Baran, 29 marca ☆ Panowie

Baran, 29 marca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nastrój w górnym rejonie stanów niskich, będzie ci potrzene mnóstwo siły woli, by nie zmitrężyć dzisiejszego dnia na niepotrzebnym narzekaniu.

zdrowie: z obawą potrzeba zawiadomić, iż twoja forma jest dalece zła, to jest niewskazany czas do dużego wysiłku.

miłość: zaangażuj się dzisiaj w swój związek, ponieważ niewykluczone, że nadchodzi niezadowalający okres w miłości.

żywioł ogień
jakość kardynalna
natura męska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9
Mężczyzna baran urodzony dnia 29 marca to człowiek błyskotliwy, jest gejzerem przeróżnych koncepcji, asysta ogromnej publiczności stanowi dla niego perfekcyjną zabawę, ale często uwielbia artykułować sądy mało powściągliwe. Częstokroć bywa nieopanowany, z łatwością przemieszcza się od ognistej euforii do dokumentnego rozgoryczenia, często jest nieprzewidywalnym towarzyszem, toteż wysiłek z reguły nie bywa dla niego źródłem cieszenia się. To osobnik cierpliwy, w szkole częstokroć osiąga bardzo dobre stopnie, często jest idealnym opiekunem i potrafi cierpliwie wyczekiwać na odpowiedni moment. Jest to jednostka władcza, czuje się osobą kompetentną w dowolnej sprawie i cudzy opór nie ma dla niego znaczenia, więc jest wyobcowany w swoim otoczeniu. Jest to człowiek wścibski, lubi uczyć się nieznanych rzeczy, a więc w każdym wypadku stara się zajrzeć za krawędź świata oraz częstokroć poświęca się nietypowym zainteresowaniom. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, nie zajmuje go rozwijanie twórczych powiązań z kolegami i umie na zimno wykorzystywać inne osoby. Często bywa kłótliwy, śpieszy nieustępliwie na przód i jawi się urodzonym łobuzem. To osobnik naturalny, jego otwartość zapewnia mu popularność, niezwykle ceni uczciwość, jednakże niestety, nierzadko wyraża się nazbyt dosadnie. Jest to człowiek zdyscyplinowany, okazuje opanowanie i konsekwencję, funkcjonuje w sposób rozsądny i sprawdzony, jednak czasem nadto przyzwyczaja się do wcześniej obmyślonych projektów. To jednostka przebojowa, pragnie stwarzać oryginalne rzeczy i wyśmienicie radzi sobie z niespokojną pracą. Bywa chwiejny, nie potrafi jasno zdeklarować jednego stanowiska i częściej niż to wskazane zmienia ocenę odnośnie sposobu swojej aktywności, a zatem niezmiernie kiepsko sprawdza się jako rodzic lub instruktor. Bywa osobą nieodpowiedzialną, nie zamartwia się nadchodzącym czasem, prognozowanie rezultatów swoich zachowań pozostawia pozostałym, zatem częstokroć jest mądry wyłącznie po sprawie.
Jest to jednostka szykowna, swoją kwaterę urządza z zaiste cesarskim rozmachem i w każdym swoim działaniu dokłada starań, by zdobywać mistrzostwo, dlatego często uznaje się za sędziego właściwego stylu. Jest to człowiek samodzielny, unika wdrażania narzuconych poleceń, toteż niech ci nie zdaje się, że będzie szanował twoje restrykcje i przykazania. Jest to osoba nieustraszona, nie przerażają go nijekie przeciwności, bo stara się nie myśleć o lęku i jakiekolwiek problemy przeważnie nie zatrważają go. Charakteryzuje się ksenofobią, zmaga się z każdym uważającym odmiennie, jego kumple muszą oceniać wszystko dokładnie jak on, a więc w krótkim czasie zraża do siebie normalnych ludzi. To osobnik radosny, wyczekuje od losu zaskakujących, pasjonujących doświadczeń, ubóstwia dokształcać się w nowych zagadnieniach, zatem chętnie bierze się za badanie niezbadanych dawniej terenów. To człowiek bystry, odstrasza go deficyt efektów swoich aktualnych prac, zwykle rozpoczyna aktywność momentalnie i bez ociągania i znudzony oglądaniem ludzkiej nieskuteczności woli częstokroć zrobić coś na własną rękę. Jest to osoba silna, podąża do mety bez bezsensownych rozterek, gorliwie urzeczywistnia potężne innowacje i rewolucje oraz nie daje się skonfundować. Jest to jednostka dalekowzroczna, stroni od nierozważnych działań, analizuje najrozmaitsze grafiki wydarzeń i nie ufa pomysłom stworzonym byle jak. Często bywa nieostrożny, postrzega się za niepokonaną oraz pracuje częstokroć naprędce i niespecjalnie pieczołowicie, choć momentami naprawdę dopisuje mu passa. Lubi zachowywać się spontanicznie, objawia wyraźnie światu, iż ciągła, odrobinkę pomylona jazda na oślep też może przedstawiać sobą jakiś plan na życie i warto sobie pozwolić na dzikie doświadczanie przeżyć i uzewnętrznianie się. Bywa prostolinijny, nie odczuwa pociągu do ceremonialnych błyskotek i występów, gdyż wynajdywanie sobie problemów uznaje za typowe trwonienie energii i na najważniejszym miejscu lokuje praktyczną funkcjonalność. Jest to osobnik kompromisowy, nie kłopoczą obce upodobania i nie kręci go nakłanianie przyjaciół do swoich poglądów, dlatego jest działaczem społecznym starającym się o swobodę osób nękanych.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ baran, 29 marca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.