Bliźniak, 13 czerwca ☆ Panowie

Bliźniak, 13 czerwca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzień nie charakteryzujący się niczym nietypowym, dołóz starań, by go jakoś ocieplić, nie gódź się by wyroki losu zniszczyły twoje zamysły.

zdrowie: zdarzały ci się już leprze dni, weź się do jakieś niespecjalnie wymagającej pracy.

miłość: prawie na pewno czeka Cię nieodpowiedni dzień na poznawanie osób, najrozsądniej spędzić czas w mieszkaniu i zajmować się ćwiczeniom.

żywioł powietrze
jakość zmienna
natura męska
planeta Merkury
metal rtęć
liczba 5 i 7
Mężczyzna bliźnięta urodzony dnia 13 czerwca to osobnik towarzyski, jest matecznikiem rozlicznych pomysłów, jego przeciętne czynności zakrawają na egzotyczny popis, lecz częstokroć ma również nazbyt pochlebne mniemanie o sobie. Cechuje się elokwencją, ubóstwia zabierać głos przewlekle i niejasno, słuchanie jego wystąpień potrafi dawać autentyczną rozkosz, jednak często w jego przemowach po prostu brakuje znaczenia. Jest to osoba chwiejna, jego oceny i przekonania częstokroć są niespójne i umie modyfikować kluczowe decyzje co chwilę, dlatego niezwykle trudno wszczyna się z nim negocjacje. Znamionuje się wszechstronnością, dobrze działa nawet w okolicznościach ciężkiego rozgardiaszu, bardzo ciężko go czymś zaskoczyć i pociąg do modernizowania jest jego nieodmiennym atrybutem. Lubi zachowywać się emocjonalnie, wierzy czarnoksięstwu, nie polega na uczonym trybie usuwania trudności, toteż dzisiejsze otoczenie często nie odpowiada mu. Charakteryzuje się zdyscyplinowaniem, okazuje siłę charakteru i upór, potrafi się adekwatnie motywować, jednak słabo wytrzymuje żywiołowo zmieniające się sytuacje. Bywa egoistyczny, pozostali ludzie mają obowiązek rozwikływać jego problemy i do swoich wspólników posiada podejście czysto instrumentalne. Jest to jednostka dociekliwa, wypełnia go głód wiedzy, a więc w każdym wypadku usiłuje popatrzeć za krawędź świata oraz ochoczo przyswaja wiedzę o najrozmaitszych przedmiotach.
To człowiek kompromisowy, nie unika rzeczy niekonwencjonalnych i różniących się od wcześniej przyswojonych i osobników innych i obcych nie uważa z góry za zagrożenie, więc dokłada starań, by wystrzegać się stukniętych fanatyków zaabsorbowanych wygłaszaniem jedynie słusznych ideologii. Uwielbia zachowywać się powolnie, nie szacuje wyłącznie po pozorach, gdyż troszczy się tylko o naprawdę ważne sprawy i zawsze zachowuje się celowo oraz rozważnie. Lubi zachowywać się spontanicznie, stanowi namacalne świadectwo, że egzystencja pod przymusem harmonogramu nie jest najwspanialszą opcją i można sobie zezwolić na niepohamowane przeżywanie emocji i uzewnętrznianie się. To osoba szykowna, swoje mieszkanie zagospodarowuje z prawdziwie wielkopańską wyobraźnią i pragnie postępować z hrabiowską godnością, zatem wniebowzięty jest jako szafarz wielkiego majątku. Jest to jednostka kulturalna, nie boi się zajmować się rozsądzaniem sporów, które przedstawiają sobą niezaprzeczalną przeszkodę również dla fachowych i zmyślnych dyplomatów i okażą niemożliwi dla jego mnogich poprzedników. Bywa człowiekiem nieuważnym, jest non stop czymś zajęty, jednakże działa częstokroć przesadnie nieostrożnie, a zatem nie daje sobie rady z ocenianiem bardziej wymyślnych koncepcji. Często bywa uległy, osobiste podejmowanie wyborów może być dla niego niezmiernie denerwujące, ponieważ obawia się wdawać się w utarczki z innymi i bez trudu pozwala się sterować. Znamionuje się sprawiedliwością, próbuje poznać cudze poglądy oraz stroni od decydowania o nieznanych sobie dziedzinach, zatem chętnie jest rekrutowany do sędziowania sprzeczek.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ bliźniak, 13 czerwca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.