Bliźniak, 02 czerwca ☆ Panowie

Bliźniak, 02 czerwca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nastrój w górnym rejonie stanów niskich, będzie ci potrzene wiele samokontroli, by działać w miarę sensownie.

zdrowie: jesteś w dość lichej kondycji, uważaj na siebie oraz nie rzucaj na rozległe operacje.

miłość: zapewne nadchodzi nieodpowiedni czas na zapoznawanie osób, najbezpieczniej będzie przebywać w mieszkaniu i zajmować się czytaniu.

żywioł powietrze
jakość zmienna
natura męska
planeta Merkury
metal rtęć
liczba 5 i 7
Astrologiczny mężczyzna bliźnięta, który przyszedł na świat w dniu 2 czerwca, uwielbia zachowywać się ekstrawertycznie, jest matecznikiem rozmaitych projektów, przechowuje w duszy niezliczone mrowie opowiadań, ale niestety potrafi także uważać się za wielkiego myśliciela. Bywa osobą egocentryczną, wszelkie kwestie powinny obracać się dookoła jego ego i nie zważa na potrzeby pozostałych ludzi. Jest to jednostka dociekliwa, ubóstwia dokształcać się w nowych zagadnieniach, a zatem jest najlepszym uczniem w dziedzinach unikanych poprzez innych osobników oraz uzyskuje znakomite wyniki w ulubionych przedmiotach. Jest to jednostka elastyczna, cechują go liczne, ekstrawaganckie plany i hasło „niewykonalne” nie figuruje w jego zasobie językowym. To człowiek chwiejny, nie umie wybrać jednego punktu widzenia i potrafi błyskawicznie poddać się tuż przed uzyskaniem celu, toteż bardzo kiepsko radzi sobie jako niańka lub wychowawca. To osobnik wrażliwy, bardziej przekonuje go serce aniżeli myślenie, kalkulacje i liczby odrzucają go, a więc jego żywot jest gwałtowny i nieuładzony. Znamionuje się systematycznością, pracuje bez nieefektywnych zrywów, umie się należycie inspirować, jednak często nie daje rady wykazywać się kreatywnością w wymagających tego okolicznościach. To jednostka komunikatywna, jego rozważania wyglądają jak wieloaspektowe budowle, jego wystąpienia to prawdziwe dzieła literackie, jednakże częstokroć trudno wywlec z niego zwarte i celne odpowiedzi.
Jest to człowiek tolerancyjny, potrafi przyjaźnić się z osobami o wybitnie rozbieżnych przekonaniach i nie bawi go nakłanianie kompanów do swoich poglądów, zatem próbuje wystrzegać się nawiedzonych fanatyków zaabsorbowanych obwieszczaniem najsłuszniejszych dogmatów. Lubi zachowywać się powolnie, ciężko go oszukać ślicznymi frazesami, bowiem wartość ma dla niego w pierwszym rzędzie realna przydatność i we własnych rozstrzygnięciach zawsze rządzi się beznamiętnymi rachunkami. Charakteryzuje się sprawiedliwością, dokłada starań, by poznać odmienne przekonania oraz nie pokłada ufności w postanowieniach obieranych pod presją emocji, dlatego zwykle jest chwalony jako mediator. To osobnik kulturalny, umie wykaraskać się z uciążliwych i groźnych sytuacji, które nastręczają konieczność użycia twórczych i wielokrotnie całkiem powikłanych argumentów i przeważnie załamują pozostałych ludzi. Jest to osobnik ustępliwy, często musi oddawać się realizowaniu pogardzanych przez siebie działań, albowiem inne osoby częstokroć uznaje za opiniotwórców i nie potrafi dowodzić przed innymi swoich poglądów. Bywa powierzchowny, jest wiecznie w coś zaangażowany, aczkolwiek jego osądy często są niespecjalnie dalekowzroczne, więc częstokroć rzuca się chaotycznie i bez wybranego kierunku. Jest to człowiek porywczy, stanowi poglądowe potwierdzenie, że permanentna, nieco stuknięta prowizorka też może przedstawiać sobą jakiś pomysł na życie i warto sobie pozwolić na nieujarzmione przeżywanie przeżyć i manifestowanie się. Cechuje się wysublimowaniem, poświęca się zbytkownym przyjemnościom i w dowolnej swojej aktywności stara się zdobywać mistrzostwo, dlatego często bywa kwalifikowany jako tubylczy wyznacznik gustów.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ bliźniak, 02 czerwca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.