Bliźniak, 11 czerwca ☆ Panowie

Bliźniak, 11 czerwca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz wykazywać korzystny stan duchowy, rzuć się w wir życia, trudno zgadnąć, kiedy przydarzy się kolejny równie dobry moment.

zdrowie: będziesz się dziś czuć dosyć niezbyt rewelacyjnie, weź się do jakieś typowej pracy.

miłość: włóż dużo serca w swoje uczucia do najbliższej osoby, bowiem niewykluczone, iż pojawią się w tym obszarze niespodziewane zawirowania.

żywioł powietrze
jakość zmienna
natura męska
planeta Merkury
metal rtęć
liczba 5 i 7
Bliźnię urodzony dnia 11 czerwca jest to osobnik niekonsekwentny, jego stanowiska i oceny częstokroć są ambiwalentne i trudno jest mu trzymać się powziętych decyzji, często ima się różnorodnych prac. Bywa człowiekiem egocentrycznym, wszelkie sprawy winny kręcić się wokoło jego osoby i z ociąganiem oddaje coś pozostałym ludziom. Jest to jednostka wścibska, ubóstwia dokształcać się w nieznanych zagadnieniach, toteż jest najlepszym uczniem w dziedzinach unikanych poprzez innych ludzi oraz częstokroć para się oryginalnymi hobby. To osobnik elastyczny, świetnie sprawdza się na każdej posadzie, zdziwienie to u niego nastrój autentycznie niezwykły i wyśmienicie improwizuje nawet w warunkach dotkliwego chaosu. Jest to człowiek komunikatywny, lubi zabierać głos powoli i tajemniczo, uwielbia wzbudzać podziw przyjaciół swoją szeroką wiedzą, jednak często ciężko wyciągnąć z niego skondensowane i treściwe repliki. Bywa emocjonalny, rozwiązań kłopotów szuka w zabiegach magicznych i w proroctwach, nie przepada za cywilizacją techniczną, dlatego jego życie jest niespokojne i nieokiełznane. Bywa jednostką błyskotliwą, jest urodzoną duszą towarzystwa, przechowuje w duchu nieskończoną ilość opowieści, lecz potrafi też nużyć marudzeniem w kółko o jakimś temacie. To człowiek zdyscyplinowany, wykazuje cierpliwość i siłę charakteru, umie się należycie motywować, jednak częstokroć nie daje rady błyszczeć elokwencją w wymagających tego okolicznościach.
To jednostka kompromisowa, chętnie czerpie wiedzę o nowatorskich i fascynujących rzeczach i problemowo zmienia istniejące poglądy w zderzeniu z nieznanymi wcześniej spostrzeżeniami, a więc stara się unikać stukniętych ekstremistów zaaferowanych obwieszczaniem najdoskonalszych ideologii. To osobnik kulturalny, potrafi wybrnąć z nieprzyjemnych i niebezpiecznych sytuacji, które oznaczają obowiązek użycia pomysłowych i niejednokrotnie dość zawikłanych argumentów i walczące z nimi osoby zazwyczaj błyskawicznie skłaniają do poddania się. Lubi zachowywać się spontanicznie, przedstawia sobą ucieleśnione świadectwo, iż bezustanna, ociupinę szalona jazda bez trzymanki też może stanowić jakiś projekt na egzystencję i winno się sobie zezwolić na niepohamowane przeżywanie odczuć i uzewnętrznianie się. Jest to człowiek uczciwy, niezwykle skrupulatnie roztrząsa najdrobniejsze kwestie oraz nie darzy zaufaniem wyborów przedsiębranych pod wpływem emocji, zatem w każdym wypadku wpierw wnikliwie cię przepyta przed ogłoszeniem werdyktu. To osobnik uległy, pragnie oddawać się uspokajającym, niezwiązanym z obciążeniem czynnościom, gdyż często mocno nie starcza mu odwagi i skonfrontowany z czyimś naciskiem nie umie obronić swoich racji. Jest to osoba powolna, nie zaprząta go kozaczenie, bo zawsze rozpatruje przewidywane profity i w osobistych rozstrzygnięciach w każdym wypadku opiera się na chłodnych kalkulacjach. To człowiek nieuważny, jest bardzo rozumny, ale nie usiłuje niczego starannie przeniknąć, a zatem nie realizuje raczej epokowych dociekań i diagnoz. To osobnik wyrafinowany, zajmuje się luksusowymi przyjemnościami i w dowolnej swojej aktywności stara się uzyskiwać perfekcję, więc obfitość kapitału niezmiernie udogadnia mu realizowanie żywota korelującego z jego temperamentem.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ bliźniak, 11 czerwca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.