Baran, 08 kwietnia ☆ Panowie

Baran, 08 kwietnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzień niewybijający się niczym niezwykłym, postaraj się tchnąć w niego ducha, nie dopuść by wyroki losu zniszczyły twoje projekty.

zdrowie: jesteś w względnie lichej formie, miej dla siebie wyrozumiałość i nie angażuj w rozbudowane projekty.

miłość: prawdopodobnie swoje uczucia uważasz za coś zbyt oklepanego, wypracowanie spełnienia wymaga w tej dziedzinie większego oddania.

żywioł ogień
jakość kardynalna
natura męska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9
Baran, który przyszedł na świat dnia 8 kwietnia, jest to osoba metodyczna, okazuje uporządkowanie i cierpliwość, umie się właściwie inspirować, jednak słabo znosi błyskawicznie zmieniające się sytuacje. Jest to człowiek kłótliwy, bez zastanowienia rzuca się na piętrzące się na swej trasie ograniczenia i prze odważnie do przodu. To jednostka ciekawska, życie jest dla niego bezkresnym księgozbiorem, a zatem bywa prymusem w sprawach omijanych poprzez pozostałych osobników oraz uzyskuje znakomite oceny w wybranych przedmiotach. Bywa osobą ekstrawertyczną, jest najważniejszym artystą wszelkiego wydarzenia, asysta szerokiej publiczności oznacza dla niego perfekcyjną zabawę, jednakże niestety potrafi także uznawać się za ósmy cud świata. To jednostka wytrwała, umie osiągnąć mistrzostwo w zagadnieniach wymagających długofalowego treningu, potrafi być wyrozumiałym i empatycznym kumplem i w dawnych czasach umiałby być zakonnikiem kaligrafującym starych zwojach. Jest to człowiek aktywny, rewelacyjnie daje sobie radę ze stresującą pracą i lubi konstruować awangardowe projekty. Bywa osobnikiem samolubnym, jedynie jego osobiste problemy są znaczące, potrafi na zimno posługiwać się innymi osobami i opornie ofiarowuje coś pozostałym ludziom. Częstokroć bywa nieopanowany, przymus zaczekania na rezultat jest dla niego ogromną gehenną, jako licealista często nie umie wytrzymać spokojnie na zajęciach, dlatego częstokroć ma istotne kłopoty z wdrażaniem postanowień noworocznych. Jest to jednostka apodyktyczna, pragnie rzucić na kolana całą Ziemię i nie zamartwia się osądem swojego stylu życia, zatem często przeobraża się w wyobcowanego i unikanego zwierzchnika. Jest to osobnik szczery, bezproblemowo zawiązuje kontakty, nie ukrywa własnych uczuć, lecz częstokroć nie wystarcza mu subtelności. Bywa człowiekiem niekonsekwentnym, nie potrafi trwać przy konsekwentnych zobowiązaniach i umie raptownie zniechęcić się tuż przed zdobyciem finału, często bierze się za rozmaite zawody. Uwielbia zachowywać się nieodpowiedzialnie, nie boi się nadchodzącego czasu, nauce i wysiłkowi oddaje się z reguły niespecjalnie chętnie, toteż częstokroć jest mądry wyłącznie po szkodzie.
Bywa jednostką prostolinijną, nie odczuwa pociągu do zbyt wielkiej ekstrawagancji, gdyż ceni zwięzłość i prostotę i nie chce trwonić chwili na kombinacje. Jest to człowiek spontaniczny, bardziej wnikliwe podglądanie go skłania do przekonania, że bezustanna, nieco stuknięta jazda na oślep też może przedstawiać sobą jakiś plan na egzystencję i winno się sobie pozwolić na nieujarzmione przeżywanie bodźców i wyrażanie się. Znamionuje się wesołością, zawsze zerka z optymizmem przed siebie, fascynują go nieznane doświadczenia i eksperymenty, więc wyśmienicie spełnia się w zadaniach obciążonych niebezpieczeństwem. To osoba niezależna, nie cierpi jakichkolwiek praw i restrykcji, a więc niech ci nie wydaje się, iż będzie poważał twoje instrukcje i bariery. Cechuje się szykownością, zachwyca się żwawymi, rajdowymi samochodami i czuje skłonność do przestawania z malarstwem, a zatem często jest oceniany jako rodzimy wyznacznik gustów. To osobnik przewidujący, to ostrożny i ambitny dowódca, skrupulatnie planuje najsubtelniejsze ruchy oraz nie ufa koncepcjom utworzonym na kolanie. Jest to jednostka kompromisowa, nie kłopoczą cudze zainteresowania i problemowo uaktualnia istniejące poglądy w zderzeniu z najnowszymi spostrzeżeniami, zatem bywa wolontariuszem charytatywnym walczącym o wolność osób nękanych. Jest to człowiek beztroski, czuje się niezwyciężoną oraz nie troszczy się o dokładność zaleconych mu spraw, chociaż posiada wiedzę o tej swojej niedoskonałości. Jest to osobnik śmiały, nie przerażają go żadne trudności, ponieważ dąży do tego, by przeważnie nie martwić się przed czasem i przejawia spokój nie zważając na warunki. To osoba bystra, na ogół inicjuje aktywność od razu i bez odwlekania, śmiało wyrywa się myślami przed własne środowisko i drażni go konieczność poczekania na czyjeś decyzje. Lubi zachowywać się nietolerancyjnie, jest wielce przekonany o osobistej perfekcyjności, jego partnerzy mają obowiązek osądzać rzeczywistość identycznie jak on, a więc częstokroć zaczyna potyczki z kolegami. To człowiek zdecydowany, zmierza do celu bez nieuzasadnionych wątpliwości, jeśli sytuacja tego wymaga, zdecydowanie i rzeczowo udowadnia swoje opinie oraz nie pozwala się zbić z tropu.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ baran, 08 kwietnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.