Byk, 13 maja ☆ Panowie

Byk, 13 maja ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jeszcze jeden trywialny dzień w kalendarzu, spróbuj w jakiś sposób tchnąć w niego ducha, nie dopuść by wygłupy horoskopu zniszczyły twoje plany.

zdrowie: jesteś dzisiejszego dnia wulkanem witalności, wykorzystaj ten stan najdoskonalej, jak to tylko możliwe.

miłość: zaangażuj się dzisiaj w swój związek, bo niewykluczone, iż objawią się w tym obszarze niespodziewane zawirowania.

żywioł ziemia
jakość stała
natura żeńska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Byk, który urodził się w dniu 13 maja, cechuje się szczerością, potrafi być prawdziwym przyjacielem dostępnym w kłopotach, stara się działać właściwie do swoich poglądów, ale jego naturalny legalizm umie owocować paroksyzmami antypatii. Jest to człowiek władczy, nie cierpi podważania własnych nakazów i czyjś sprzeciw nie ma dla niego wagi, toteż kiepsko sprawdza się podczas zespołowych zajęć. Często bywa formalny, jego styl życia jest częstokroć rutynowy, zdaje się być na amen uwięziony w nieodmiennym trybie funkcjonowania, dlatego idealne rezultaty uzyskuje w technicznych dziedzinach wiedzy wyzutych z efekciarskich ornamentów. To jednostka cierpliwa, w zamierzchłych czasach potrafiłby być skrybą notującym drogocennych książkach, umie być pobłażliwym i empatycznym partnerem i wytrwałość pozwala mu dojrzeć współzależności niedostrzegalne dla innych osób. Znamionuje się metodycznością, potrafi mądrze zarządzać swoimi środkami, umie się odpowiednio inspirować, jednak marnie wytrzymuje szybko zmieniające się sytuacje. Jest to osobnik poczciwy, nie usiłuje ukazywać współpracownikom posiadanej władzy ani nie zabiega o rozgłos. Jest to człowiek tradycjonalistyczny, stroni od niespodziewanych reform i ekstrawagancji, jest przekonany o niezmiennej słuszności przedtem nabytych opinii, a więc często prowadzi agresywne utarczki z własnymi dziećmi. Bywa samolubny, nie zwraca uwagi na interesy pozostałych osób i potrafi być zręcznym naciągaczem. Jest to jednostka prostolinijna, bez problemów buduje bliskie stosunki, niezwykle lubi uczciwość, aczkolwiek na nieszczęście, nierzadko wypowiada się nadto dosadnie.
Jest to osobnik zrównoważony, wykonuje pracę niespiesznie oraz z rozwagą, więc każdy żywot najchętniej trwoni na odosobnionych medytacjach i męczy go współpraca z ludźmi pochopnymi. Częstokroć bywa wstrzemięźliwy, jest uznawany za buca, umie bez powodu zrażać do siebie, bo emocjonalność nie jest jego olśniewającym atutem. Jest to osoba powolna, żółw to przy nim rzeczywiste wcielenie gwałtowności, do swoich obowiązków zabiera się tak, jakby dysponował na wykonanie dowolnych spraw całym stuleciem. To jednostka dzielna, bardzo rzadko lęka się nieprzewidzianych trudności, albowiem świetnie daje sobie radę z napięciem i wykazuje pokaźne opanowanie. Jest to osobnik flegmatyczny, nie wartościuje tylko powierzchownie, bowiem w największym stopniu ceni przydatność i w każdym wypadku zachowuje się planowo oraz przewidująco. Charakteryzuje się dalekowzrocznością, wystrzega się pośpiesznych działań, rozważa rozliczne plany posunięć i nie polega na koncepcjach sporządzonych byle jak. To człowiek sumienny, w żadnym razie nie odwleka zadań do zrealizowania, utrzymuje monotonny, lecz skuteczny rytm działalności, zatem w długoterminowym ujęciu zwykle wyprzedza postrzelonych czempionów. Jest to osoba zdecydowana, w realizowaniu własnych celów potrafi być niezmiernie konsekwentny, niejednokrotnie całkiem brutalny, ochoczo wdraża w czyn ogromne przełomy i udoskonalenia oraz nie odstępuje od ucieleśniania dalekowzrocznych inicjatyw dla chwilowego i pozornego wytchnienia.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ byk, 13 maja
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.