Bliźniak, 09 czerwca ☆ Panowie

Bliźniak, 09 czerwca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: czeka cię niezgorszy humor, ciesz się życiem, nie wiesz, kiedy nastąpi powtórnie równie dobry dzionek.

zdrowie: zdarzało się lepiej, zajmij się jakąś typową działalnością.

miłość: z całą pewnością zdajesz sobie sprawę, czego pragniesz w życiu emocjonalnym, twoje marzenia obecnie są w stanie się urzeczywistnić.

żywioł powietrze
jakość zmienna
natura męska
planeta Merkury
metal rtęć
liczba 5 i 7
Pan bliźnięta, który urodził się w dniu 9 czerwca, jest to jednostka dociekliwa, chce dowiedzieć się więcej aniżeli pozostali ludzie, dlatego kuszą go koncepcje niezwykłe i nieznane oraz częstokroć poświęca się ekscentrycznym hobby. To osobnik zdyscyplinowany, potrafi umiejętnie gospodarować swoimi środkami, umie się właściwie mobilizować, jednak często nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w narzucających konieczność tego sytuacjach. Jest to osoba elastyczna, zamiłowanie do optymalizacji jest jego niezmienną własnością, nie marnuje dni na bezowocne biadolenie i jeśli sytuacja tego wymaga, potrafi zbudować odrzutowiec z kartonu i drutu. To osobnik komunikatywny, uwielbia zabierać głos długo i niejednoznacznie, lubi oszałamiać kolegów swoim rozległym zasobem wiedzy, aczkolwiek częstokroć nie umie w akceptowalnej ilości czasu dotrzeć do meritum. Bywa człowiekiem empatycznym, nie boi się afektowanych ekscytacji, nie ceni rzeczywistości technologicznej, toteż wszechogarniająca industrializacja często jest dla niego prawdziwym nieszczęściem. Bywa jednostką towarzyską, ubóstwia znajdować się wśród towarzyszy, jego przeciętne czynności mają wygląd wymyślnego baletu, jednakże potrafi także irytować ględzeniem bez przerwy o jakimś temacie. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, osoby dookoła muszą troszczyć się o jego humor, umie być sprawnym manipulantem i nie zaprząta go wzmocnienie pozytywnych więzi ze znajomymi. Częstokroć bywa niestały, nie potrafi jasno zdeklarować jednej opinii i trudno jest mu trzymać się wybranych decyzji, a więc bardzo słabo radzi sobie jako rodzic lub wychowawca.
Jest to człowiek tolerancyjny, posiada niezwykle ciekawską i wielostronną psychikę i jednostek odmiennych i dziwnych nie uważa na wstępie za niebezpieczeństwo, a zatem usiłuje wystrzegać się narwanych ekstremistów zaaferowanych oznajmianiem najsłuszniejszych idei. To osoba obiektywna, niezmiernie dokładnie roztrząsa najdrobniejsze rzeczy oraz unika rozprawiania o dalekich sobie dziedzinach, więc zazwyczaj jest poważany jako rozjemca. Lubi zachowywać się powolnie, nie interesuje go popisywanie się, albowiem liczy się dla niego przede wszystkim realna funkcjonalność i we własnych wyborach w każdym wypadku opiera się na chłodnych rachunkach. Jest to osobnik wysublimowany, swoje mieszkanie aranżuje z zaiste wielkopańską inwencją i czuje upodobanie do pozostawania w kontakcie ze sztuką, zatem często jest postrzegany jako lokalny arbiter elegancji. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, ukazuje zdecydowanie światu, iż ciągła, w pewnym stopniu szalona jazda na oślep też może przedstawiać sobą jakiś sposób na egzystencję i nie winno się nadmiernie przeholowywać z permanentnym opanowaniem. Bywa jednostką posłuszną, częstokroć musi oddawać się realizacji unikanych przez siebie prac, gdyż inne osoby często uznaje za opiniodawców i zderzony z cudzym naporem nie daje rady obronić swoich racji. Bywa osobnikiem powierzchownym, umie migiem przeanalizować obszerną dozę informacji, ale jego sądy częstokroć są niezbyt przewidujące, a więc często rzuca się chaotycznie i bez przyjętego celu. To człowiek kulturalny, potrafi znaleźć efektywne obejścia kłopotów, które nastręczają wymóg wykorzystania błyskotliwych i w wielu przypadkach zupełnie zawiłych argumentów i zwykle przerastają pozostałe osoby.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ bliźniak, 09 czerwca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.