Baran, 23 marca ☆ Panowie

Baran, 23 marca ☆ Panowie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz mieć zadowalający nastrój, korzystaj z życia, nie wiesz, kiedy spotkasz kolejny równie dobry ranek.

zdrowie: będziesz się dzisiaj czuć raczej niespecjalnie, zajmij się jakąś średnio męczącą robotą.

miłość: prawie na pewno przyszedł dołek w związku, najmądzej spędzić czas w domu i poświęcać się czytaniu.

żywioł ogień
jakość kardynalna
natura męska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9
Mężczyzna baran, który przyszedł na świat dnia 23 marca, jest to jednostka apodyktyczna, jest urodzonym ucieleśnieniem szeryfa i nie boi się oceniania swojego zachowania, dlatego często natrafia na niejawny opór w stosunku do swoich działań. Uwielbia zachowywać się agresywnie, ziszcza szalone marzenia, nienawidzi nieoczekiwanych utrudnień i chętnie prowadzi sprzeczki. Jest to osoba szczera, jego szczerość przynosi mu popularność, prawdomówność to jego prawdziwy przydomek, aczkolwiek częstokroć złości w ten sposób kolegów. Jest to osobnik zorganizowany, umie umiejętnie dysponować swoimi zasobami, potrafi się adekwatnie inspirować, jednak czasem zbytnio przywiązuje się do już obmyślonych koncepcji. To człowiek niekonsekwentny, często nie wystarcza mu uporu i umie aktualizować strategiczne przekonania z dnia na dzień, częstokroć podejmuje się przeróżnych zawodów. To osoba ciekawska, wypełnia go potrzeba wiedzy, więc pociągają go sprawy dziwne i nieznane oraz spełnia się w profesjach połączonych z ciekawskością. Jest to jednostka wytrwała, potrafi urzeczywistnić zadania niezwykle nieatrakcyjne dla normalnych ludzi, w liceum często zdobywa doskonałe stopnie i umie być wyrozumiałym i empatycznym towarzyszem. Bywa osobnikiem nieodpowiedzialnym, nie lęka się czasu, który nadejdzie, zdarza się mu lekceważyć ważne rzeczy, zatem przydarza się mu ładować w bardzo niemiłe opały. To osoba przedsiębiorcza, mozoli się niby koparka, wspaniale daje sobie radę z niespokojną harówką i odpoczywa czynnie. Bywa człowiekiem towarzyskim, opowiada o swoich najsubtelniejszych rozważaniach, jego banalne gesty wyglądają jak wykwintna forma sztuki, ale potrafi także irytować marudzeniem non stop o określonej kwestii. Bywa egocentryczny, relacje wzajemne znaczą dla niego otrzymywanie zarobków, wszelkie aktywności powinny kręcić się wokoło jego persony i do celów umie zmierzać nawet poprzez ludzką niedolę. Bywa nieopanowany, każdy rezultat własnych prac chce widzieć z marszu, nie potrafi usiedzieć nad jednym problemem dłużej niż kilka minut, toteż częstokroć wchodzi w konflikty ze swoimi przełożonymi.
Charakteryzuje się odwagą, nie trwożą go jakiekolwiek przeszkody, gdyż umie przezwyciężyć własny strach i pragnie działać na wysokich obrotach. To jednostka silna, z reguły pracuje bystro i energicznie, jeśli to konieczne, nieustępliwie i rzeczowo argumentuje swoje sądy oraz z radością przyjmuje wszelkie korzystne reformy w otoczeniu. Jest to osobnik zaradny, nie cierpi wykonywania czyichś poleceń, a więc niech ci nie roi się, że podda się komuś bez pojedynku. Jest to osoba wesoła, promieniuje ożywczym żarem, także w klęsce próbuje wyszukać dobre strony, a zatem nie traci nadziei nawet w uciążliwych okolicznościach. Bywa prostolinijny, ubóstwia używać szablonowych i przemyślanych strategii, bowiem martwienie się na zapas ocenia jako typowe trwonienie chwili i za bardziej znaczące uważa racjonalne zastosowanie każdych projektów niźli ich postać. Jest to jednostka wysublimowana, swoją kwaterę urządza z prawdziwie książęcym rozmachem i lubi postępować z wielkopańskim dostojeństwem, dlatego dostatek forsy niezmiernie ułatwia mu prowadzenie egzystencji współgrającej z jego osobowością. To człowiek kompromisowy, ochoczo czerpie wiedzę o nowych i pasjonujących sprawach i ekscytuje go zróżnicowanie rzeczywistości i wspólników, więc podejmuje próby, by unikać stukniętych radykałów zaaferowanych wygłaszaniem najdoskonalszych ideologii. To osobnik spontaniczny, przedstawia sobą ucieleśnione świadectwo, iż nieprzerwana, ociupinę wariacka improwizacja też może stanowić jakiś plan na życie i należy sobie zezwolić na żywiołowe smakowanie bodźców i manifestowanie się. Znamionuje się dalekowzrocznością, to przewidujący i wytrawny planista, wnikliwie analizuje posiadane predykcje i statystyki oraz nie wierzy konceptom wykonanym na kolanie. To osoba niefrasobliwa, pragnie niepotrzebnie narażać się i nie troszczy się o precyzję powierzonych mu zadań, chociaż zdaje sobie sprawę z tej swojej niedoskonałości. To jednostka nietolerancyjna, życzy sobie precyzyjnej realizacji swoich zarządzeń, jego partnerzy mają obowiązek oceniać wszystko identycznie jak on, dlatego migiem zraża do siebie innych ludzi. Jest to osobnik bystry, deprymuje go brak efektów swoich bieżących działań, sfrustrowany oglądaniem cudzej nieudolności ma ochotę często wykonać coś osobiście i zazwyczaj rozpoczyna pracę szybko i bez niepewności.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panowie ☆ baran, 23 marca
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.