Bliźniak, 25 maja ☆ Panowie

Bliźniak, 25 maja ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz przejawiać rewelacyjne podejście do życia, idź na całość.

zdrowie: przydarzały ci się przedtem leprze dni, weź się do jakieś rutynowej pracy.

miłość: zapewne przyszedł konflikt w związku, najbezpieczniej zostać w swoim domostwie i oddać się oglądaniu programów telewizyjnych.

żywioł powietrze
jakość zmienna
natura męska
planeta Merkury
metal rtęć
liczba 5 i 7
Bliźnię, który przyszedł na świat w dniu 25 maja, to człowiek metodyczny, wykazuje siłę charakteru i cierpliwość, postępuje w sposób wyważony i przemyślany, jednak marnie znosi prędko zmieniające się okoliczności. Jest to osoba wszechstronna, wyśmienicie sprawdza się na dowolnym stanowisku, zdumienie to u niego samopoczucie naprawdę rzadkie i zdaje się dysponować opracowanym rozwiązaniem na każdą prawdopodobną trudność. Lubi zachowywać się egoistycznie, znamionuje go brak empatii i opornie ofiarowuje coś pozostałym ludziom. Bywa niestały, często brakuje mu uporu i ciężko jest mu trzymać się wybranych decyzji, dlatego bardzo trudno toczy się z nim spory. To jednostka emocjonalna, nie obawia się lirycznych uniesień, nie ufa matematycznej strategii usuwania przeciwności, a więc częstokroć wolałby urodzić się o stulecia wcześniej. Jest to osobnik ciekawski, życie jest dla niego obszerną biblioteką, więc pociągają go kwestie ekstrawaganckie i nowatorskie oraz jest odpowiedni na pierwszorzędnego pracownika naukowego. Jest to człowiek towarzyski, jest autentycznym aktywistą, jego banalne ruchy sprawiają wrażenie wytwornego pokazu artystycznego, aczkolwiek często uwielbia wyrażać sądy mało rozważne. Charakteryzuje się komunikatywnością, swoje oracje konstruuje niezwykle precyzyjnie, ochoczo rozmyśla, jednakże częstokroć w jego wystąpieniach po prostu brakuje przesłania.
Jest to osoba kulturalna, potrafi wyszukać efektywne obejścia problemów, które stanowią prawdziwą przeszkodę również dla wykwalifikowanych i przebiegłych dyplomatów i ścierających się z nimi ludzi z reguły szybko prowadzą do wycofania się. Jest to jednostka porywcza, przedstawia sobą poglądowy dowód, że nieprzerwana, nieco pomylona prowizorka też może stanowić jakiś sposób na egzystencję i nie można nadto przesadzać z permanentnym opanowaniem. Jest to osoba szykowna, ceni wymyślne posiłki i trunki i ubóstwia zachowywać się z wielkopańską godnością, toteż często jest kwalifikowany jako miejscowy wyznacznik gustów. Jest to osobnik flegmatyczny, nie zajmuje go kozaczenie, albowiem liczy się dla niego nade wszystko faktyczna użyteczność i zawsze próbuje tworzyć dalekosiężne przewidywania. Znamionuje się sprawiedliwością, niezmiernie skrupulatnie roztrząsa najmniejsze sprawy oraz wszelkie rzeczy pragnie przemyśleć po wiele razy, zatem zwykle jest lubiany jako arbiter. Jest to jednostka kompromisowa, chętnie przyswaja wiedzę o awangardowych i porywających sprawach i osobników innych i dziwnych nie uznaje z marszu za niebezpieczeństwo, a zatem stara się wystrzegać się narwanych pomyleńców zaaferowanych rozgłaszaniem najsłuszniejszych idei. Bywa nieuważny, jest niezwykle sprytny, ale działa częstokroć przesadnie pochopnie, dlatego często sam nie ogarnia w pełni swoich działań. Jest to człowiek posłuszny, przeważnie wypatruje guru i przywódcy, bo częstokroć zasadniczo nie wystarcza mu odwagi i przemoc i śmiałość umieją wyegzekwować na nim zmianę punktu widzenia.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ bliźniak, 25 maja
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.