towarzysza życia, ofiarność w związku jest dla niego sprawą nie budzącą wątpliwości, lecz nierzadko w swojej wierności dociera aż do bufonerii.
To osoba powolna, wykonanie czegokolwiek w wyznaczonym terminie to dla niego niemożliwa misja, potrafi przekroczyć wszelki sensowny termin, jakby bardzo dobrze spędzał czas przy takim traceniu żywota. Uwielbia zachowywać się powolnie, nie zajmuje go popisywanie się, albowiem dba wyłącznie o naprawdę pożyteczne rzeczy i w każdym wypadku próbuje kreować dalekosiężne prognozy. To człowiek rzetelny, to niekwestionowany wzorzec pioniera, postępuje według dokładnie sprokurowanego projektu, toteż warto uczyć się od niego sprawności oraz funkcjonalności. Lubi zachowywać się stanowczo, prze do celu bez bezsensownych wahań, chętnie wprowadza w życie wielkie przełomy i przemiany oraz z radością podchodzi do wszelkich pomyślnych reorganizacji w otoczeniu. To osobnik zrównoważony, nie męczy go sumienne realizowanie nudnych obowiązków, a więc umie właściwie uhonorować wyrafinowaną wirtuozerię i drażni go współpraca z osobami pochopnymi. Charakteryzuje się męstwem, nie zatrważają go żadne przeciwności, bowiem dokłada starań, by raczej nie martwić się na zapas i objawia opanowanie nie patrząc na okoliczności. To człowiek dalekowzroczny, unika nierozważnych aktywności, z uwagą sprawdza dostępne informacje i ekstrapolacje oraz nie darzy zaufaniem konceptów utworzonych na kolanie. Bywa jednostką wstrzemięźliwą, częstokroć złości swoją gruboskórnością, potrafi bez powodu zniechęcać względem siebie, gdyż pokazywanie serdeczności nie wychodzi mu bez problemów.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ byk, 15 maja
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.