Bliźniak, 10 czerwca ☆ Panowie

Bliźniak, 10 czerwca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: wartość kondycji psychicznej poniżej przeciętnej, będzie ci potrzene dużo siły woli, by nie stracić tego dnia na zbędnym rozpaczaniu nad swoim losem.

zdrowie: stanowisz dzisiaj wulkan energii, wykorzystaj ten fakt najskuteczniej, jak tylko możesz.

miłość: stanowisz inkarnację namiętności, o ile choćby zarzyczysz sobie, potrafisz kreować kontruktywne związki.

żywioł powietrze
jakość zmienna
natura męska
planeta Merkury
metal rtęć
liczba 5 i 7
Zodiakalny mężczyzna bliźnięta urodzony dnia 10 czerwca to osobnik wszechstronny, potrafi współpracować nieomalże z każdą jednostką i bardzo trudno go czymś zaskoczyć. To osoba dociekliwa, wypełnia go potrzeba poznania, a zatem na stałe zostaje w nim dziecięca umiejętność do dziwienia się rzeczywistości oraz otrzymuje wyśmienite efekty w lubianych dziedzinach. Bywa człowiekiem uczuciowym, prędzej wpływa na niego czucie aniżeli myślenie, nie współdziała ze światem maszyn, zatem często wolałby przyjść na świat o stulecia temu. Bywa samolubny, umie być zręcznym naciągaczem, wszelkie sprawy powinny krążyć dookoła jego ego i opornie ofiarowuje coś innym osobom. Jest to jednostka komunikatywna, swoje przemowy konstruuje niezwykle precyzyjnie, lubi olśniewać towarzyszy swoim obszernym zasobem wiedzy, ale częstokroć w jego wypowiedziach zwyczajnie brakuje znaczenia. To człowiek błyskotliwy, jest prawdziwym społecznikiem, przechowuje w umyśle bogaty zapas przypowieści, jednak potrafi też irytować opowiadaniem na okrągło o jakiejś rzeczy. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, systematycznie podąża do finału, działa w sposób powściągliwy i sprawdzony, jednak źle wytrzymuje dynamicznie zmieniające się okoliczności. Jest to osoba chwiejna, nie umie trwać przy zdyscyplinowanych zobowiązaniach i częściej niż to wskazane zmienia osąd odnośnie celu swojego działania, często denerwuje swoich wspólników.
To osobnik tolerancyjny, nie unika zagadnień awangardowych i odmiennych od już doświadczonych i nie interesuje go nakłanianie kompanów do swoich przekonań, więc nie aprobuje u kumpli jedynie braku wyrozumiałości. To jednostka popędliwa, dłuższe oglądanie go skłania do mniemania, że permanentna, odrobinę stuknięta jazda bez trzymanki też może przedstawiać sobą jakiś pomysł na egzystencję i częstokroć nasze instynktowne odruchy okazują najwyższą sprawność. Bywa posłuszny, przeważnie wypatruje szefa i nauczyciela, bo często znacząco nie starcza mu odwagi i nazbyt szybko podporządkowuje się czyimś oddziaływaniom. To człowiek taktowny, potrafi wybrnąć ze skomplikowanych i groźnych sytuacji, które wymagają wielkiej ilości politycznego taktu i walczące z nimi osoby z reguły w mig prowadzą do rezygnacji. Jest to osobnik obiektywny, niezmiernie dokładnie drąży najsubtelniejsze kwestie oraz nie ufa wyborom podejmowanym pod wpływem emocji, toteż zazwyczaj jest powszechnie uważany za uczciwego sędziego. Lubi zachowywać się powolnie, nie wartościuje tylko po pozorach, bowiem dba wyłącznie o naprawdę przydatne sprawy i w każdym wypadku próbuje sporządzać dalekowzroczne analizy. Cechuje się powierzchownością, umie po kawałku posiadać wiedzę o każdej dziedzinie, jednakże nie usiłuje niczego wnikliwie zrozumieć, dlatego częstokroć szamocze się chaotycznie i bez przyjętego kursu. To człowiek wyrafinowany, z największą przyjemnością odziewa się w najpopularniejsze obecnie i luksusowe kreacje i jego społeczne zwyczaje są zawsze nienaganne, a więc szczęśliwy jest jako dysponent ogromnego majątku.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ bliźniak, 10 czerwca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.