Baran, 03 kwietnia ☆ Panowie

Baran, 03 kwietnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twoje samopoczucie zdecydowanie zwyżkuje, idź na całość.

zdrowie: uprzedzam, że dzisiaj twoja sprawność jest wielce marna, dołóż starań, by trzymać z dala od nieuzadadnionej działalności.

miłość: twój powab kwitnie, twoje pragnienia teraz są w stanie się ziścić.

żywioł ogień
jakość kardynalna
natura męska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9
Astrologiczny mężczyzna baran, który urodził się dnia 3 kwietnia, to jednostka energiczna, świetnie daje sobie radę z nerwową działalnością, pracuje niby koparka i nie boi się roboty. Częstokroć bywa władczy, pragnie okiełznać całą Ziemię i często nie posiada wiedzy o ogólnym odbiorze swojej postaci, a więc słabo sprawdza się podczas kolektywnych zajęć. Częstokroć bywa niesłowny, cieszy się czasem obecnym, przewidywanie konsekwencji swoich zachowań pozostawia innym, toteż często jest rozumny wyłącznie po czasie. To osobnik ciekawy, chce przeniknąć więcej niż pozostałe umysły, więc zawsze usiłuje popatrzeć za krawędź świata oraz chętnie czerpie wiedzę o różnych dziedzinach wiedzy. Częstokroć bywa niekonsekwentny, nie umie zdecydować się na jeden punkt widzenia i potrafi gwałtownie poddać się tuż przed zdobyciem finału, dlatego niezwykle ciężko wszczyna się z nim negocjacje. Jest to osoba konsekwentna, metodycznie prze do mety, funkcjonuje w sposób rozsądny i sprawdzony, jednak umie być przesadnie sztywny w zaskakujących sytuacjach. To jednostka błyskotliwa, lubi znajdować się wśród kolegów, bardzo uwielbia eksponować swoją osobę, lecz potrafi też zamęczać trajkotaniem na okrągło o jakiejś rzeczy. Bywa egocentryczny, powiązania dwustronne znaczą dla niego uzyskiwanie dochodów, ludzie wokoło mają interesować się jego nastrojem i znamionuje go niedobór emocjonalności. To osobnik otwarty, umie z marszu nawiązać znajomość, niezmiernie ceni prawdomówność, jednakże często nie starcza mu taktu. Znamionuje się wytrwałością, potrafi być wielkodusznym i wrażliwym towarzyszem, nieustępliwość w kroczeniu do celu częstokroć dopomaga mu uzyskać dostatek i często ekscytuje go łowienie ryb. Charakteryzuje się napastliwością, jawi się prawdziwym awanturnikiem, największe utrudnienia nie umieją go zatrzymać i odczuwa pociąg do ryzyka. Bywa nieopanowany, szybko przenosi się od gorejącej euforii do całkowitej melancholii, wszystko pragnie osiągnąć błyskawicznie, zatem ochoczo rozładowuje niezadowolenie w szalonych zabawach.
Lubi zachowywać się spontanicznie, jest całkowicie przekonany, że wydawałoby się niezorganizowane działania też potrafią gwarantować wyniki i należy sobie pozwolić na dzikie przeżywanie doznań i wyrażanie się. Cechuje się tolerancyjnością, dysponuje bardzo ciekawską i wszechstronną psychiką i osób niepodobnych i niekonwencjonalnych nie uważa natychmiast za zagrożenie, a zatem nie aprobuje u współpracowników tylko nieposiadania poszanowania innych. Uwielbia zachowywać się nieostrożnie, ubóstwia bezsensownie kusić los oraz wykonuje pracę częstokroć pospiesznie i niespecjalnie sumiennie, pomimo tego że nierzadko naprawdę dopisuje mu szczęście. To człowiek zaradny, nie znosi jakichkolwiek dogmatów i zakazów, toteż niech ci nie wydaje się, iż usłucha oznajmionych mu pouczeń. Jest to osobnik nietolerancyjny, walczy z każdym uważającym odmiennie, na całym świecie jedynie on postrzega sprawy dobrze, a więc często zaczyna potyczki ze znajomymi. Znamionuje się rozwagą, to dalekowzroczny i ambitny planista, z uwagą bada posiadane bazy danych i ekstrapolacje oraz nie ufa konceptom stworzonym niestarannie. To jednostka śmiała, niezmiernie rzadko boi się nieprzewidzianych przeszkód, bo dokłada starań, by raczej nie zamartwiać się z wyprzedzeniem i wykazuje pokaźne opanowanie. Jest to człowiek pogodny, zachwyca się rzeczywistością, lubi przyswajać wiedzę o nowych zagadnieniach, zatem nie gubi odwagi nawet w powikłanych okolicznościach. Bywa prostolinijny, nie lubuje się w zbytnim ekscentryzmie, ponieważ ceni czytelność i zwięzłość i nie chce przepuszczać dnia na podchody. To osobnik wysublimowany, swoje mieszkanie wyposaża z zaiste hrabiowską wyobraźnią i jego publiczne maniery są w każdym wypadku nieskazitelne, a więc częstokroć jest oceniany jako rodzimy wyznacznik gustów. Jest to osoba stanowcza, z reguły żyje żywiołowo i na wysokich obrotach, w razie potrzeby zdecydowanie i merytorycznie tłumaczy swoje osądy oraz nie porzuca realizacji długookresowych inicjatyw dla doraźnego i złudnego udogodnienia. Jest to jednostka bystra, deprymuje go nieobecność skutków swoich bieżących działań, w jednej chwili dopasowuje się do potrzeb sytuacji i zmęczony przyglądaniem się cudzej nieskuteczności ma ochotę często zrealizować coś na własną rękę.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ baran, 03 kwietnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.