Baran, 10 kwietnia ☆ Panowie

Baran, 10 kwietnia ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jakość samopoczucia poniżej średniej, będziesz potrzebować wiele siły woli, by nie przeputać dzisiejszego dnia na zbytecznym rozpaczaniu nad swoim losem.

zdrowie: siła wręcz rozpiera cię, spożytkuj ten stan najdokładniej, jak to tylko możliwe.

miłość: włóż dużo serca w swoje uczucia do bliskiej osoby, bo prawdopodobnie objawią się w tej dziedzinie jakieś zawirowania.

żywioł ogień
jakość kardynalna
natura męska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9
Astrologiczny pan baran, który przyszedł na świat dnia 10 kwietnia, częstokroć bywa władczy, uważa się za jednostkę wykwalifikowaną w dowolnym zagadnieniu i cudzy opór nie ma dla niego wagi, zatem słabo sprawdza się w trakcie zespołowych działań. Jest to człowiek szczery, często jest niezwykle uroczy, lubi wypowiadać się bez ogródek, ale w dodatku nie umie być taktowny. Jest to osobnik cierpliwy, umie z uwagą wsłuchiwać się w ludzkie gawędy, konsekwencja pomaga mu wychwycić zależności niezauważalne dla pozostałych osób i częstokroć ekscytuje go wędkarstwo. Jest to jednostka ciekawa, pragnie zrozumieć każdą możliwą rzecz, dlatego jest szkolnym orłem w dziedzinach nielubianych poprzez innych ludzi oraz kwalifikuje się na pierwszorzędnego naukowca. Jest to osoba nieopanowana, konieczność poczekania na efekt jest dla niego niezwykłą męczarnią, często bywa gwałtownym partnerem, więc częstokroć popada w utarczki ze swoimi zwierzchnikami. Uwielbia zachowywać się nieodpowiedzialnie, odczuwa pociąg do intensywnych doznań, robocie i uczeniu się oddaje się zazwyczaj niezbyt chętnie, a więc sporadycznie osiąga wielkie bogactwo. To człowiek przebojowy, mozoli się niby maszyna, rewelacyjnie znosi niespokojną mordęgę i nie obawia się pracy. Jest to osoba towarzyska, ubóstwia obcować z kompanami, jego zwyczajne ruchy sprawiają wrażenie wyrafinowanego pokazu artystycznego, jednakże często niestety nie potrafi zamknąć się w stosownej chwili. To osobnik zdyscyplinowany, systematycznie prze do celu, postępuje w sposób wyważony i sprawdzony, jednak źle wytrzymuje błyskawicznie przeobrażające się okoliczności. Jest to jednostka kłótliwa, spełnia niewiarygodne plany, najpotężniejsze ograniczenia nie umieją go powstrzymać i lubi prowadzić zmagania. Bywa osobą samolubną, potrafi być biegłym kombinatorem i jest bezgranicznie skupiony na sobie. Bywa osobnikiem chwiejnym, nie umie jasno zdeklarować jednej opinii i częstokroć nie potrafi zakończyć rozgrzebanych zadań, dlatego bardzo ciężko wszczyna się z nim spory.
Jest to człowiek niezależny, postanowienia podejmuje na kanwie własnych przemyśleń, a zatem nonsensem jest oczekiwanie, że ulegnie komuś bez konfrontacji. To jednostka spontaniczna, demonstruje zdecydowanie całej planecie, iż wydawałoby się niezorganizowane działania też umieją gwarantować wyniki i często nasze instynktowne reakcje okazują najwyższą efektywność. To osoba szybka, wkurzają go zagmatwane sytuacje wymagające wieloaspektowego rozpatrywania i z marszu dostosowuje się do wymogów sytuacji. Bywa człowiekiem krótkowzrocznym, pragnie bezcelowo ryzykować oraz czasami potrafi nie uwzględnić pozornie oczywistego niebezpieczeństwa, mimo że zna tę swoją ujemną stronę. To jednostka zdecydowana, wspaniale pojmuje swoje pragnienia, jeśli sytuacja tego wymaga, śmiało i merytorycznie dowodzi swoich sądów i nie pozwala się zbić z pantałyku. Znamionuje się optymizmem, cieszy się rzeczywistością, choćby w porażce próbuje znaleźć dobre strony, toteż ochoczo podejmuje się eksploracji niezbadanych wcześniej rejonów. Jest to osobnik szykowny, swój dom organizuje z iście wielkopańskim rozmachem i w dowolnej swojej aktywności stara się uzyskiwać doskonałość, zatem szczęśliwy jest jako dysponent dużego majątku. Jest to osoba tolerancyjna, nie przeszkadzają obce gusty i łatwo aktualizuje istniejące przekonania w zderzeniu ze świeżymi doświadczeniami, więc jest wolontariuszem charytatywnym dopominającym się o równość mniejszości. Bywa ksenofobiczny, jest wielce przekonany o osobistej wspaniałości, każdą sprzeczność punktu widzenia uznaje za akt wrogości, dlatego częstokroć toczy wojny ze znajomymi. Bywa niewyrafinowany, nie lubuje się w nadmiernej ekstrawagancji, albowiem wynajdywanie sobie problemów uznaje za trywialne trwonienie energii i za bardziej znaczące uważa racjonalne przeznaczenie wszelkich projektów aniżeli ich wygląd. To człowiek ostrożny, podejmuje próby, by nie zachowywać się innstynktownie, konstruuje wymyślne harmonogramy oraz nie wierzy pomysłom napisanym niestarannie. Cechuje się śmiałością, niezmiernie rzadko boi się zaskakujących trudności, bo bardzo dobrze spełnia się w złożonych warunkach i wykazuje ogromną samokontrolę.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ baran, 10 kwietnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.