Byk, 11 maja ☆ Panowie

Byk, 11 maja ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: kolejny tuzinkowy ranek, spróbuj w jakiś sposób tchnąć w niego ducha, nie zezwól aby napady melancholii unicestwiły twoje projekty.

zdrowie: zdarzały ci się już bardziej energiczne dni, zajmij się jakąś rutynową robotą.

miłość: włóż dużo serca w swój związek, ponieważ chyba wystąpią w tej kwestii niespodziewane kłopoty.

żywioł ziemia
jakość stała
natura żeńska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Pan byk, który urodził się w dniu 11 maja, lubi zachowywać się konsekwentnie, umie doprowadzić swoje projekty do korzystnego końca, pracuje w sposób roztropny i sprawdzony, jednak słabo znosi dynamicznie przeistaczające się warunki. To jednostka dobroduszna, nie bierze udziału w awanturach i zatargach ani nie wykorzystuje swojej pozycji wobec słabych ludzi. To osoba szczera, jest uznawany w towarzystwie, nie lubi krążyć dookoła tematu, aczkolwiek na nieszczęście, nieraz formułuje myśli zanadto dosadnie. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, wszelkie przedsięwzięcia winny kręcić się wkoło jego postaci i do swoich współpracowników posiada stosunek absolutnie interesowny. Jest to osobnik autokratyczny, jest urodzonym wcieleniem żandarma i cudzy opór nie ma dla niego wagi, a zatem jest wyalienowany w swoim otoczeniu. To jednostka zachowawcza, nie znosi nawet drobnych przemian i wymyślności, jest przeświadczony o nieodmiennej poprawności wcześniej nabytych stanowisk, toteż często czuje się zagubiony we współczesnej, rzeczywistości. Jest to człowiek wytrwały, na uczelni częstokroć uzyskuje bardzo dobre lokaty, potrafi być wyrozumiałym i empatycznym towarzyszem i umie zrealizować sprawy niezmiernie nieciekawe dla pozostałych osób. Jest to jednostka wierna, jest porządnym i słownym podkomendnym, do związków podchodzi niezwykle na serio, ale czasami w swojej ofiarności dochodzi aż do pompatyczności. Bywa sztywny, jego postępowanie jest często schematyczne, jako przedstawiciel społeczeństwa jest częstokroć wiarygodny, pomimo tego że przy tym niezbyt łebski, a więc idealne rezultaty osiąga w ścisłych przedmiotach pozbawionych krzykliwych błyskotek.
To osobnik flegmatyczny, jakiekolwiek scenariusze działają dla niego wyłącznie jako abstrakcja, do własnych zadań zabiera się tak, jakby dysponował na wykonanie dowolnych spraw całą wiecznością. Charakteryzuje się sumiennością, w żadnym razie nie odwleka zadań do załatwienia, postępuje wedle drobiazgowo sprokurowanego grafiku, dlatego pomimo iluzorycznej opieszałości na ogół realizuje swoje koncepcje. To jednostka opanowana, nie nudzi go sumienna realizacja nieurozmaiconych obowiązków, więc bardzo nie cierpi być pilnowany i irytuje go kooperacja z ludźmi pochopnymi. Jest to osobnik powolny, ciężko go oszukać czarującymi frazesami, albowiem szczególnie ceni przydatność i w każdym wypadku usiłuje układać dalekowzroczne prognozy. Jest to jednostka przezorna, to rozważny i odważny strateg, uważnie przepatruje istniejące informacje i ekstrapolacje oraz nie pokłada ufności w pomysłach sporządzonych w pośpiechu. Jest to osoba śmiała, nie przerażają go nijekie trudności, bowiem potrafi przezwyciężyć własny przestrach i wykazuje duże panowanie nad sobą. Cechuje się stanowczością, jasno i dokładnie manifestuje swoje pragnienia, z pasją wdraża wielkie innowacje i przełomy oraz nie odstępuje od urzeczywistnienia długookresowych planów dla tymczasowej i złudnej ulgi. Lubi zachowywać się oschle, jest opuszczany przy spraszaniu na imprezy, często bywa nazbyt rygorystyczny i zapamiętały, ponieważ nie zauważa ludzkich emocji.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ byk, 11 maja
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.