Baran, 02 kwietnia ☆ Panowie

Baran, 02 kwietnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzień w życiu niewybijający się niczym szcególnym, postaraj się jakimś sposobem tchnąć w niego ducha, nie zezwól żeby zrządzenia gwiazd zniweczyły twoje projekty.

zdrowie: witalność wręcz Cię rozsadza, wyzyskaj to najskuteczniej, jak tylko się da.

miłość: uosabiasz inkarnację zmysłowości, o ile przynajmniej zapragniesz, potrafisz osiągnąć wszystko.

żywioł ogień
jakość kardynalna
natura męska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9
Mężczyzna baran, który urodził się w dniu 2 kwietnia, uwielbia zachowywać się towarzysko, jest gejzerem rozmaitych koncepcji, lubi oczarowywać swoich słuchaczy, lecz na nieszczęście umie też uznawać się za prawdziwego mędrca. Jest to osobnik konsekwentny, okazuje wytrwałość i uporządkowanie, działa w sposób roztropny i zaplanowany, jednak momentami zbytnio obstaje za poprzednio stworzonymi planami. Bywa człowiekiem nieodpowiedzialnym, cieszy się dniem, przydarza się mu lekceważyć najważniejsze rzeczy, a więc częstokroć jest rozgarnięty wyłącznie po czasie. Znamionuje się agresywnością, wdraża w czyn niewiarygodne projekty i nie cierpi nawet drobnych przeszkód. To osoba apodyktyczna, nie znosi podważania własnych opinii i nie lęka się oceniania swojego sposobu bycia, toteż często zmienia się w wyobcowanego i niepopularnego wodza. Jest to jednostka dociekliwa, wypełnia go głód mądrości, więc chętnie wałęsa się po całym globie oraz ochoczo uczy się najrozmaitszych dziedzin. Bywa osobnikiem samolubnym, jest absolutnie skupiony na sobie i jedynie jego osobiste problemy są ważne. To człowiek naturalny, jego bezpośredniość gwarantuje mu popularność, nienawidzi mówić nie wprost, ale częstokroć złości w ten sposób kolegów. Jest to jednostka aktywna, nie obawia się roboty, tyra niby automat i pragnie znajdować się w ciągłym biegu. Często bywa niekonsekwentny, nie potrafi zdecydować się na jedno stanowisko i częstokroć nie umie zakończyć zaczętych spraw, dlatego niezwykle kiepsko radzi sobie jako opiekun lub mentor. Bywa osobą niecierpliwą, każdy wynik własnych prac chce widzieć od razu, często jest porywczym partnerem, zatem wysiłek przeważnie nie bywa dla niego przyczyną radowania się. To osobnik cierpliwy, częstokroć jest cudownym przewodnikiem, determinacja pomaga mu spostrzec związki niezauważalne dla pozostałych ludzi i na studiach często osiąga doskonałe stopnie.
Jest to osoba zdecydowana, prze do finału bez zbędnych wahań, nie czuje awersji przed niszczeniem istniejącego porządku oraz z radością przyjmuje wszelkie pozytywne reformy w rzeczywistości. Jest to osobnik gwałtowny, odstręcza go niedostatek skutków swoich aktualnych działań i sfrustrowany oglądaniem cudzej niezdarności woli częstokroć przeprowadzić coś w pojedynkę. Często bywa ksenofobiczny, domaga się starannego wykonywania swoich poleceń, na całej całej planecie tylko on rozumie rzeczy adekwatnie, a zatem prędko zniechęca do siebie normalnych ludzi. Charakteryzuje się szykownością, ceni niezwykłe posiłki i napoje i w dowolnej swojej aktywności pracuje nad tym, by zdobywać maestrię, więc dostatek kapitału bardzo ułatwia mu wiedzenie żywota zgodnego z jego charakterem. To jednostka nieustraszona, niezmiernie rzadko jest zaniepokojony zaskakującymi trudnościami, albowiem wyśmienicie daje sobie radę ze stresem i jakiekolwiek przeciwności raczej nie zatrważają go. To osoba niezależna, nie lubi realizowania odgórnych dyspozycji, toteż niech ci nie jawi się, iż usłucha oznajmionych mu instrukcji. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, ukazuje sobą dość nonsensowną ideę, że egzystencja pod presją terminarza nie jest najtrafniejszą opcją i warto sobie pozwolić na niepohamowane przeżywanie odczuć i manifestowanie się. Bywa niewyrafinowany, nie lubuje się w nadmiernym ekscentryzmie, gdyż preferuje namacalne dokonania niźli słowa i za bardziej znaczące uważa pragmatyczne wykorzystanie każdych projektów niż ich postać. Cechuje się nieroztropnością, nie boi się zagrożeń oraz wykonuje pracę częstokroć pośpiesznie i niezbyt starannie, pomimo tego że niekiedy autentycznie dopisuje mu szczęście. Jest to człowiek pogodny, oczekuje od życia nieznanych, ciekawych przeżyć, ubóstwia dokształcać się w oryginalnych zagadnieniach, a zatem doskonale sprawdza się w zadaniach obarczonych niebezpieczeństwem. Charakteryzuje się tolerancyjnością, nie unika dziedzin awangardowych i różniących się od wcześniej zgłębionych i nie bawi go nakłanianie przyjaciół do swoich przekonań, zatem jest aktywistą charytatywnym walczącym o równouprawnienie ludzi wykluczonych. To jednostka przezorna, to dalekowzroczny i odważny strateg, cierpliwie przepatruje dostępne ekstrapolacje i zapisy oraz nie wierzy konceptom wykonanym w pośpiechu.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ baran, 02 kwietnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.