Bliźniak, 28 maja ☆ Panowie

Bliźniak, 28 maja ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzień w życiu jakich wiele, dołóz starań, by go jakimś sposobem ożywić, nie dopuść aby przypływy melancholii zniszczyły twoje zamierzenia.

zdrowie: twoja wydolność wyraźnie kuleje, pilnuj się i nie zabieraj za pracochłonne zadania.

miłość: zaangażuj się dzisiaj w swoje relacje, ponieważ niewykluczone, że ujawnią się tutaj jakieś zawirowania.

żywioł powietrze
jakość zmienna
natura męska
planeta Merkury
metal rtęć
liczba 5 i 7
Bliźnię urodzony w dniu 28 maja to osoba wrażliwa, rozstrzygnięć kłopotów poszukuje w czarach i w znakach, nie współdziała ze sferą maszyn liczących, a więc wszechogarniające uprzemysłowienie często stanowi dla niego prawdziwą zgryzotę. Jest to jednostka elastyczna, rewelacyjnie znajduje się nawet w okolicznościach mocnego bałaganu, niezmiernie ciężko go czymś zaszokować i umie dopasować się do zmieniających się warunków. To osobnik ciekawy, uwielbia uczyć się nowych zagadnień, zatem chętnie wałęsa się po całej planecie oraz spełnia się w profesjach połączonych ze wścibskością. To człowiek zorganizowany, mozoli się bez nieskutecznych sprintów, postępuje w sposób powściągliwy i przemyślany, jednak nierzadko przesadnie obstaje za uprzednio wymyślonymi projektami. Bywa osobą niezdecydowaną, jego postawy i przeświadczenia częstokroć są wieloznaczne i często nie potrafi dokończyć rozgrzebanych zadań, dlatego niezwykle trudno wszczyna się z nim spory. Charakteryzuje się komunikatywnością, swoje tyrady układa bardzo uważnie, lubi olśniewać towarzyszy swoim ogromnym zasobem wiedzy, lecz częstokroć ciężko wycisnąć z niego zwięzłe i przedmiotowe repliki. Jest to jednostka towarzyska, jest matecznikiem najrozmaitszych planów, eskorta szerokiej widowni oznacza dla niego najlepszą zabawę, jednakże umie też męczyć mówieniem bez ustanku o jednej rzeczy. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, wyłącznie jego prywatne problemy są istotne, cechuje go brak wrażliwości i bez zapału daje coś innym ludziom.
To osoba wyrafinowana, poświęca się wyszukanym przyjemnościom i odczuwa skłonność do pozostawania w kontakcie z teatrem, więc wniebowzięty jest jako właściciel dużego mienia. Jest to jednostka popędliwa, bardziej uważne oglądanie go prowadzi do przekonania, iż nieprzerwana, odrobinkę szalona jazda na oślep też może przedstawiać sobą jakiś sposób na egzystencję i często nasze instynktowne reakcje okazują najwyższą skuteczność. Cechuje się flegmatycznością, nie zajmuje go popisywanie się, ponieważ w każdym wypadku bierze pod uwagę oczekiwane zyski i zawsze próbuje kreować długookresowe przewidywania. To osoba tolerancyjna, potrafi kolegować się z ludźmi o ogromnie odmiennych poglądach i nie bawi go nakłanianie kolegów do swoich przekonań, toteż nie aprobuje u współpracowników jedynie niedoboru szacunku dla innych. Bywa jednostką pobieżną, nie odstraszają go tempo i harmider, aczkolwiek działa częstokroć nadmiernie nieprzezornie, a zatem często miota się chaotycznie i bez wyznaczonego kierunku. To osobnik uczciwy, usiłuje wznieść się nad osobiste urazy oraz nie ufa ocenom wybieranym pod presją emocji, więc ochoczo jest zapraszany do rozsądzania utarczek. To osoba grzeczna, umie wykaraskać się z powikłanych i niebezpiecznych sytuacji, które potrzebują wielkiej dawki dyplomatycznego umiaru i okażą niemożliwi dla jego licznych prekursorów. Znamionuje się ustępliwością, ubóstwia zajmować się uspokajającymi, niezwiązanymi z obciążeniem zawodami, gdyż obawia się wdawać się w konflikty z innymi i zbyt łatwo ulega cudzym oddziaływaniom.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ bliźniak, 28 maja
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.