Bliźniak, 23 maja ☆ Panowie

Bliźniak, 23 maja ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: stan nastroju poniżej średniej, będziesz potrzebować dużo siły woli, aby nie zmarnować dzisiejszego dnia na próżnym narzekaniu.

zdrowie: kondycja Ci dzisiejszego dnia dopisuje, udaj się w świat walczyć o lepsze jutro.

miłość: zdecydowanie rozumiersz, czego potrzebujesz w życiu emocjonalnym, twoje marzenia obecnie mają szansę się zrealizować.

żywioł powietrze
jakość zmienna
natura męska
planeta Merkury
metal rtęć
liczba 5 i 7
Bliźnię, który urodził się dnia 23 maja, to człowiek komunikatywny, jego rozważania przypominają wieloaspektowe budowle, ochoczo czyta, aczkolwiek częstokroć w jego wystąpieniach kompletnie brakuje meritum. Bywa empatyczny, prędzej wpływa na niego czucie niż rozsądek, nie poważa typowo rozumnej postawy, toteż przed notebookiem często czuje się niby kot w wodzie. Bywa osobą towarzyską, jest pierwszym artystą każdego wydarzenia, nosi w duszy ogromny zapas historyjek, lecz potrafi także nudzić trajkotaniem ciurkiem o jednej kwestii. To osobnik wścibski, wypełnia go pragnienie poznania, więc pociągają go sprawy osobliwe i nietradycyjne i częstokroć para się oryginalnymi hobby. Jest to jednostka metodyczna, umie dowieść swoje zamierzenia do szczęśliwego zakończenia, potrafi się odpowiednio mobilizować, jednak często nie wystarcza mu wszechstronności koniecznej w nagłych sytuacjach. To osoba wszechstronna, znamionują go różne, nieschematyczne plany i niezwykle trudno go czymś poruszyć. Lubi zachowywać się egoistycznie, wszelkie przedsięwzięcia powinny krążyć wokoło jego ego i do swoich towarzyszy ma podejście całkowicie wyrachowane. Bywa osobnikiem chwiejnym, częstokroć nie starcza mu hartu ducha i nazbyt wiele razy modyfikuje opinię odnośnie kierunku swojej aktywności, a więc bardzo marnie radzi sobie jako niańka lub belfer.
Bywa człowiekiem ustępliwym, zwykle szuka przywódcy i nauczyciela, ponieważ lęka się wdawać się w konflikty z innymi i bez trudu daje się kierować. To osobnik porywczy, prezentuje sobą zupełnie bezsensowną koncepcję, że na pierwszy rzut oka bezładne działania też umieją gwarantować efekty i nie potrzeba zbytnio przedobrzać z nieustannym panowaniem nad sobą. To jednostka szykowna, z największą satysfakcją przyobleka się w najbardziej rozchwytywane aktualnie i stylowe ubrania i odczuwa upodobanie do pozostawania w kontakcie z teatrem, zatem często uznaje się za jurora odpowiedniego gustu. Jest to osoba kompromisowa, nie kłopoczą cudze zamiłowania i bez problemu zmienia istniejące poglądy w konfrontacji z nieznanymi wcześniej obserwacjami, a zatem usiłuje unikać nawiedzonych fanatyków zajętych szerzeniem najwspanialszych idei. Bywa powierzchowny, jest niezmiernie rzutki, jednakże decyzja z reguły poprzedza u niego przemyślenie rzeczy, dlatego częstokroć sam nie rozumie w pełni swoich posunięć. Jest to człowiek sprawiedliwy, niezwykle drobiazgowo analizuje najdrobniejsze kwestie oraz wystrzega się podejmowania decyzji o obcych sobie dziedzinach, toteż raczej jest powszechnie uważany za bezstronnego rozjemcę. To osobnik flegmatyczny, nie pociąga go kozaczenie, gdyż wartość ma dla niego przede wszystkim realna przydatność i we własnych rozstrzygnięciach zawsze kieruje się zimnymi rachunkami. Jest to osoba subtelna, potrafi wykaraskać się z zagmatwanych i groźnych okoliczności, które oznaczają konieczność stosowania sprytnych i w szeregu przypadków dosyć zawiłych wywodów i mierzących się z nimi ludzi zazwyczaj w mig popychają do rezygnacji.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ bliźniak, 23 maja
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.