Bliźniak, 30 maja ☆ Panowie

Bliźniak, 30 maja ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: kolejny niewyróżniający się dzień, spróbuj go jakimś sposobem ubarwić, nie gódź się aby wyroki losu zniweczyły twoje projekty.

zdrowie: twoja wydolność wyraźnie nawala, uważaj na siebie i nie bierz się za wielkie przedsięwzięcia.

miłość: najpewniej czeka Cię problem w miłości, najrozsądniej siedzieć w domu i poświęcić się czytaniu.

żywioł powietrze
jakość zmienna
natura męska
planeta Merkury
metal rtęć
liczba 5 i 7
Bliźnię urodzony w dniu 30 maja bywa osobą niestałą, częstokroć nie wystarcza mu silnej woli i często nie potrafi skończyć zaczętych spraw, dlatego niezmiernie trudno toczy się z nim negocjacje. Znamionuje się elokwencją, w bardzo przemyślny sposób dobiera frazy, jego tyrady to prawdziwe dzieła literackie, ale częstokroć umie też formułować banalne brednie. Lubi zachowywać się egoistycznie, do zamierzeń potrafi podążać choćby przez cudze nieszczęście, nie baczy na interesy pozostałych ludzi i wyłącznie jego własne kłopoty są ważne. Jest to jednostka zdyscyplinowana, umie dociągnąć swoje plany do szczęśliwego zamknięcia, przeciwności nie potrafią prędko go zrazić, jednak niejednokrotnie nadmiernie upiera się przy już wymyślonych projektach. To osobnik ciekawski, wypełnia go potrzeba wiedzy, a więc zawsze dokłada starań, by rzucić okiem za widnokrąg oraz chętnie uczy się rozlicznych zagadnień. Uwielbia zachowywać się emocjonalnie, łatwiej wpływa na niego przeczucie niż inteligencja, nie współpracuje z kulturą maszyn, więc przed monitorem często reaguje jak pingwin na pustyni. Charakteryzuje się wszechstronnością, cechują go liczne, pionierskie przedsięwzięcia, umie współdziałać nieomalże z każdą osobą i nie gubi minut na bezskuteczne gderanie. Lubi zachowywać się ekstrawertycznie, jest centralnym aktorem wszelkiego bankietu, niezwykle uwielbia przyciągać wzrok otoczenia, jednakże częstokroć posiada także zbytnio optymistyczne przeświadczenie o sobie.
Często bywa powierzchowny, jest niezmiernie sprytny, aczkolwiek wybór zazwyczaj poprzedza u niego rozważenie rzeczy, a zatem nie dokonuje raczej doniosłych diagnoz i poszukiwań. To jednostka impulsywna, stanowi ucieleśnione świadectwo, iż wydawałoby się bezładne prace też potrafią przynosić wyniki i nie można nadto przeginać z nieprzerwaną samokontrolą. Jest to człowiek subtelny, umie wykaraskać się z zagmatwanych i niebezpiecznych okoliczności, które nasuwają konieczność zastosowania przebiegłych i wielokrotnie całkiem zawiłych wywodów i ścierające się z nimi osoby z reguły w mig popychają do poddania się. Jest to osobnik tolerancyjny, ma bardzo baczną i wieloaspektową psychikę i cieszy go różnolitość życia i wspólników, zatem bywa wolontariuszem charytatywnym starającym się o wolność osób marginalizowanych. Cechuje się wyrafinowaniem, z największą przyjemnością odziewa się w najbardziej przebojowe obecnie i stylowe kreacje i jego publiczne zachowania są w każdym wypadku bezbłędne, toteż częstokroć jest kwalifikowany jako lokalny dyktator mody. Jest to człowiek flegmatyczny, nie wartościuje jedynie w oparciu o wygląd, bo stara się tylko o naprawdę pożyteczne sprawy i każdy obiekt musi posiadać dla niego jakąś funkcję. To osobnik obiektywny, stara się zrozumieć inne poglądy oraz unika decydowania o obcych sobie dziedzinach, więc przeważnie jest ogólnie uważany za bezstronnego rozjemcę. Jest to osoba posłuszna, ubóstwia poświęcać się wyciszającym, niezwiązanym z obciążeniem zawodom, albowiem pozostałe jednostki często uznaje za znawców i zbyt bezproblemowo podporządkowuje się czyimś sugestiom.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ bliźniak, 30 maja
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.