Byk, 01 maja ☆ Panowie

Byk, 01 maja ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jakość kondycji psychicznej poniżej przeciętnej, będzie ci niezbędne wiele siły woli, aby pomimi tego funcjonować możliwie do rzeczy.

zdrowie: zdarzało się lepiej, weź się do jakieś typowej działalności.

miłość: uosabiasz ucieleśnienie zmysłowości, wysiłkiem swojej woli, jesteś w stanie osiągnąć każdą rzecz.

żywioł ziemia
jakość stała
natura żeńska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Byk urodzony dnia 1 maja często bywa dominujący, pragnie opanować całą planetę i przemawianie do jego rozumu częstokroć nie daje rezultatu, więc słabo spełnia się w trakcie zespołowych działań. To jednostka szczera, często jest niezwykle lubiony, nienawidzi mówić nie wprost, lecz wielkoduszność nie jest jego mocnym atutem. Jest to osoba wierna, potrafi być doskonałym przyjacielem pomocnym w strapieniach, jest bardzo szanowany przez kumpli, aczkolwiek jego naturalny legalizm umie rodzić paroksyzmy awersji. Jest to człowiek tradycjonalistyczny, nie znosi niespodziewanych wymyślności i przemian, jego współpracownicy mają oceniać wszystko w taki sam sposób jak on, dlatego częstokroć z uporem trzyma się od dawna anachronicznych metod i rozwiązań. Jest to osobnik oficjalny, chce dysponować opracowaną odpowiedzią na każdą możliwą zaczepkę, często jest pełny ogłady, ale także odrobinę rutynowy w funkcjonowaniu, toteż najwspanialsze efekty uzyskuje w ścisłych przedmiotach wyzutych ze szpanerskich błyskotek. Cechuje się wytrwałością, częstokroć jest świetnym nauczycielem, potrafi wykonać sprawy niezmiernie zniechęcające dla pozostałych osób i radzi sobie w charakterze uznanego opiekuna. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, pracuje bez nieefektywnych zrywów, postępuje w sposób roztropny i zamierzony, jednak często nie daje rady błyszczeć elokwencją w narzucających konieczność tego sytuacjach. Lubi zachowywać się egoistycznie, do swoich znajomych posiada podejście czysto instrumentalne i jest bez reszty skoncentrowany na sobie. Jest to jednostka łagodna, nie usiłuje uzależniać od siebie innych ludzi, nie osiąga szacunku surowością ani nie uznaje wściekłości za odpowiednią inspirację.
Częstokroć bywa wstrzemięźliwy, jest brany za grubianina, nie umie nawiązać bliskiego związku z drugą osobą, ponieważ pokazywanie serdeczności nie przychodzi mu łatwo. Jest to osobnik opanowany, wykonuje pracę niespiesznie oraz z rozwagą, zatem całe życie z największą przyjemnością spędza na odosobnionych refleksjach i na ogół mozoli się sumiennie, jednakże we własnym tempie. To jednostka powolna, nie osądza tylko w oparciu o wygląd, albowiem zabiega jedynie o naprawdę praktyczne rzeczy i wszelki obiekt musi mieć dla niego jakiś cel. Jest to osoba flegmatyczna, szachista to przy nim autentyczne wcielenie bystrości, grzebie się z każdą możliwą rzeczą tak dalece, jakby przemijanie czasu kompletnie nie dotyczyło jego persony. Jest to osobnik odważny, potrafi urzeczywistnić zadania niewykonalne dla pozostałych ludzi, bo świetnie daje sobie radę z napięciem i jawi się innym ludziom nieporuszonym głazem. Charakteryzuje się zdecydowaniem, podąża do mety bez niepotrzebnych rozterek, nie odczuwa niechęci przed niszczeniem istniejącego ładu oraz nie boi się inicjowania utarczek. To człowiek odpowiedzialny, to żywy ideał przodownika pracy, utrzymuje jednorodny, lecz wydajny rytm aktywności, a zatem mimo iluzorycznej ociężałości z reguły wciela w życie swoje pomysły. Znamionuje się rozwagą, dokłada starań, by nie odpowiadać intuicyjnie, drobiazgowo komponuje najbłahsze ruchy i dąży ku dostatkowi mozolnie, aczkolwiek systematycznie.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ byk, 01 maja
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.