Baran, 27 marca ☆ Panowie

Baran, 27 marca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twój nastrój będzie stosunkowo marny, uważaj aby nie zachowywać się agresywnie w stosunku do ludzi w pobliżu.

zdrowie: zdarzało się lepiej, weź się do jakieś typowej działalności.

miłość: najprawdopodobniej nadchodzi zły moment na zawieranie nowych relacji, najsensowniej pozostać w domu i poświęcać się bobby.

żywioł ogień
jakość kardynalna
natura męska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9
Pan baran urodzony dnia 27 marca bywa dominujący, jest prawdziwym uosobieniem kaprala i nie zamartwia się ocenianiem swojego zachowania, a więc częstokroć ma do czynienia z cichym oporem względem swoich działań. To osobnik zmienny, jego postawy i opinie często są wieloznaczne i częstokroć nie potrafi zamknąć zaczętych spraw, więc niezwykle kiepsko sprawdza się jako niańka lub instruktor. Jest to osoba ciekawska, otoczenie jest dla niego wielkim księgozbiorem, a zatem pociągają go kwestie dziwne i niekonwencjonalne oraz często oddaje się niecodziennym zamiłowaniom. To jednostka niespokojna, w krótkim czasie traci zainteresowanie kolejnymi pomysłami, częstokroć jest nieobliczalnym przyjacielem, zatem często wchodzi w konflikty ze swoimi przełożonymi. Bywa agresywny, chce uzyskiwać szybkie rezultaty i wydaje się urodzonym łobuzem. Bywa egocentryczny, relacje obustronne oznaczają dla niego uzyskiwanie zarobków i do zamierzeń umie podążać choćby przez czyjąś niedolę. Lubi zachowywać się konsekwentnie, mozoli się bez niepotrzebnych sprintów, działa w sposób roztropny i przemyślany, jednak potrafi być nadmiernie konwencjonalny w nieznanych sytuacjach. Jest to człowiek energiczny, rewelacyjnie radzi sobie z nerwową harówką i jest niezmiernie efektywny w pracy. Uwielbia zachowywać się ekstrawertycznie, jest wulkanem różnorodnych projektów, lubi uwodzić swoich dyskutantów, lecz częstokroć posiada także nadto wybujałe przeświadczenie o sobie. Bywa nieodpowiedzialny, kieruje się intuicjami, przydarza się mu zapominać najistotniejsze rzeczy, toteż z rzadka dochodzi do spektakularnego sukcesu. Jest to osobnik naturalny, umie natychmiast zaprzyjaźnić się, nie tai własnych afektów, aczkolwiek wspaniałomyślność nie jest jego silną stroną. To osoba wytrwała, potrafi być pobłażliwym i empatycznym towarzyszem, w dawnych epokach umiałby być skrybą kaligrafującym zakurzonych woluminach i potrafi zrealizować zadania bardzo zniechęcające dla innych ludzi.
Znamionuje się śmiałością, umie wykonać sprawy niewykonalne dla pozostałych ludzi, bo podejmuje starania, by nie zastanawiać się nad strachem i objawia spokój nie zważając na warunki. Cechuje się wysublimowaniem, para się zbytkownymi przyjemnościami i w każdej swojej aktywności pracuje nad tym, by zdobywać wirtuozostwo, dlatego obfitość kapitału niezmiernie upraszcza mu wiedzenie życia współgrającego z jego temperamentem. Charakteryzuje się optymizmem, niezachwianie ufa swojej pomyślnej passie, fascynują go oryginalne przeżycia i eksperymenty, a zatem wspaniale radzi sobie w zadaniach obciążonych ryzykiem. Jest to osoba kompromisowa, ochoczo przyswaja wiedzę o nowatorskich i wciągających rzeczach i nie interesuje go przekonywanie kompanów do swoich przekonań, a więc nie toleruje u znajomych tylko niedostatku szacunku dla innych. To osobnik nierozważny, nie boi się przeciwności oraz nie troszczy się o staranność zaleconych mu spraw, choć wie o tej swojej wadzie. To jednostka gwałtowna, zdecydowanie wybiega rozważaniami przed własną grupę i irytują go problematyczne sytuacje wymagające wielostronnego rozpatrywania. Znamionuje się stanowczością, w realizacji swoich celów potrafi być niezwykle metodyczny, niekiedy całkiem grubiański, nie czuje niechęci przed destrukcją istniejącego porządku oraz nie pozwala się zbić z tropu. Bywa prostolinijny, nie odczuwa pociągu do afektowanych ozdób i występów, gdyż ceni jasność i treściwość i za bardziej znaczące uznaje pragmatyczne zastosowanie wszelkich projektów niż ich formę. To osoba ksenofobiczna, zmaga się z każdym uważającym inaczej, jego kumple muszą osądzać rzeczywistość w taki sam sposób jak on, więc umie nawiązać kontakt wyłącznie z pokrewnym do niego maniakiem. To osobnik przezorny, to dalekowzroczny i odważny przywódca, bacznie przegląda posiadane statystyki i prognozy oraz nie pokłada ufności w konceptach wykonanych w pośpiechu. Jest to jednostka spontaniczna, prezentuje wyraźnie całemu globowi, iż nieustanna, trochę stuknięta prowizorka też może stanowić jakąś koncepcję na egzystencję i nie winno się przesadnie przesadzać z bezustannym panowaniem nad sobą. To osoba zaradna, autentycznie kocha totalną autonomię decydowania, toteż rozczaruje cię oczekiwanie, że będzie przestrzegał twoich restrykcji i instrukcji.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ baran, 27 marca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.