Bliźniak, 05 czerwca ☆ Panowie

Bliźniak, 05 czerwca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jeszcze jeden trywialny poranek, spróbuj jakimś sposobem tchnąć w niego energię, nie zezwól by ekscesy horoskopu zniszczyły twoje zamierzenia.

zdrowie: siła wprost buzuje w Twoim wnętrzu, wykorzystaj ten stan najdoskonalej, jak to tylko możliwe.

miłość: najprawdopodobniej przyszedł dołek w związku, najlepiej będzie przebywać w domu i zająć się porządkom.

żywioł powietrze
jakość zmienna
natura męska
planeta Merkury
metal rtęć
liczba 5 i 7
Pan bliźnięta, który urodził się dnia 5 czerwca, uwielbia zachowywać się egoistycznie, jedynie jego prywatne kłopoty są ważne i związki społeczne implikują dla niego zdobywanie zarobków. Jest to osoba dociekliwa, rzeczywistość jest dla niego rozległym księgozbiorem, a zatem na stałe zostaje w nim dziecięcy dar do dziwienia się otoczeniu oraz ochoczo czerpie wiedzę o różnorodnych dziedzinach wiedzy. Lubi zachowywać się towarzysko, pragnie spędzać czas z przyjaciołami, uwielbia oszałamiać swoich dyskutantów, jednakże potrafi też nudzić mówieniem nieprzerwanie o określonej kwestii. To osobnik niekonsekwentny, jego przekonania i postawy częstokroć są ambiwalentne i trudno jest mu obstawać przy wybranych zobowiązaniach, dlatego niezmiernie ciężko prowadzi się z nim dyskusje. Bywa jednostką uczuciową, nie stroni od poetyckich ekscytacji, cyfry i obliczenia odrzucają go, toteż teraźniejsze życie często nie odpowiada mu. Jest to człowiek komunikatywny, swoje przemówienia planuje bardzo starannie, lubi debatować publicznie o różnych rzeczach, aczkolwiek częstokroć nie umie w sensownym terminie przejść do sedna. Znamionuje się elastycznością, rewelacyjnie odnajduje się nawet w warunkach przykrego stresu i potrafi radzić sobie w dowolnych okolicznościach. Jest to osoba metodyczna, systematycznie zmierza do mety, umie się właściwie mobilizować, jednak często brakuje mu inicjatywy niezbędnej w nagłych wypadkach.
Jest to jednostka tolerancyjna, dysponuje niezwykle ciekawską i wielostronną umysłowością i nie interesuje go nakłanianie kolegów do swoich poglądów, więc dokłada starań, by wystrzegać się zaślepionych ekstremistów zajętych propagowaniem najsłuszniejszych ideologii. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, wykazuje stanowczo całemu globowi, że egzystencja pod przymusem planu nie jest najwspanialszym wyborem i można sobie pozwolić na spontaniczne doświadczanie emocji i uzewnętrznianie się. Lubi zachowywać się powolnie, nie kusi go kozaczenie, ponieważ w najwyższym stopniu ceni przydatność i każda rzecz musi posiadać dla niego jakiś cel. Jest to człowiek pobieżny, potrafi w krótkim czasie rozpatrzyć ogromną ilość wiadomości, lecz nie próbuje niczego głęboko zrozumieć, zatem częstokroć sam nie rozumie zupełnie swoich posunięć. Cechuje się wyrafinowaniem, swoje miejsce zamieszkania wyposaża z iście hrabiowskim rozmachem i ubóstwia postępować z jaśniepańską dystynkcją, a więc posiadanie gotówki niezmiernie ułatwia mu realizowanie bytu korespondującego z jego naturą. To osobnik obiektywny, niezwykle skrupulatnie roztrząsa wszelkie sprawy oraz wszelkie rzeczy chce przemyśleć wielokrotnie, toteż chętnie jest zapraszany do rozsądzania kłótni. Bywa ustępliwy, często musi oddawać się wykonywaniu lekceważonych przez siebie działań, albowiem boi się angażować się w utarczki z innymi i nie umie uzasadniać przed innymi swoich przekonań. Jest to jednostka grzeczna, potrafi wybrnąć z zawikłanych i groźnych sytuacji, które stanowią prawdziwą przeszkodę również dla wykwalifikowanych i przebiegłych graczy politycznych i okażą niemożliwi dla jego licznych prekursorów.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ bliźniak, 05 czerwca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.