Bliźniak, 24 maja ☆ Panowie

Bliźniak, 24 maja ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jeszcze jeden zwykły poranek, spróbuj w jakiś sposób tchnąć w niego energię, nie dopuść żeby ataki melancholii zniweczyły twoje zamysły.

zdrowie: obawiam się, że twoja sprawność jest całkiem mizerna, to zły czas do dużego wysiłku.

miłość: zaangażuj się dzisiaj w swoje relacje, ponieważ jest duża szansa, iż pojawią się w tym obszarze niespodziewane zawirowania.

żywioł powietrze
jakość zmienna
natura męska
planeta Merkury
metal rtęć
liczba 5 i 7
Bliźnię, który przyszedł na świat dnia 24 maja, bywa osobą samolubną, bez zapału ofiarowuje coś pozostałym ludziom, inne osoby mają obowiązek rozplątywać jego problemy i cechuje go niedobór empatii. Jest to jednostka dociekliwa, pragnie zrozumieć każde zagadnienie, a więc jest wzorowym uczniem w dziedzinach unikanych poprzez pozostałych osobników oraz radzi sobie w pracach połączonych z dociekliwością. Jest to jednostka konsekwentna, ukazuje zdyscyplinowanie i upór, umie się prawidłowo mobilizować, jednak częstokroć brakuje mu błyskotliwości wymaganej w naglących wypadkach. Jest to człowiek wszechstronny, znamionują go rozmaite, nieprzeciętne plany i potrafi dostosować się do płynnych okoliczności. Lubi zachowywać się towarzysko, ubóstwia przebywać z kompanami, bardzo uwielbia popisywać się, aczkolwiek często niestety nie umie zamilczeć w sposobnym momencie. Bywa osobą wrażliwą, wierzy kabale, nie ceni rzeczywistości naukowej, zatem dzisiejsze życie częstokroć nie podoba się mu. Jest to osobnik elokwentny, lubi mówić powoli i niejednoznacznie, jego przemówienia to autentyczne utwory artystyczne, ale często w jego wypowiedziach po prostu brakuje konkretu. Bywa niekonsekwentny, jego przekonania i przeświadczenia częstokroć są wieloznaczne i często nie potrafi zamknąć rozpoczętych spraw, dlatego niezwykle ciężko wszczyna się z nim spory.
Jest to jednostka spontaniczna, wskazuje zdecydowanie światu, iż permanentna, nieco wariacka jazda bez trzymanki też może przedstawiać sobą jakiś pomysł na egzystencję i można sobie pozwolić na żywiołowe przeżywanie przeżyć i manifestowanie się. Charakteryzuje się uległością, osobiste dokonywanie wyborów potrafi być dla niego niezmiernie niepokojące, ponieważ innych ludzi częstokroć bierze za znawców i siła i tupet umieją wymóc na nim zmianę stanowiska. To osobnik obiektywny, dokłada starań, by unieść się nad swoje urazy oraz wszelkie kwestie chce przetrawić po wiele razy, a zatem zwykle jest powszechnie uważany za sprawiedliwego mediatora. Jest to jednostka pobieżna, nie zniechęcają go bezład i pośpiech, lecz jego opinie często są niezbyt dalekowzroczne, więc częstokroć sam nie rozumie tak naprawdę swoich działań. Jest to osoba kompromisowa, nie denerwują obce upodobania i osobników odmiennych i nietypowych nie uważa na wstępie za zagrożenie, toteż podejmuje próby, by wystrzegać się postrzelonych ekstremistów zajętych wygłaszaniem jedynie słusznych dogmatów. To osoba powolna, trudno go omotać pięknymi frazesami, albowiem liczy się dla niego głównie faktyczna przydatność i we własnych decyzjach w każdym wypadku rządzi się beznamiętnymi kalkulacjami. To jednostka subtelna, można mu polecić realizowanie ryzykownych misji, które stanowią niezaprzeczalne wyzwanie również dla fachowych i pomysłowych polityków i zazwyczaj doprowadzają do rozpaczy pozostałych ludzi. Jest to osoba wyrafinowana, z największą satysfakcją ubiera się w najbardziej poszukiwane w tej chwili i wykwintne ubiory i uwielbia prowadzić się z jaśniepańską dystynkcją, zatem mnogość forsy bardzo udogadnia mu toczenie żywota będącego w zgodzie z jego naturą.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ bliźniak, 24 maja
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.