Baran, 06 kwietnia ☆ Panowie

Baran, 06 kwietnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: humor w górnym regionie stanów niskich, będzie ci potrzene wiele samokontroli, żeby nie przeputać całego dnia na zbędnym rozpaczaniu nad swoją dolą.

zdrowie: będziesz się dzisiaj czuć raczej niespecjalnie, weź się do jakieś typowej roboty.

miłość: twój urok prosperuje, sięgnij po to, czego oczekujesz.

żywioł ogień
jakość kardynalna
natura męska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9
Mężczyzna baran, który przyszedł na świat dnia 6 kwietnia, uwielbia zachowywać się agresywnie, z marszu szturmuje znajdujące się przed sobą przeszkody, urzeczywistnia niespotykane projekty i chętnie toczy zwady. Jest to jednostka błyskotliwa, lubi obcować z kompanami, istnienie obszernej widowni oznacza dla niego najwspanialszą zabawę, aczkolwiek umie również denerwować ględzeniem bezustannie o jednym temacie. To osoba cierpliwa, częstokroć jest świetnym nauczycielem, potrafi zrealizować zadania niezwykle nieciekawe dla innych ludzi i w dawnych wiekach umiałby być skrybą notującym szacownych kodeksach. Jest to osobnik przebojowy, ubóstwia stwarzać awangardowe rzeczy, bardzo dobrze daje sobie radę z niespokojną mordęgą i męczy go brak aktywności. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, jest totalnie skupiony na sobie i osoby naokoło mają zajmować się jego humorem. Bywa nieopanowany, wymóg czekania na rezultat jest dla niego niebywałą męczarnią, nie potrafi poświęcić się jednej sprawie przez dłuższy czas, zatem praca przeważnie nie jest dla niego okazją do cieszenia się. Jest to człowiek niekonsekwentny, jego przekonania i przeświadczenia często są niejednoznaczne i nazbyt często zmienia osąd odnośnie celu swojego działania, częstokroć chwyta się różnorodnych zawodów. To osobnik bezpośredni, jego prostolinijność dostarcza mu uznania, bardzo ceni prawdomówność, ale wielkoduszność nie jest jego mocnym przymiotem. Często bywa dominujący, łaknie okiełznać całą Ziemię i częstokroć nie wie o ogólnym odbiorze swojej persony, a więc umie prowokować rewolty wśród swoich podkomendnych. Lubi zachowywać się konsekwentnie, potrafi rozsądnie wykorzystywać swoje siły, postępuje w sposób powściągliwy i zamierzony, jednak często nie starcza mu elastyczności koniecznej w niespodziewanych okolicznościach. Jest to osoba wścibska, życie jest dla niego niezmierzoną książnicą, toteż w każdym wypadku próbuje zajrzeć za krawędź świata oraz ochoczo przyswaja wiedzę o różnych dziedzinach. Bywa jednostką niesłowną, lubuje się w intensywnych doznaniach, robotą i nauką para się z reguły niespecjalnie chętnie, a zatem przydarza się mu pakować w niezmiernie stresujące opały.
Cechuje się wesołością, zachwyca się światem, obawa przed zrobieniem gafy nie zatrzymuje go, więc ochoczo podejmuje się eksploracji niezgłębionych poprzednio stref. To człowiek żywiołowy, ukazuje należyte podejście bardziej opieszałym od siebie i zazwyczaj zabiera się za aktywność od razu i bez wahania. Znamionuje się zdecydowaniem, na ogół pracuje szybko i żywiołowo, nie doznaje oporu przed destrukcją istniejącego ładu oraz nie wyrzeka się wdrażania długookresowych przedsięwzięć dla dorywczego i zwodniczego udogodnienia. Bywa osobą ksenofobiczną, uwielbia wychowywać ludzi wokół, jego towarzysze muszą osądzać rzeczywistość dokładnie jak on, dlatego migiem zraża do siebie normalne osoby. Charakteryzuje się tolerancyjnością, nie lęka się zagadnień nowych i różniących się od już opanowanych i cieszy go różnorakość otoczenia i współpracowników, zatem nie toleruje u kumpli wyłącznie nieposiadania poszanowania innych. To osobnik niezależny, nie znosi jakichkolwiek reguł i barier, toteż zawiedzie cię przewidywanie, że usłucha oznajmionych mu zaleceń. Cechuje się szykownością, oddaje się ekskluzywnym uciechom i pragnie prowadzić się z arystokratyczną wytwornością, więc posiadanie kapitału niezwykle upraszcza mu toczenie żywota zgodnego z jego usposobieniem. To jednostka śmiała, nie trwożą go nijakie kłopoty, ponieważ podejmuje starania, by nie powracać myślami do lęku i wydaje się pozostałym ludziom nieugiętym głazem. Znamionuje się ostrożnością, to przezorny i odważny planista, skrupulatnie organizuje najbłahsze manewry oraz pędzi ku sukcesowi mozolnie, lecz systematycznie. To osoba spontaniczna, okazuje wyraźnie całemu globowi, iż egzystencja pod presją terminarza nie jest najtrafniejszą decyzją i częstokroć nasze instynktowne zachowania wykazują najwyższą efektywność. Bywa człowiekiem krótkowzrocznym, uważa się za niezwyciężoną oraz działa często na chybcika i mało precyzyjnie, mimo że zdaje sobie sprawę z tej swojej niedoskonałości. Bywa osobnikiem niewyrafinowanym, nie odczuwa pociągu do zbytniej ekstrawagancji, bo martwienie się na zapas uznaje za zwyczajne tracenie chwili i nie chce marnować czasu na podchody.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ baran, 06 kwietnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.