Bliźniak, 12 czerwca ☆ Panowie

Bliźniak, 12 czerwca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nadchodzi niezłe podejście do życia, ciesz się życiem, nie wiesz przecież, kiedy nastąpi powtórnie taki moment.

zdrowie: energia po prostu Cię rozsadza, spożytkuj ten stan najdokładniej, jak tylko się da.

miłość: prawie na pewno czeka Cię zły moment na spotykanie ludzi, najsensowniej będzie pozostać w mieszkaniu i zająć się ćwiczeniom.

żywioł powietrze
jakość zmienna
natura męska
planeta Merkury
metal rtęć
liczba 5 i 7
Pan bliźnięta, który przyszedł na świat dnia 12 czerwca, jest to jednostka towarzyska, opisuje swoje najmniejsze myśli, posiada w umyśle niewyczerpany zasób historii, lecz często ma również zanadto pozytywne zdanie o sobie. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, wyłącznie jego prywatne problemy są ważne i do swoich partnerów posiada nastawienie całkowicie interesowne. To człowiek wścibski, wypełnia go pragnienie wiedzy, zatem chętnie wędruje po świecie oraz radzi sobie w zajęciach wiążących się z dociekliwością. To osobnik emocjonalny, łatwiej dociera do niego przeczucie aniżeli intelekt, nie przepada za cywilizacją techniczną, toteż jego żywot jest zgiełkliwy i nieprzewidywalny. Jest to osoba niekonsekwentna, częstokroć brakuje mu konsekwencji i nazbyt wiele razy zmienia opinię odnośnie kierunku swojej pracy, często irytuje swoich kolegów. To człowiek wszechstronny, słowo „niewykonalne” nie egzystuje w jego słowniku, bardzo dobrze sprawdza się nawet w okolicznościach ciężkiego rozgardiaszu i umie przystosować się do płynnych warunków. Jest to osobnik zorganizowany, ukazuje determinację i zdyscyplinowanie, trudności nie potrafią szybko go zrazić, jednak częstokroć nie starcza mu kreatywności wymaganej w naglących wypadkach. Jest to osoba komunikatywna, jego rozważania są podobne do skomplikowanych konstrukcji, wysłuchiwanie jego wystąpień może dawać autentyczną rozkosz, jednakże często trudno wyciągnąć z niego zwięzłe i merytoryczne repliki.
Częstokroć bywa pobieżny, nie odstręczają go zamieszanie i zagonienie, ale działanie zwykle uprzedza u niego rozważenie sprawy, więc nie urzeczywistnia zazwyczaj epokowych badań i wynalazków. To jednostka porywcza, jest bezgranicznie przeświadczony, iż bezustanna, w pewnym stopniu stuknięta prowizorka też może przedstawiać sobą jakiś pomysł na życie i często nasze naturalne odruchy wykazują największą sprawność. Jest to osobnik uczciwy, zawsze podejmuje próby, by zrozumieć jak najwięcej oraz wszelkie kwestie pragnie przeanalizować kilkukrotnie, a więc raczej jest ogólnie uważany za sprawiedliwego rozjemcę. To człowiek grzeczny, nie lęka się podejmować się rozsądzania zwad, które wiążą się z potrzebą stosowania twórczych i w szeregu przypadków bardzo zawiłych uzasadnień i przeważnie przerastają inne osoby. Charakteryzuje się powolnością, nie pociąga go kozaczenie, gdyż wartość ma dla niego zwłaszcza realna przydatność i usiłuje postępować podług wytyczonych planów. Cechuje się posłuszeństwem, lubi oddawać się kojącym, niezwiązanym z zaangażowaniem zawodom, bowiem boi się angażować się w utarczki z innymi i nie umie argumentować przed innymi swoich przekonań. Jest to osobnik kompromisowy, nie unika rzeczy awangardowych i różnych od uprzednio przyswojonych i cieszy go różność otoczenia i wspólników, a zatem nie toleruje u kompanów tylko nieposiadania tolerancji. To człowiek wyrafinowany, ceni wyszukane napoje i dania i czuje upodobanie do utrzymywania kontaktu z muzyką, dlatego uradowany jest jako dysponent pokaźnego majątku.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ bliźniak, 12 czerwca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.