Byk, 25 kwietnia ☆ Panowie

Byk, 25 kwietnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twój nastrój jest dosyć niezadowalający, postaraj się zrobić sobie jakąś przyjemność.

zdrowie: twoja sprawność jest stosunkowo słaba, nie przemęczaj się i nie zabieraj za pracochłonne operacje.

miłość: prawdopodobnie swój związek uważasz za coś zbyt jednoznaczego, uzyskanie spełnienia nakazuje w tej kwestii większej ilości oddania.

żywioł ziemia
jakość stała
natura żeńska
planeta Wenus
metal miedź
liczba 6
Byk, który przyszedł na świat dnia 25 kwietnia, częstokroć bywa oficjalny, przypomina samochód bez zderzaków, jest raczej formalny chociaż w każdym wypadku też niezwykle taktowny, więc nie jest wziętą duszą towarzystwa. To jednostka łagodna, nie zdobywa lojalności srogością ani nie uważa złości za odpowiednią inspirację. Bywa autokratyczny, łaknie opanować całą kulę ziemską i zwracanie się do jego rozumu często nie przynosi efektów, zatem jest nielubiany w swoim otoczeniu. Jest to osobnik szczery, umie być najlepszym towarzyszem pomocnym w zmartwieniach, do miłości podchodzi bardzo serio, jednak chwilami w swojej szczerości dochodzi aż do sztuczności. Cechuje się konsekwencją, wykazuje upór i zdyscyplinowanie, potrafi się odpowiednio motywować, jednak umie być nadmiernie sztywny w nieznanych sytuacjach. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, ludzie naokoło mają obowiązek troszczyć się o jego stan psychiczny, do zamierzeń potrafi podążać choćby przez czyjąś krzywdę i bez zapału ofiarowuje coś innym osobom. Jest to człowiek otwarty, bez trudności zawiera przyjacielskie stosunki, niezmiernie lubi uczciwość, ale powściągliwość nie jest jego dominującą cnotą. To jednostka cierpliwa, w liceum częstokroć osiąga dobre wyniki, umie z uwagą przysłuchiwać się ludzkim historiom i potrafi wykonać zadania niezwykle odstręczające dla normalnych osób. Jest to człowiek tradycjonalistyczny, stroni od niespodziewanych przemian i udziwniań, jest przeświadczony o niezmiennej prawdziwości uprzednio nabytych punktów widzenia, a więc często czuje się nie na miejscu we współczesnym, życiu.
To osoba odpowiedzialna, jest bardzo uparty i metodyczny, utrzymuje jednorodne, aczkolwiek efektywne tempo działalności, toteż w długiej perspektywie zazwyczaj wyprzedza narwanych pionierów. Jest to osobnik silny, zmierza do mety bez bezsensownych wątpliwości, chętnie wciela w życie wielkie reformy i rewolucje oraz nie unika rozpoczynania zwad. Jest to człowiek przewidujący, podejmuje próby, by nie odpowiadać bez zastanowienia, buduje wyrafinowane harmonogramy i nie ufa konceptom stworzonym na kolanie. Jest to jednostka spokojna, wykazuje podobieństwo do średniowiecznego zakonnika, a zatem umie właściwie uhonorować wymyślny artyzm i potrafi zapanować nad sobą w stresujących okolicznościach. Częstokroć bywa wstrzemięźliwy, często drażni swoją gruboskórnością, przeważnie zajmują go wyłącznie suche rezultaty i konkrety, bo nie rozumie cudzych wzruszeń. To człowiek powolny, nie trwoni energii na kompletnie niepotrzebne sprawy, albowiem wartość ma dla niego przede wszystkim rzeczywista użyteczność i w osobistych rozstrzygnięciach zawsze kieruje się zimnymi rachunkami. Jest to osoba śmiała, niezwykle rzadko boi się nietypowych przeszkód, bowiem rewelacyjnie sprawdza się w niezrozumiałych warunkach i pragnie żyć na wysokich obrotach. To jednostka flegmatyczna, szachista to przy nim prawdziwa personifikacja szybkości, do własnych zleceń odnosi się tak, jakby upływanie czasu w ogóle nie dotyczyło jego postaci.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ byk, 25 kwietnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.