Bliźniak, 03 czerwca ☆ Panowie

Bliźniak, 03 czerwca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: kolejny banalny dzień, spróbuj jakimś sposobem tchnąć w niego zapał, nie dopuść aby przypływy melancholii zburzyły twoje plany.

zdrowie: zdarzało się lepiej, zajmij się jakąś typową robotą.

miłość: skieruj uwagę na swoje uczucia do ukochanej osoby, bo prawdopodobnie pojawią się tutaj pewne problemy.

żywioł powietrze
jakość zmienna
natura męska
planeta Merkury
metal rtęć
liczba 5 i 7
Bliźnię urodzony dnia 3 czerwca bywa człowiekiem egocentrycznym, osoby wokoło mają zajmować się jego stanem psychicznym, jest bez reszty zafiksowany na sobie i potrafi beznamiętnie eksploatować innych ludzi. Jest to jednostka ciekawska, pragnie czerpać wiedzę o nowych rzeczach, zatem wabią go sprawy nadzwyczajne i nietradycyjne oraz często para się unikatowymi zainteresowaniami. Jest to osobnik niezdecydowany, nie umie jasno zdeklarować jednego punktu widzenia i trudno jest mu upierać się przy obranych decyzjach, częstokroć ima się różnorodnych prac. Bywa człowiekiem ekstrawertycznym, jest wulkanem przeróżnych planów, jego przeciętne ruchy jawią się wytwornym występem, lecz często posiada też nadmiernie wybujałe mniemanie o sobie. Znamionuje się elastycznością, nie trwoni tygodni na daremne stękanie i potrafi współdziałać nieomalże z każdą osobą. Lubi zachowywać się emocjonalnie, prędzej przekonuje go szósty zmysł niż myślenie, nie przepada za kulturą matematyczną, a zatem częstokroć wolałby przyjść na świat o setki lat dawniej. Jest to osobnik komunikatywny, dysponuje szerokim i chętnie wykorzystywanym słownikiem, ochoczo czyta, ale często w jego wystąpieniach po prostu brakuje przesłania. Cechuje się konsekwencją, umie rozsądnie zawiadywać swoimi rezerwami, przeciwności nie potrafią prędko go zniechęcić, jednak częstokroć nie starcza mu kreatywności niezbędnej w nagłych wypadkach.
Uwielbia zachowywać się powolnie, nie kusi go popisywanie się, ponieważ liczy się dla niego nade wszystko praktyczny zysk i usiłuje postępować podług wytyczonych harmonogramów. Jest to jednostka tolerancyjna, nie stroni od dziedzin nowatorskich i różniących się od przedtem doświadczonych i ludzi różnych i egzotycznych nie uważa natychmiast za niebezpieczeństwo, toteż jest działaczem filantropijnym walczącym o swobodę ludzi wykluczonych. To jednostka uczciwa, próbuje wzlecieć ponad własne resentymenty oraz nie jest popędliwy z przedsiębraniem działania, a więc z reguły jest powszechnie uważany za sprawiedliwego negocjatora. Jest to człowiek kulturalny, można mu zlecić realizację ryzykanckich operacji, które zdają się nierealnymi a nawet stukniętymi i okażą niemożliwi dla jego mnogich prekursorów. To osoba spontaniczna, pokazuje dobitnie całemu globowi, że ciągła, trochę szaleńcza jazda bez trzymanki też może stanowić jakiś sposób na egzystencję i często nasze instynktowne reakcje ukazują najwyższą sprawność. Częstokroć bywa uległy, przeważnie poszukuje wodza i mentora, albowiem boi się uczestniczyć w utarczkach z innymi i nie umie udowadniać przed innymi swoich przekonań. Bywa jednostką nieuważną, jest notorycznie czymś zajęty, jednakże jego oceny często są niespecjalnie przezorne, więc nie radzi sobie z ocenianiem bardziej wieloaspektowych koncepcji. Jest to osobnik szykowny, lubuje się w zwinnych, wyczynowych brykach i w dowolnej swojej aktywności dokłada starań, by osiągać wirtuozerię, dlatego częstokroć bywa oceniany jako miejscowy dyktator mody.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ bliźniak, 03 czerwca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.