Byk, 26 kwietnia ☆ Panowie

Byk, 26 kwietnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz przejawiać zbyt rewelacyjnego stanu psychicznego, uważaj by nie atakować ludzi w pobliżu.

zdrowie: zdrowie Ci dziś dopisuje, nie lękaj się pokazać światu, co umiesz.

miłość: najprawdopodobniej nadszedł nieodpowiedni dzień na widywanie partnerów, najsensowniej będzie przebywać w mieszkaniu i zająć się oglądaniu telewizji.

żywioł ziemia
jakość stała
natura żeńska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Astrologiczny pan byk urodzony dnia 26 kwietnia jest to człowiek łagodny, nie wykorzystuje swojej przewagi względem podległych osób, nie uznaje złości za odpowiedniego doradcę ani nie troszczy się o rozgłos. Cechuje się wiernością, potrafi być autentycznym przyjacielem lojalnym w zgryzotach, oddanie w rodzinie jest dla niego rzeczą bezsporną, lecz chwilami w swojej uczciwości dochodzi aż do braku powagi. Jest to jednostka szczera, umie natychmiast nawiązać znajomość, szczerość to jego prawdziwa nazwa, aczkolwiek niestety, nieraz mówi nadmiernie szczerze. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, tylko jego prywatne zmartwienia są ważne, do swoich kompanów posiada podejście czysto interesowne i nie obchodzi go rozwój korzystnych stosunków z kolegami. Jest to osobnik tradycjonalistyczny, uważa reorganizacje za taktykę zepsucia dobrych obiektów, jego wspólnicy mają postrzegać sprawy identycznie jak on, zatem nie aprobuje dokoła siebie jakichkolwiek rewolucjonistów. Jest to osoba konwencjonalna, pragnie dysponować zaplanowaną odpowiedzią na każdą potencjalną zaczepkę, częstokroć jest pełny ogłady, jednak też odrobinę sztampowy w działaniu, a zatem optymalne efekty osiąga w technicznych przedmiotach pozbawionych kuglarskich ornamentów. Znamionuje się zdyscyplinowaniem, potrafi dociągnąć swoje zamierzenia do zyskownego finału, postępuje w sposób powściągliwy i sprawdzony, jednak marnie daje sobie radę z prędko zmieniającymi się okolicznościami. Jest to jednostka cierpliwa, umie być wielkodusznym i empatycznym partnerem, często cieszy go wędkowanie i nieustępliwość w kroczeniu do mety częstokroć pozwala mu uzyskać sukces. Bywa władczy, uznaje się za człowieka kompetentnego w dowolnej dziedzinie i postrzega jako niebezpieczeństwo osoby nieakceptujące jego stanowiska, a więc jest niepopularny w swoim otoczeniu.
To człowiek słowny, w żadnym wypadku nie opóźnia zadań do zrealizowania, działa według dokładnie wypracowanego grafiku, toteż pomimo fałszywej ospałości na ogół wciela w życie swoje plany. Jest to jednostka flegmatyczna, nie interesuje się pozorami, bowiem w każdym wypadku analizuje pożądane korzyści i zawsze zachowuje się z rozmysłem oraz dalekowzrocznie. Charakteryzuje się opanowaniem, jest podobny do średniowiecznego eremity, więc bardzo nie cierpi być nadzorowany i zazwyczaj wykonuje pracę odpowiedzialnie, jednakże we własnym tempie. To osobnik rozważny, to przewidujący i śmiały planista, kreuje wyrafinowane harmonogramy oraz śpieszy ku finansowemu dobrobytowi mozolnie, ale metodycznie. To osoba chłodna, bywa pomijany przy spraszaniu na imprezy, potrafi niepotrzebnie zniechęcać względem siebie, bo przejawianie emocji stanowi dla niego problem. Jest to człowiek dzielny, niezwykle rzadko lęka się nietypowych przeszkód, gdyż dobrze radzi sobie w skomplikowanych warunkach i ukazuje pokaźną samokontrolę. Cechuje się siłą, wspaniale pojmuje swoje pragnienia, chętnie wdraża w czyn potężne przewroty i innowacje oraz nie stroni od inicjowania sprzeczek. Jest to jednostka powolna, nie można go przeważnie określić przewidywalnym, umie przekroczyć wszelki sensowny czas realizacji, jakby posiadał na wykonanie dowolnych spraw całą wieczność.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ byk, 26 kwietnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.