Bliźniak, 31 maja ☆ Panowie

Bliźniak, 31 maja ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twój humor stanie się dosyć lichy, postaraj się zafundować sobie coś radosnego.

zdrowie: kondycja Ci dziś dopisuje, ruszaj w świat walczyć o lepsze jutro.

miłość: prawie na pewno nadchodzi problem w miłości, najsensowniej wydaje się pozostać w mieszkaniu i oddać się porządkom.

żywioł powietrze
jakość zmienna
natura męska
planeta Merkury
metal rtęć
liczba 5 i 7
Astrologiczny pan bliźnięta urodzony w dniu 31 maja bywa empatyczny, w większym stopniu ujmuje go przeczucie niż rozum, nie współdziała ze sferą urządzeń technicznych, toteż nagminnie obecna technika częstokroć jest dla niego autentyczną udręką. Jest to osobnik niekonsekwentny, nie potrafi zdecydować się na jeden punkt widzenia i trudno jest mu upierać się przy obranych zobowiązaniach, dlatego bardzo ciężko zaczyna się z nim negocjacje. To jednostka elokwentna, jego rozważania są podobne do złożonych struktur, lubi rozmawiać otwarcie o różnych problemach, jednak często umie też artykułować zwykłe brednie. To osoba elastyczna, cechują go rozliczne, nieszablonowe plany, pojęcie „niemożliwe” nie egzystuje w jego słowniku i potrafi sprawdzać się w każdych okolicznościach. To człowiek konsekwentny, umie rozsądnie dysponować swoimi zasobami, potrafi się należycie mobilizować, jednak częstokroć nie starcza mu kreatywności niezbędnej w naglących sytuacjach. Jest to jednostka wścibska, pragnie poznać każdą możliwą rzecz, zatem w każdym wypadku podejmuje próby, by zajrzeć za krawędź świata oraz nadaje się na wybitnego badacza. Uwielbia zachowywać się ekstrawertycznie, jest zdrojem przeróżnych pomysłów, niezwykle lubi eksponować swoją osobę, aczkolwiek często ubóstwia ogłaszać opinie mało przemyślane. Bywa osobnikiem egocentrycznym, tylko jego prywatne problemy są ważne i umie beznamiętnie eksploatować pozostałych ludzi.
To osoba impulsywna, ukazuje dobitnie całej planecie, iż egzystencja pod przymusem terminarza nie jest optymalnym wyborem i częstokroć nasze naturalne czyny okazują najwyższą sprawność. To jednostka wysublimowana, lubuje się w prędkich, sportowych gablotach i uwielbia prowadzić się ze szlachecką wykwintnością, więc uszczęśliwiony jest jako dysponent dużej fortuny. Charakteryzuje się uczciwością, zawsze dokłada starań, by przeniknąć możliwie dużo oraz stroni od podejmowania decyzji o dalekich sobie dziedzinach, a więc z reguły jest powszechnie uważany za obiektywnego rozjemcę. Cechuje się powolnością, nie interesuje go kozaczenie, albowiem najistotniejsza jest dla niego realna przydatność i w każdym wypadku zachowuje się planowo oraz dalekowzrocznie. Znamionuje się kompromisowością, potrafi zadawać się z ludźmi o wielce odmiennych przekonaniach i bez problemu aktualizuje dotychczasowe poglądy w kontakcie z nowymi doświadczeniami, a zatem stara się unikać narwanych radykałów zaaferowanych oznajmianiem najwspanialszych ideologii. To osobnik subtelny, umie wybrnąć z zawikłanych i groźnych okoliczności, które sprawiają wrażenie nierealnych a nawet wariackich i mierzące się z nimi osoby na ogół szybko skłaniają do poddania się. Często bywa nieuważny, potrafi błyskawicznie zbadać potężną liczbę informacji, lecz nie usiłuje niczego wnikliwie zrozumieć, więc nie urzeczywistnia raczej kluczowych dociekań i diagnoz. Bywa jednostką uległą, częstokroć musi zajmować się wykonywaniem unikanych przez siebie działań, gdyż innych ludzi często uznaje za wyrocznie i przesadnie lekko podporządkowuje się czyimś wpływom.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ bliźniak, 31 maja
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.