Baran, 19 kwietnia ☆ Panowie

Baran, 19 kwietnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twoje podejście do życia wzlatuje ku niebu, idź na całość.

zdrowie: to okres dosyć niezgorszej sprawności, udaj się chwacko przed siebie okazać wszystkim, co potrafisz.

miłość: nakieruj uwagę na swoje uczucia do bliskiej osoby, bowiem prawdopodobnie objawią się w tej kwestii jakieś trudności.

żywioł ogień
jakość kardynalna
natura męska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9
Zodiakalny pan baran urodzony dnia 19 kwietnia lubi zachowywać się ekstrawertycznie, ubóstwia obcować z przyjaciołami, uwielbia hipnotyzować swoich obserwatorów, jednak niestety potrafi również uważać się za wielkiego myśliciela. To jednostka dominująca, pragnie rzucić na kolana całą planetę i uznaje za niebezpieczeństwo osoby nieakceptujące jego opinii, a zatem marnie radzi sobie w trakcie kolektywnych czynności. Bywa człowiekiem niesłownym, odczuwa pociąg do mocnych bodźców, wysiłkiem i nauką zajmuje się zwykle niezbyt ochoczo, zatem sporadycznie osiąga ogromny dostatek. Lubi zachowywać się egoistycznie, jest totalnie skupiony na sobie i wszelkie sprawy winny krążyć wokół jego ego. Jest to osobnik niecierpliwy, w krótkim czasie traci zainteresowanie najnowszymi pomysłami, jako licealista częstokroć nie umie wytrwać spokojnie w czasie lekcji, a więc praca raczej nie jest dla niego źródłem radości. Jest to jednostka dociekliwa, wypełnia go głód nowości, więc bywa wzorowym uczniem w dziedzinach omijanych poprzez pozostałych ludzi oraz często para się niespotykanymi hobby. To osoba cierpliwa, w liceum częstokroć zdobywa imponujące oceny, umie bacznie zagłębiać się w cudze gawędy i potrafi osiągnąć mistrzostwo w zagadnieniach wymagających długofalowego treningu. To jednostka przedsiębiorcza, relaksuje się aktywnie, dysponuje nieograniczonymi rezerwami energii i drażni go bierność. Jest to osobnik zdyscyplinowany, mozoli się bez zbędnych sprintów, działa w sposób wyważony i sprawdzony, jednak źle znosi żywiołowo przeistaczające się warunki. Jest to człowiek bezpośredni, bez problemu zawiązuje znajomości, bardzo ceni prawdomówność, ale powściągliwość nie jest jego silną cechą. Jest to jednostka napastliwa, bez zastanowienia szturmuje znajdujące się na swej trasie bariery i realizuje ambitne plany. Bywa niestały, nie umie jasno zdeklarować jednego stanowiska i potrafi raptownie wycofać się niedługo przed uzyskaniem mety, często złości swoich wspólników.
To osoba radosna, zachwyca się istnieniem, nawet w przegranej stara się wypatrzyć zalety, toteż chętnie podejmuje się odkrywania niepoznanych poprzednio terytoriów. To osobnik odważny, umie wykonać zadania niewykonalne dla innych ludzi, bowiem rewelacyjnie sprawdza się w powikłanych okolicznościach i okazuje opanowanie bez względu na warunki. Częstokroć bywa nietolerancyjny, denerwują go ludzie o odrębnych światopoglądach, jego partnerzy mają obowiązek osądzać rzeczywistość tak samo jak on, dlatego potrafi porozmawiać wyłącznie z podobnym do niego maniakiem. Jest to osoba zaradna, autentycznie przepada za zupełną suwerennością decydowania, zatem bezsensem jest zakładanie, iż będzie przestrzegał twoich instrukcji i restrykcji. Bywa prostolinijny, nie lubuje się w formalnych pokazach i błyskotkach, ponieważ marudzenie uważa za pospolite marnotrawienie energii i nie chce marnować dnia na kombinacje. Jest to człowiek szykowny, oddaje się wyszukanym rozrywkom i uwielbia wieść się z jaśniepańską wytwornością, a zatem często postrzega się za znawcę odpowiedniego stylu. Jest to jednostka przewidująca, unika niefrasobliwych działań, układa skomplikowane projekty oraz dąży ku sukcesowi wolno, jednakże konsekwentnie. Jest to osobnik kompromisowy, nie lęka się rzeczy nowatorskich i rozbieżnych od uprzednio zgłębionych i osób niepodobnych i dziwnych nie uznaje z marszu za zagrożenie, a więc dokłada starań, by wystrzegać się narwanych fanatyków zaabsorbowanych głoszeniem jedynie słusznych idei. Lubi zachowywać się spontanicznie, ucieleśnia sobą całkiem irracjonalną koncepcję, że wydawałoby się nieuporządkowane prace też umieją zapewniać efekty i częstokroć nasze odruchowe czyny ukazują największą efektywność. Uwielbia zachowywać się stanowczo, zazwyczaj żyje szybko i dynamicznie, ochoczo toczy walki z innymi oraz radośnie podchodzi do wszelkich pomyślnych reorganizacji w otoczeniu. To jednostka bystra, ubóstwia widzieć przed sobą dokładnie obrane kierunki i przeważnie rozpoczyna aktywność momentalnie i bez niepewności. To człowiek beztroski, pragnie niepotrzebnie stąpać po kruchym lodzie oraz nieraz potrafi nie zwrócić uwagi na nieomalże niezaprzeczalne niebezpieczeństwo, choć posiada wiedzę o tej swojej ujemnej stronie.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ baran, 19 kwietnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.