Baran, 30 marca ☆ Panowie

Baran, 30 marca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twój humor jest raczej lichy, uważaj aby nie zachowywać się agresywnie wobec innych ludzi.

zdrowie: jesteś dzisiaj gejzerem witalności, wykorzystaj to najskuteczniej, jak tylko potrafisz.

miłość: najprawdopodobniej przyszedł kiepski moment na poznawanie osób, najrozsądniej zostać w mieszkaniu i oddawać się medytacjom.

żywioł ogień
jakość kardynalna
natura męska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9
Astrologiczny pan baran urodzony dnia 30 marca jest to jednostka aktywna, męczy go leniuchowanie i płonie niesamowitym światłem. Bywa osobnikiem niesolidnym, lubi mocne emocje, przewidywanie skutków swoich dokonań zostawia pozostałym, dlatego częstokroć jest mądry wyłącznie po szkodzie. Bywa egoistyczny, stosunki obustronne implikują dla niego otrzymywanie korzyści, osoby wokoło muszą zabiegać o jego stan psychiczny i do zamierzeń umie zmierzać nawet przez cudze nieszczęście. Jest to osobnik zmienny, jego postawy i przeświadczenia często są niejednoznaczne i trudno jest mu pozostawać przy obranych decyzjach, częstokroć złości swoich wspólników. To człowiek naturalny, jego szczerość zapewnia mu popularność, uczciwość to jego prawdziwe określenie, aczkolwiek często nie wystarcza mu subtelności. To jednostka zdyscyplinowana, potrafi rozsądnie gospodarować swoimi środkami, pracuje w sposób rozważny i zaplanowany, jednak częstokroć brakuje mu elastyczności koniecznej w nagłych wypadkach. Jest to osobnik cierpliwy, determinacja pozwala mu dostrzec współzależności niedostrzegalne dla innych osób, często jest fenomenalnym nauczycielem i częstokroć cieszy go wędkowanie. Bywa człowiekiem błyskotliwym, jest urodzonym aktywistą, uwielbia ujmować swoich rozmówców, ale niestety umie także uważać się za wielkiego myśliciela. Często bywa apodyktyczny, zachowuje się niby awanturnik i nie martwi się osądem swojego zachowania, toteż częstokroć natrafia na niejawny sprzeciw wobec swoich działań. Jest to osobnik ciekawy, rzeczywistość jest dla niego obszerną książnicą, a więc jest szkolnym orłem w zagadnieniach unikanych poprzez pozostałych ludzi oraz często para się unikatowymi zainteresowaniami. To osoba niespokojna, w szybkim tempie przechodzi od ognistego animuszu do całkowitego zniechęcenia, jako student częstokroć nie potrafi wytrzymać pilnie podczas lekcji, więc robota z reguły nie bywa dla niego okazją do radości. Jest to jednostka agresywna, spełnia niewiarygodne plany i z marszu atakuje znajdujące się na drodze szlabany.
To osoba tolerancyjna, ma bardzo uważny i wielostronny umysł i nie interesuje go przekonywanie kompanów do swoich przekonań, zatem jest działaczem prospołecznym walczącym o swobodę osób nękanych. Jest to osobnik nieustraszony, niezwykle rzadko jest zaniepokojony nieznanymi wyzwaniami, gdyż świetnie spełnia się w niepewnych warunkach i okazuje spokój nie zważając na okoliczności. Cechuje się pogodą, spodziewa się od życia zaskakujących, fascynujących przygód, obawa przed popełnieniem błędu nie przytłacza go, a zatem nie traci pogody ducha nawet w przykrych sytuacjach. To jednostka wysublimowana, ceni wykwintne posiłki i napitki i w każdej swojej aktywności podejmuje starania, by uzyskiwać doskonałość, toteż często bywa postrzegany jako lokalny arbiter elegancji. Bywa prostolinijny, nie lubuje się w ceremonialnych ornamentach i wystąpieniach, albowiem martwienie się na zapas uważa za pospolite marnowanie energii i nie pragnie przepuszczać żywota na podchody. Jest to człowiek gwałtowny, deprymuje go niedobór rezultatów swoich obecnych prac i nieustępliwie wykracza rozważaniami przed własne otoczenie. To osobnik nieostrożny, uważa się za niezwyciężoną oraz czasami umie nie uwzględnić na pozór bezdyskusyjnego zagrożenia, pomimo tego że chwilami naprawdę dopisuje mu szczęście. To jednostka ostrożna, unika nierozważnych działań, bierze pod uwagę najrozmaitsze scenariusze posunięć i nie darzy zaufaniem projektów utworzonych na kolanie. Częstokroć bywa nietolerancyjny, jest całkowicie przekonany o osobistej perfekcyjności, jego znajomi mają obowiązek postrzegać sprawy w taki sam sposób jak on, a zatem często zaczyna potyczki z kolegami. Charakteryzuje się siłą, we wdrażaniu swoich celów potrafi być niezmiernie konsekwentny, momentami na wskroś bezwzględny, chętnie wciela w życie potężne rewolucje i modernizacje oraz nie boi się zaczynania zwad. Znamionuje się samodzielnością, nie lubi wykonywania czyichś rozkazów, dlatego bezsensem jest uważanie, iż będzie poważał twoje nakazy i ograniczenia. Jest to osoba porywcza, personifikuje sobą dosyć bezsensowną myśl, że pozornie przypadkowe prace też umieją gwarantować efekty i nie powinno się przesadnie przesadzać z nieustanną samokontrolą.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ baran, 30 marca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.