Byk, 14 maja ☆ Panowie

Byk, 14 maja ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz mieć niezły nastrój, używaj życia, takich chwil nie ma za wiele.

zdrowie: zdrowie Ci dzisiejszego dnia dopisuje, ruszaj w świat zmagać się o kolejne dni.

miłość: zapewne czeka Cię kiepski dzień na zawieranie kolejnych relacji, najbezpieczniej wydaje się zostać w mieszkaniu i poświęcać się ćwiczeniom.

żywioł ziemia
jakość stała
natura żeńska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Zodiakalny mężczyzna byk urodzony dnia 14 maja to człowiek naturalny, umie szybko zostać przyjacielem, nie maskuje własnych emocji, aczkolwiek przy tym nie umie być delikatny. Często bywa władczy, nie lubi podważania swoich opinii i częstokroć nie zdaje sobie sprawy z powszechnej percepcji swojej osoby, dlatego marnie sprawdza się podczas kolektywnych czynności. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, pracuje bez nieskutecznych sprintów, funkcjonuje w sposób przemyślany i zamierzony, jednak często nie starcza mu polotu potrzebnego w nagłych okolicznościach. To jednostka zachowawcza, czuje niechęć do nawet drobnych ekstrawagancji i innowacji, w swoich pociechach z największą przyjemnością widziałby własne repliki, więc częstokroć wchodzi w burzliwe utarczki z własnymi dziećmi. To osobnik formalny, chce mieć sprawdzoną odpowiedź na każdą dającą się pomyśleć zaczepkę, jest dość oficjalny mimo że w każdym wypadku również niezmiernie układny, a więc perfekcyjne efekty osiąga w naukowych dziedzinach pozbawionych kuglarskich fajerwerków. Lubi zachowywać się egoistycznie, wszelkie aktywności powinny kręcić się wokół jego persony i potrafi beznamiętnie posługiwać się pozostałymi ludźmi. To osobnik wierny, jest niezwykle troskliwy wobec swojego współtowarzysza, jest bardzo chwalony przez kompanów, jednakże często w tej spontanicznej przyjazności umie nie zaspokoić osobistych interesów. Jest to osoba poczciwa, nie daje się łatwo rozzłościć ani nie stosuje swojej przewagi w stosunku do podległych ludzi. Jest to osobnik cierpliwy, nieustępliwość w dochodzeniu do mety częstokroć pomaga mu uzyskać dostatek, często ekscytuje go łowienie ryb i potrafi być wielkodusznym i otwartym kolegą.
Uwielbia zachowywać się stanowczo, klarownie i starannie manifestuje swoje pragnienia, nie odczuwa oporu przed niszczeniem istniejącego ładu oraz nie boi się inicjowania kłótni. Charakteryzuje się śmiałością, niezmiernie rzadko lęka się zaskakujących wyzwań, ponieważ rewelacyjnie daje sobie radę z niepokojem i pragnie żyć na wysokich obrotach. Znamionuje się opanowaniem, jest to prawdziwy urzędnik, zatem niezwykle nienawidzi być rozliczany z terminów i umie nie stracić głowy w nerwowych sytuacjach. Cechuje się słownością, to ewidentny ideał tytana pracy, jego projekty nie zawierają skaz, a zatem pomimo pozornej ociężałości przeważnie urzeczywistnia swoje pomysły. Jest to jednostka rozważna, próbuje nie reagować bez zastanowienia, wnikliwie ogląda dostępne dane statystyczne i antycypacje oraz prze ku sukcesowi z wolna, ale systematycznie. To osoba powolna, jawi się bezgranicznie zdystansowanym, działa tak, jakby świetnie spędzał czas przy takim trwonieniu żywota. To osobnik flegmatyczny, trudno go omamić ślicznymi zdaniami, bo nadrzędna jest dla niego rzeczywista przydatność i zawsze zachowuje się świadomie oraz ostrożnie. Jest to człowiek powściągliwy, częstokroć irytuje swoją bezpośredniością, często jest nazbyt bezwzględny i zacietrzewiony, gdyż manifestowanie życzliwości nie przychodzi mu bez trudności.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ byk, 14 maja
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.