Bliźniak, 21 czerwca ☆ Panowie

Bliźniak, 21 czerwca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nadchodzi niezgorszy stan duchowy, chwytaj życie za rogi, takich dni w życiu nie ma za wiele.

zdrowie: siła po prostu gotuje się w Twym wnętrzu, wykorzystaj to najdoskonalej, jak to tylko możliwe.

miłość: prawdopodobnie swoje uczucia traktujesz jako coś nadto jednoznaczego, spróbuj zaskoczyć w tej sprawie siebie i innych.

żywioł powietrze
jakość zmienna
natura męska
planeta Merkury
metal rtęć
liczba 5 i 7
Astrologiczny mężczyzna bliźnięta, który urodził się w dniu 21 czerwca, lubi zachowywać się emocjonalnie, bardziej dociera do niego intuicja niźli rozum, nie polega na arytmetycznym sposobie usuwania trudności, dlatego jego życie jest gwałtowne i nieprzewidywalne. Charakteryzuje się zdyscyplinowaniem, mozoli się bez bezcelowych sprintów, przeszkody nie umieją prędko go odstręczyć, jednak potrafi być nazbyt oficjalny w zaskakujących okolicznościach. Bywa samolubny, do swoich partnerów ma stosunek totalnie wyrachowany i jest bezgranicznie zafiksowany na sobie. Jest to osobnik wścibski, pragnie przyswajać wiedzę o nowych rzeczach, a zatem jest prymusem w zagadnieniach omijanych poprzez inne jednostki oraz sprawdza się w zawodach połączonych ze wścibskością. Jest to człowiek niekonsekwentny, nie umie jasno zdeklarować jednego punktu widzenia i trudno jest mu pozostawać przy obranych zobowiązaniach, częstokroć złości swoich wspólników. Uwielbia zachowywać się towarzysko, ubóstwia znajdować się wśród przyjaciół, posiada w duszy obfitą liczbę historyjek, aczkolwiek często lubi artykułować opinie niezbyt przemyślane. Jest to osoba komunikatywna, pragnie gadać rozwlekle i zawile, wysłuchiwanie jego wystąpień może przynosić faktyczną przyjemność, ale częstokroć w jego przemowach najzwyczajniej brakuje znaczenia. To osobnik elastyczny, potrafi współdziałać nieomal z każdą jednostką i dostosowuje żwawo i sprawnie.
Bywa osobą posłuszną, indywidualne dokonywanie decyzji może być dla niego niezmiernie frustrujące, bo pozostałe jednostki często bierze za znawców i zderzony z cudzym naciskiem nie daje rady zachować się asertywnie. Bywa osobnikiem nieuważnym, umie błyskawicznie przeanalizować bezkresną dozę informacji, lecz działa częstokroć zanadto nierozważnie, zatem często sam nie pojmuje w pełni swoich działań. To jednostka szykowna, oddaje się wyszukanym zabawom i jego towarzyskie obyczaje są zawsze doskonałe, a więc posiadanie kapitału bardzo upraszcza mu realizowanie żywota będącego w zgodzie z jego osobowością. To człowiek pobudliwy, uwidocznia stanowczo całej planecie, iż egzystencja pod przymusem harmonogramu nie jest optymalnym wyborem i nie należy zbyt przedobrzać z nieprzerwanym panowaniem nad sobą. To osobnik kompromisowy, nie drażnią obce upodobania i nie bawi go nakłanianie towarzyszy do swoich przekonań, więc usiłuje wystrzegać się zaślepionych pomyleńców zajętych szerzeniem najdoskonalszych dogmatów. Jest to osoba powolna, nie pociąga go kozaczenie, albowiem liczy się dla niego zwłaszcza praktyczny zysk i w każdym wypadku zachowuje się planowo oraz przewidująco. To jednostka grzeczna, nie boi się zajmować się arbitrażem zatargów, które jawią się niewykonalnymi a wręcz szalonymi i zazwyczaj załamują innych ludzi. To osoba sprawiedliwa, podejmuje próby, by podnieść się nad własne antypatie oraz nie jest prędki z przyjmowaniem decyzji, toteż zwykle jest ogólnie uważany za bezstronnego mediatora.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ bliźniak, 21 czerwca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.