Baran, 07 kwietnia ☆ Panowie

Baran, 07 kwietnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: kolejny banalny ranek, spróbuj w jakiś sposób tchnąć w niego radość, nie zezwól żeby wygłupy gwiazd zniszczyły twoje zamierzenia.

zdrowie: będziesz się dziś czuć stosunkowo niezbyt rewelacyjnie, zajmij się jakąś przeciętnie trudną pracą.

miłość: chyba swój związek widzisz jako coś nadto opatrzonego, spróbuj zaintrygować w tej sprawie partnera.

żywioł ogień
jakość kardynalna
natura męska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9
Mężczyzna baran, który urodził się w dniu 7 kwietnia, bywa niecierpliwy, bez trudu przemieszcza się od namiętnego zapału do totalnej niechęci, nie potrafi poświęcić się jednemu zagadnieniu dłużej niż kilka minut, toteż robota raczej nie jest dla niego asumptem do radowania się. Lubi zachowywać się egoistycznie, jest bezgranicznie skupiony na sobie i wszelkie wydarzenia winny krążyć wokoło jego postaci. Bywa osobą towarzyską, jest autentycznym aktywistą, asysta obszernego audytorium stanowi dla niego doskonałą zabawę, lecz często posiada też zanadto pozytywne mniemanie o sobie. To osobnik autokratyczny, chce podbić cały świat i częstokroć nie wie o zbiorowym postrzeganiu swojej persony, dlatego często spotyka się z pasywnym buntem wobec swoich aktywności. To jednostka bezpośrednia, jest uznawany w grupie, niezwykle ceni prawdomówność, aczkolwiek niestety, chwilami mówi zbytnio szczerze. Bywa człowiekiem zmiennym, częstokroć nie wystarcza mu wytrwałości i umie modyfikować newralgiczne przekonania codziennie, często podejmuje się przeróżnych zajęć. Jest to jednostka energiczna, nie obawia się pracy i ubóstwia funkcjonować w nieustannym biegu. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, potrafi mądrze dysponować swoimi zasobami, działa w sposób przemyślany i sprawdzony, jednak częstokroć nie daje rady improwizować w wymagających tego okolicznościach. Jest to osoba cierpliwa, umie z uwagą przysłuchiwać się ludzkim zwierzeniom, w ogólniau często uzyskuje dobre noty i konsekwencja dopomaga mu dostrzec powiązania nieuchwytne dla innych ludzi. Jest to jednostka wścibska, rzeczywistość jest dla niego potężnym księgozbiorem, zatem kuszą go sprawy osobliwe i oryginalne oraz nadaje się na wybitnego odkrywcę. Bywa osobą niesolidną, opiera się na intuicjach, prognozowanie skutków swoich zachowań pozostawia pozostałym, a więc przydarza się mu pakować w niezmiernie traumatyczne opały. Znamionuje się agresją, jest groźny względem oponentów i spełnia szalone zamierzenia.
Częstokroć bywa ksenofobiczny, jest święcie przekonany o własnej doskonałości, jego partnerzy muszą postrzegać sprawy tak samo jak on, a zatem momentalnie zniechęca do siebie normalne osoby. To osobnik odważny, bardzo rzadko lęka się nieznanych wyzwań, albowiem stara się z reguły nie lękać się przed czasem i pragnie żyć w biegu. Jest to człowiek gwałtowny, lubi widzieć przed sobą precyzyjnie ustalone plany, wynudzony przyglądaniem się cudzej nieporadności ma ochotę często przeprowadzić coś na własną rękę i każdy problem chce rozplątać natychmiast. Bywa jednostką prostolinijną, nie odczuwa pociągu do nadmiernej wymyślności, ponieważ malkontenctwo ocenia jako trywialne tracenie czasu i za bardziej znaczące uważa pragmatyczne zastosowanie wszelkich projektów aniżeli ich formę. To osoba samodzielna, nie lubi jakichkolwiek norm i ograniczeń, więc nonsensem jest uważanie, iż posłucha kogoś bez walki. To człowiek stanowczy, w ucieleśnianiu swoich celów potrafi być niezwykle konsekwentny, czasami kompletnie agresywny, nie doznaje oporu przed unicestwianiem istniejącego ładu oraz nie pozwala się zbić z pantałyku. To osobnik nieostrożny, uwielbia bezsensownie stąpać po kruchym lodzie i nie zabiega o dokładność nakazanych mu zadań, chociaż niekiedy autentycznie sprzyja mu szczęście. Charakteryzuje się wesołością, oczekuje od losu kolejnych, fantastycznych przygód, ekscytują go zaskakujące doświadczenia i doznania, toteż nie gubi optymizmu nawet w zagmatwanych sytuacjach. Jest to jednostka kompromisowa, chętnie czerpie wiedzę o nowych i porywających rzeczach i problemowo uaktualnia dotychczasowe poglądy w zderzeniu ze świeżymi spostrzeżeniami, dlatego dokłada starań, by stronić od postrzelonych fanatyków zaabsorbowanych rozgłaszaniem jedynie słusznych koncepcji. To osoba porywcza, okazuje stanowczo całemu globowi, że niby niespójne działania też umieją gwarantować rezultaty i częstokroć nasze spontaniczne reakcje wykazują najwyższą sprawność. Jest to człowiek ostrożny, unika pochopnych aktywności, bierze pod uwagę rozliczne harmonogramy posunięć oraz nie darzy zaufaniem pomysłów stworzonych w pośpiechu. To jednostka wysublimowana, z największą przyjemnością przyobleka się w najbardziej rozchwytywane aktualnie i wytworne szaty i czuje skłonność do obcowania ze sztuką, więc szczęśliwy jest jako szafarz dużej fortuny.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ baran, 07 kwietnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.