Baran, 28 marca ☆ Panowie

Baran, 28 marca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: poziom samopoczucia poniżej średniej, będzie ci potrzene wiele siły woli, aby nie stracić dzisiejszego dnia na zbędnym narzekaniu.

zdrowie: samopoczucie Ci dziś dopisuje, wyrusz śmiało na przód zaprezentować światu, co umiesz.

miłość: zdecydowanie zdajesz sobie sprawę, czego potrzebujesz w miłości, weź sobie rzeczy których pożądasz.

żywioł ogień
jakość kardynalna
natura męska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9
Baran, który przyszedł na świat w dniu 28 marca, często bywa niespokojny, w krótkim czasie nudzi się nowymi koncepcjami, jako gimnazjalista częstokroć nie potrafi usiedzieć pilnie na lekcjach, a więc robota zwykle nie jest dla niego powodem cieszenia się. To jednostka energiczna, relaksuje się czynnie, denerwuje go bezczynność i rewelacyjnie znosi nerwową pracę. To osoba otwarta, jego szczerość gwarantuje mu sympatię, niezwykle ceni uczciwość, lecz niestety, momentami wypowiada się zbytnio bezpośrednio. Jest to człowiek zmienny, nie umie trwać przy metodycznych decyzjach i częściej od innych modyfikuje opinię odnośnie sposobu swojej aktywności, więc niezmiernie słabo sprawdza się jako rodzic lub pedagog. To osobnik konsekwentny, konsekwentnie dąży do mety, potrafi się adekwatnie inspirować, jednak często nie starcza mu inicjatywy wymaganej w naglących sytuacjach. To jednostka wścibska, chce zrozumieć więcej niż pozostali śmiertelnicy, zatem na zawsze zostaje w nim dziecięcy dar do dziwienia się rzeczywistości oraz otrzymuje bardzo dobre efekty w ulubionych zagadnieniach. Bywa człowiekiem samolubnym, do zamierzeń umie podążać chociażby przez czyjąś krzywdę, jedynie jego prywatne zmartwienia są istotne i więzi międzyludzkie oznaczają dla niego zdobywanie zarobków. Znamionuje się kłótliwością, jest groźny w stosunku do oponentów, odważnie walczy z przeszkodami i pragnie uzyskiwać błyskawiczne rezultaty. Jest to osoba błyskotliwa, opisuje swoje wszelkie myśli, ma w duchu nieprzebrany zasób opowieści, jednakże częstokroć posiada również nazbyt wysokie mniemanie o sobie. To osobnik cierpliwy, często jest fenomenalnym wychowawcą, częstokroć ekscytuje go łowienie ryb i potrafi zrealizować sprawy niezmiernie odpychające dla innych ludzi. Bywa władczy, chce zniewolić całą planetę i często nie posiada wiedzy o społecznym odbiorze swojej persony, dlatego częstokroć napotyka pasywną opozycję względem swoich działań. Często bywa niesolidny, lubuje się w gwałtownych bodźcach, ekstrapolację skutków swoich dokonań pozostawia pozostałym, a zatem zdarza się mu wpadać w niezwykle traumatyczne kłopoty.
Charakteryzuje się odwagą, bardzo rzadko jest zaniepokojony zaskakującymi wyzwaniami, ponieważ wyśmienicie wytrzymuje tremę i zachowuje opanowanie nie zważając na okoliczności. Uwielbia zachowywać się stanowczo, we wdrażaniu własnych celów umie być niezwykle zorganizowany, czasem wręcz brutalny, nie doznaje obiekcji przed niszczeniem dotychczasowego porządku oraz radośnie przyjmuje wszelkie pomyślne zmiany w życiu. Bywa niewyrafinowany, nie lubi zbytniego udziwniania, bo preferuje rzeczowe czyny niż manifesty i za ważniejszą uznaje racjonalną funkcję każdych rzeczy aniżeli ich postać. Jest to człowiek wyrafinowany, podziwia chyże, wyścigowe wozy i jego towarzyskie zasady są zawsze doskonałe, toteż częstokroć jest oceniany jako tutejszy wyznacznik gustów. Cechuje się kompromisowością, nie lęka się dziedzin nowatorskich i rozbieżnych od poprzednio poznanych i nie interesuje go przekonywanie towarzyszy do swoich poglądów, zatem bywa organizatorem dobroczynnym walczącym o równość osób marginalizowanych. Uwielbia zachowywać się nietolerancyjnie, żąda skrupulatnego wykonywania swoich zarządzeń, jego kumple mają obowiązek postrzegać sprawy tak samo jak on, dlatego potrafi porozumieć się tylko z pokrewnym do niego maniakiem. Jest to osobnik bystry, sfrustrowany obserwowaniem ludzkiej nieudolności życzy sobie często wykonać coś osobiście, irytuje go wymóg oczekiwania na cudze postanowienia i natychmiast dostosowuje się do potrzeb sytuacji. To jednostka dalekowzroczna, unika nieostrożnych aktywności, drobiazgowo organizuje najmniejsze ruchy oraz mknie ku sukcesowi z namysłem, ale systematycznie. Charakteryzuje się samodzielnością, decyzje podejmuje na kanwie osobistych przemyśleń, a więc absurdem jest uważanie, że będzie liczył się z twoimi zakazami i poleceniami. To osobnik pogodny, raduje się światem, popełnione wpadki uważa za skarbnicę wartościowej nauki, toteż świetnie spełnia się w zadaniach obciążonych niebezpieczeństwem. Bywa jednostką nieroztropną, ubóstwia bezcelowo kozaczyć oraz nie zabiega o staranność zleconych mu spraw, choć wie o tej swojej niedoskonałości. Lubi zachowywać się spontanicznie, przedstawia sobą namacalny dowód, iż permanentna, w pewnym stopniu pomylona improwizacja też może stanowić jakiś plan na egzystencję i można sobie pozwolić na spontaniczne przeżywanie odczuć i uzewnętrznianie się.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ baran, 28 marca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.