Baran, 24 marca ☆ Panowie

Baran, 24 marca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: następny sztampowy dzień, postaraj się go w jakiś sposób ożywić, nie zezwól by zrządzenia gwiazd unicestwiły twoje projekty.

zdrowie: bywało lepiej, zajmij się jakąś typową aktywnością.

miłość: uosabiasz inkarnację zmysłowości, zaangażowaniem swojej działania, potrafisz uzyskać każdą rzecz.

żywioł ogień
jakość kardynalna
natura męska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9
Zodiakalny mężczyzna baran, który przyszedł na świat dnia 24 marca, lubi zachowywać się egoistycznie, do swoich wspólników ma podejście absolutnie instrumentalne i z trudem darowuje coś pozostałym osobom. To człowiek szczery, jest rozchwytywany w towarzystwie, szczerość to jego najtrafniejsze określenie, aczkolwiek wspaniałomyślność nie jest jego silną cechą. To jednostka przebojowa, emanuje niesamowitym blaskiem i nie stroni od roboty. Bywa władczy, jest rzeczywistym ucieleśnieniem żandarma i uważa za niebezpieczeństwo osoby nieakceptujące jego stanowiska, zatem umie prowokować rewolty wśród swoich podwładnych. Bywa zmienny, nie potrafi trwać przy metodycznych decyzjach i umie gwałtownie zniechęcić się na chwilę przed zdobyciem celu, dlatego niezmiernie ciężko toczy się z nim negocjacje. Charakteryzuje się wytrwałością, determinacja pomaga mu spostrzec korelacje niezauważalne dla normalnych ludzi, potrafi być pobłażliwym i otwartym partnerem i w minionych czasach umiałby być skrybą notującym zdobionych książkach. Jest to osobnik dociekliwy, pragnie dokształcać się w nowych rzeczach, więc zawsze dokłada starań, by zajrzeć za kraniec rzeczywistości oraz chętnie czerpie wiedzę o różnorodnych zagadnieniach. Częstokroć bywa wojowniczy, chce uzyskiwać szybkie rezultaty, wdraża w czyn wariackie marzenia i ubóstwia walczyć. Bywa jednostką towarzyską, jest najważniejszym aktorem wszelkiego party, jego zwyczajne gesty zakrawają na wyrafinowany balet, lecz często na nieszczęście nie potrafi uciszyć się we właściwym momencie. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, ukazuje opanowanie i upór, trudności nie umieją prędko go odstręczyć, jednak niekiedy nadto upiera się przy poprzednio wymyślonych planach. Bywa nadpobudliwy, obowiązek czekania na efekt jest dla niego niesłychaną mordęgą, jako gimnazjalista częstokroć nie potrafi wytrwać uważnie na lekcjach, toteż często ma głębokie problemy z ucieleśnianiem celów życiowych. Bywa niesłowny, nie lęka się o przyszłość, zdarza się mu lekceważyć kluczowe sprawy, a zatem częstokroć jest sprytny dopiero po sprawie.
Jest to osoba stanowcza, przejrzyście i dokładnie uzewnętrznia swoje oczekiwania, umie wyegzekwować wykonanie zaordynowanych zaleceń oraz nie obawia się zaczynania sporów. Bywa człowiekiem nietolerancyjnym, życzy sobie starannego realizowania swoich nakazów, dowolną niezgodność punktu widzenia uznaje za napaść, a więc potrafi znaleźć porozumienie tylko z pokrewnym do niego maniakiem. Jest to osobnik pobudliwy, staranniejsze obserwowanie go skłania do przekonania, iż na pierwszy rzut oka chaotyczne działania też umieją dostarczać wyników i należy sobie pozwolić na nieposkromione smakowanie odczuć i manifestowanie się. Znamionuje się pogodą, rozkoszuje się rzeczywistością, obawa przed popełnieniem błędu nie zatrzymuje go, zatem ochoczo podejmuje się eksploracji niezbadanych przedtem stref. Jest to osoba dzielna, bardzo rzadko boi się zaskakujących wyzwań, gdyż potrafi pokonać własny przestrach i lubi działać w biegu. Jest to osobnik nieroztropny, nie boi się zagrożeń oraz nie przywiązuje wagi do dokładności zaleconych mu zadań, mimo że nierzadko autentycznie sprzyja mu passa. Jest to jednostka bystra, zniechęca go nieobecność skutków swoich bieżących prac, zdecydowanie wysforowuje się rozważaniami przed własny zespół i każdy problem chce rozwiązać szybko. Bywa człowiekiem prostolinijnym, nie odczuwa pociągu do afektowanych popisów i fajerwerków, albowiem ceni zrozumiałość i zwięzłość i na pierwszym miejscu umieszcza praktyczną użyteczność. Cechuje się samodzielnością, nie lubi jakichkolwiek barier i norm, a zatem niech ci nie jawi się, że zrealizuje oznajmione mu instrukcje. Charakteryzuje się tolerancyjnością, nie unika dziedzin awangardowych i odmiennych od wcześniej opanowanych i bawi go różnorodność życia i kolegów, dlatego nie toleruje u współpracowników wyłącznie niedostatku wyrozumiałości. To jednostka rozważna, próbuje nie odpowiadać intuicyjnie, z uwagą analizuje posiadane zbiory danych i antycypacje oraz prze ku sukcesowi wolno, jednakże metodycznie. Jest to osobnik szykowny, ceni wyszukane dania i trunki i doznaje zamiłowania do stykania się z malarstwem, toteż szczęśliwy jest jako właściciel pokaźnego majątku.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ baran, 24 marca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.