Bliźniak, 04 czerwca ☆ Panowie

Bliźniak, 04 czerwca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: poranek nie odznaczający się niczym specjalnym, spróbuj jakimś sposobem tchnąć w niego ducha, nie gódź się by ekscesy gwiazd unicestwiły twoje zamysły.

zdrowie: będziesz się dzisiaj czuć dosyć przeciętnie, zajmij się jakąś przeciętnie męczącą pracą.

miłość: nuda w związku, wypracowanie zadowolenia nakazuje w tej kwestii większej ilości wkładu.

żywioł powietrze
jakość zmienna
natura męska
planeta Merkury
metal rtęć
liczba 5 i 7
Pan bliźnięta urodzony dnia 4 czerwca to osoba uczuciowa, wierzy cudotwórstwu, nie ceni rzeczywistości technicznej, toteż wszędobylskie uprzemysłowienie często stanowi dla niego prawdziwą udrękę. Cechuje się wszechstronnością, podejmuje działania szybko i efektywnie i nie gubi chwil na próżne lamentowanie. Znamionuje się komunikatywnością, lubi mówić powoli i tajemniczo, uwielbia debatować jawnie na temat różnych kwestii, lecz częstokroć trudno wycisnąć z niego zwarte i treściwe odpowiedzi. To jednostka ciekawa, pragnie przeniknąć każde zagadnienie, więc zawsze zostaje w nim dziecinna predyspozycja do dziwienia się życiu oraz chętnie uczy się najrozmaitszych dziedzin. To człowiek towarzyski, jest centralnym aktorem wszelkiego balu, posiada w umyśle ogromny zasób opowieści, jednak na nieszczęście umie też uważać się za wielkiego myśliciela. Bywa egocentryczny, wszelkie sprawy powinny oscylować dookoła jego ego, charakteryzuje go deficyt emocjonalności i z ociąganiem oddaje coś pozostałym osobom. Często bywa niekonsekwentny, nie potrafi zdecydować się na jedną opinię i częstokroć nie umie skończyć rozpoczętych zadań, dlatego bardzo ciężko zaczyna się z nim spory. Charakteryzuje się metodycznością, ukazuje samodyscyplinę i upór, potrafi się adekwatnie motywować, jednak często nie daje rady błyszczeć elokwencją w wymagających tego okolicznościach.
Jest to osobnik grzeczny, można mu powierzyć wykonywanie ambitnych zleceń, które oznaczają obowiązek stosowania zmyślnych i niejednokrotnie całkiem skomplikowanych uzasadnień i okażą nierealni dla jego rozlicznych prekursorów. Bywa powierzchowny, jest non stop czymś zajęty, ale nie stara się niczego dokładnie poznać, zatem częstokroć sam nie rozumie kompletnie swoich posunięć. Jest to człowiek obiektywny, w każdym wypadku dokłada starań, by zrozumieć jak najwięcej oraz nie polega na decyzjach wybieranych pod presją uczuć, a więc zazwyczaj jest powszechnie uważany za sprawiedliwego sędziego. To osobnik powolny, trudno go omamić ślicznymi słowami, albowiem stara się jedynie o naprawdę pożyteczne rzeczy i próbuje działać według obranych grafików. Cechuje się kompromisowością, nie unika zagadnień nowatorskich i różniących się od uprzednio opanowanych i nie kręci go przekonywanie kompanów do swoich poglądów, a zatem nie akceptuje u współpracowników wyłącznie nieposiadania szacunku dla innych. Jest to osoba impulsywna, ucieleśnia sobą zupełnie irracjonalny światopogląd, że egzystencja pod przymusem terminarza nie jest najlepszym wyborem i nie należy zbytnio przeginać z ciągłym opanowaniem. Charakteryzuje się ustępliwością, zwykle wypatruje szefa i nauczyciela, ponieważ często zdecydowanie brakuje mu śmiałości i bezproblemowo pozwala się sterować. Znamionuje się wyrafinowaniem, para się wykwintnymi uciechami i ubóstwia sprawować się z lordowskim szykiem, toteż częstokroć postrzega się za jurora właściwej stylistyki.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ bliźniak, 04 czerwca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.